Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves vagyok nem akarok...

26 éves vagyok nem akarok gyereket inkább örökbe fogadnék! Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Valahogy mindig taszított a szülés meg magamról nem is tudnám elképzelni hogy kihordanék egy babát stb És úgy gondoltam inkább örökbe fogadok egyet! Sajnos a család rossz néven veszi.. Köszönöm a válaszokat! 26N
2011. szept. 10. 19:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy van Veled baj! :)
2011. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
98%
Nincs veled baj, csak ezzel a szaros világgal, bocs rendszerrel van nagy baj!
2011. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
97%
szerintem az élet majd adja a dolgokat, ha benne leszel a terhességben, az lesz a természetes. De az örökbefogadás még mindig opció lehet, ha mégsem.
2011. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
91%

Semmi baj veled. Senkinek semmi köze hozzá.

Én a gyerekeket nem szeretem,nekem a szüléssel semmi gondom, de így nem vállalom, nincs az az isten, akármennyire szeretek bárkit, nem ugrok fejest a boldogtalanságba senki kedvéért.

Ez egyedül a te döntésed, ha te így gondolod csináld így.Nem vagy sem buta, sem rossz ember.

2011. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért merül fel egyáltalán, hogy aki örökbe akar fogadni egy gyereket, az rossz ember.


Én is szeretnék örökbe fogadni egy gyereket, de sajnos nem lehet, mert egyedülálló vagyok. Már van egy kislányom, és nem rettegek a szüléstől sem. De ettől eltekintve szeretnék otthont adni egy olyan gyereknek, aki nem kellett a saját családjának. Sajnos ezt nem tehetem meg, mert a jogi környezet nem engedi.

Akkor most én is egy rossz ember vagyok?

2011. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
94%

"de sajnos nem lehet, mert egyedülálló vagyok"

Egyedülálló nem fogadhat örökbe...?? :o

2011. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
62%

Te döntésed, ahogy érzed.

Én mondjuk nagyon szeretnék majd várandós lenni: nagy pocakkal lenni, meg úgy kipróbálni milyen lehet az mikor benned növekszik egy baba.

2011. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos magyarországon csak hátzasságban élők fogadhatnak örökbe gyereket.
2011. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagy rossz ember,nyugi.Az,hogy taszít a szülés gondolata semmit sem von le az értékeidből.A családod véleményét hallgasd meg,de ne foglalkozz vele.A te életed,te döntesz!
2011. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
95%
A lehető legjobb döntés. A Föld túl van népesedve, miközben rengeteg árva gyereknek lenne szükségre egy anyára.
2011. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!