Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves vagyok nem akarok...

26 éves vagyok nem akarok gyereket inkább örökbe fogadnék! Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Valahogy mindig taszított a szülés meg magamról nem is tudnám elképzelni hogy kihordanék egy babát stb És úgy gondoltam inkább örökbe fogadok egyet! Sajnos a család rossz néven veszi.. Köszönöm a válaszokat! 26N
2011. szept. 10. 19:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:

A családdal nem kell foglalkozni.

Nem ők fogják nevelni a gyereket,hanem te.

Nagyon sok buta,egyszerű ember van,aki csak megy a tömeg után,nem is gondolnak bele abba,hogy te ezzel mit teszel.

A Föld így is túlnépesedett és azoknak kellene normális életet adni,akik már megszülettek,arról,hogy hová születtek ők nem tehetnek.

Tudod a legtöbb gyerek csak ész nélkül szüli a gyereket,azt hiszik,hogy az ő génjeik a legjobbak meg ilyen egyéb baromságok.

Kevés ilyen ember van sajnos,mint Te.Tőled butább,alacsonyabb empátiával rendelkező,a hagyományoktól és az aktuális divattól elrugaszkodni képtelen,saját világképpel,önálló gondolattal nem rendelkező emberek véleményére ne adj,mindig ők lesznek többségben:))

2014. ápr. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
*ember.
2014. ápr. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy még aktuális, de én is valahogy irtózok a szülés gondolatától.

Amúgy szerintem még jó is hogyha befogadsz egy árvagyereket, sajnos úgyis sokan vannak.

2020. jún. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!