Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves vagyok nem akarok...

26 éves vagyok nem akarok gyereket inkább örökbe fogadnék! Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Valahogy mindig taszított a szülés meg magamról nem is tudnám elképzelni hogy kihordanék egy babát stb És úgy gondoltam inkább örökbe fogadok egyet! Sajnos a család rossz néven veszi.. Köszönöm a válaszokat! 26N
2011. szept. 10. 19:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
100%

"Szerencsém van, h nyitott szemmel járok, mert van egy 95%-ban meddő párom. Még nincs két éve, h védekezés nélkül vagyunk együtt és várjuk a csodát, de ha nem jön, akkor sem leszünk belebetegedve. Egyet megfogadtunk egymásnak, mindent csak természetesen csinélunk. Az ő problémáján nem lehet segíteni"


A kérdezőnél nem "hiba van a gépezetben", hanem nem akar szülni. Ezért kapja a kiosztásokat.

Teljesen más az, ami nálatok van, ilyenkor pártolandó, de inkább dicséretes dolog, az örökbefogadás.

2011. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
94%
Ki merem jelenteni, mert sokáig nem akartam gyereket, de az egyik barátnőm örökbefogadott, sokat vigyáztam rá és nagyon megszerettem. Ha akkor nekem adja idézőjelben, ugyanúgy imádnám, mint a fiam.
2011. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
50%

utolsó te de gáz ember lehetsz! inkább húzzál el innen, ne is mérgezd a fiatalokat !!


A kérdezőhöz, édesem a te döntésed, de ha Isten megáldott azzal , hogy egészséges vagy, feltételezem szép is és minden lehetőséged megvan arra, hogy saját gyermeket szülj, akkor ne hagyd ki. Természetesen fogadhatsz örökbe is, de az nem ugyan az!

Ha most kiderülne, hogy nem lehet saját gyermeked, vagy a párodnak, szerintem nagyon kiborulnál, és akkor akarnád csak igazán!

2011. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom egyesek mi a retkes francokat képzelnek magukról, hogy így beszélnek egy másik emberről.

Ki lehet jelenteni,hogy nem 9 hónap tesz valakit anyává. A szülői szeretet kialakul már ekkor, de épp olyan teljes értékű anya gyermek kapcsolat tud kialakulni örökbefogadó és örökbefogadott között is. Az anyaság nem a kihordást és szülést jelenti,az még senkit nem tesz azzá. Amikor valaki az anya szóra gondol annak sem egy nagy has ugrik be,hanem a feltétel nélküli szeretet, a gondoskodás, segítség, hogy bármikor számíthatsz rá és bármit megadna érted. Ez pedig igenis létrejöhet egy örökbefogadó szülő és egy örökbefogadott gyermek között is. Semmivel sem kevesebb egy ilyen szülő és épp olyan szeretetet tud adni,mintha ő maga szülte volna. Nem a vér számít.

2011. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
74%
13:44 nálad a pont!
2011. szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem én vagyok, akivel az elején vitatkoztál olyan undorító, alpári módon, én most szóltam közbe, mert már hányingerem van attól az ocsmányságtól,amit magadból ontasz. Semmi alapja, és olyan szavakkal dobálózol, amiknek sem a felületes, sem a tényleges jelentését láthatóan nem ismered. Fogalmad sincs az egész lelki háttérről és semmiről.

Utálatos már ez az egész gyk mert idejönnek ilyenek, mint te,és olyanokat mondanak a másiknak, ami nemhogy sértő, de alaptalan és teljesen kritkán aluli. Hogy van neked bátorságod így beszélni azzal a szerencsétlen válaszolóval, akit nem is ismersz? Semmit nem ártott neked, elmondta a véleményét, ami ráadásul ezerszer helytállóbb, mint a tiéd és akkor mindenféle hülyének lehordtad.

2011. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó:osztom a véleményed,megy a zöld mancs.Mivel szingli vagyok,bennem is felmerült az örökbefogadás gondolata,vagy a mesterséges megtermékenyítés.De inkább az előbbi,mert a 9 hónapnyi terhesség alatt ugyan ki jár el dolgozni?Utána hogyan találnék munkát?

Nincs abban semmi rossz,ha valaki örökbe fogad,sajnos rengeteg szülőre váró kisgyermek van,aki lehet,hogy sosem tapasztalják meg a családba tartozás érzését.Ő is egy értékes kisember,akit szeretni kell.Az ha nem leszek anya esetleg 10 éven belül,azért nem lesz egy nagy érvágás,ebbe a sz@r világba már nagyon meg kell gondolni.Sok olyan emberből lesz szülő,akik még embernek sem jók.A kedves kérdező úgy dönt az életéről,ahogy akar,én nem ítélem el.Sok sikert:)

2011. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
95%
Nekem van fiam, én nem mérgezek senkit, ha már kötekedsz, legalább a %-ot nézd meg.Nagyon sajnállak téged, mert fröcsög belőled a rosszindulat. Ha a kérdező örökbe akar fogadni, minden tiszteletem az övé, hatalmas felelősséget vállal. Ha nem akar szülni, az ő dolga, de nem lesz attól rossz ember.
2011. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
100%

Bőven fejtegethetnénk, hogy ki nem való anyának, és a szülésnek ehhez az ég világon semmi köze. Ez biológia, és a probléma általában a hozzáállással és a mentalitással van, nem pedig a biológiával. Kár is mondanom, mintha a falhoz beszélnék.

Az pedig egy dolog, hogy valaki nem ért vele egyet, de ezt el lehet mondani normálisan is,nem szükséges gáznak nevezni másokat, ez a kulturált emberi magatartás teljes hiánya.

2011. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
100%

"utolsó te de gáz ember lehetsz! inkább húzzál el innen, ne is mérgezd a fiatalokat !!"


Te ezt minek nevezed?

Mert szerintem nagyon igaza van, ez egyszerű rosszindulat. Felnőtt ember nem beszél így.

2011. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!