Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért, a nők nem emberek?

Miért, a nők nem emberek?

Figyelt kérdés

Minap egy ismerős kifejtette, hogy egy nő semmilyen körülmények között nem szellenthet, vagy büfizhet a párja előtt..... kiröhögtem, ezért megsértődött.


Ezek után kíváncsi vagyok a véleményekre.

Én 5 éve vagyok együtt a párommal: 1. simán pukizok előtte (néha még poénból ő rá is kontráz, aztán hatalmas nevetés a vége)

2. Minden további nélkül büfögök előtte, ha kell.

3. Azt sem értem, az miért ad okot a megbotránkoztatásra, hogy ha én fürdök és borotválkozom, akkor párom esetleg bejön pisilni (jó ha nagy dolga van akkor nem), vagy ő is bejön borotválkozni.


Intimitás, privát szféra, stb... jajj már, nálunk legalább is az ilyen már nem téma. Egyszer valaki nekem mondta, pl. a borotválkozós témára, hogy ezzel elveszti majd a párom az irántam érzett érdeklődését, hogy ennyire beengedem a privát szférámba. Ezt megpedzettem páromnak. Azt mondta "Ugyan már, aki ezt mondta, az jó hülye, érdekes, ha "nyalakodni" kell, akkor biztos rögtön elfelejti a privát szféráját" :D


Mikor először büfiztem párom előtt, akkor voltunk együtt 4 hónapja, nagyon elszégyelltem magam, és elnézést kértem.

Az volt rá a válasza, hogy "miért? Te is ember vagy nem? Attól, mert nő vagy nem kell visszatartanod, pláne előttem nem"


Nem azt mondom, hogy a kapcsolat elején ne fogja magát vissza az ember, de könyörgöm, mint pl. nálunk egy 5éve tartó kapcsolatban, nehogy ,már ne lehessen a fent leírt dolgokat csinálni, és érezzem magam kellemetlenül egy olyan ember előtt, ki ismeri minden mozdulatomat, és én is az övét!


Biztos sokan nem értenek velem egyet, és ELŐRE VETÍTEM nem szeretnék veszekedni, aki mást gondol, mint én, annak is nagyon szívesen elolvasom a válaszát/álláspontját, csak tegyük azt normálisan!:)


24N


2011. szept. 11. 18:23
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
85%
Én direktben nem csinálom, ha kicsúszik ráfogom a kutyára. Szerintem nem jó dolog, ha bizonyos dolgokat lát. Én se akarom nagy wc közben nézni. A borotválkozásomat se akarom, hogy végig nézze.Vannak dolgok, amik csak rám tartoznak és nem rá, nem félek, hogy kiábrándul, de akkor is.
2011. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanolyanok vagyunk, mint ti, csak nálunk nincs poén puki és büfi.

Engem nem zavar meg őt sem, 5,5 éve együtt vagyunk, nem ettől lesz rossz a kapcsolatunk.

22/L

2011. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Jó neked amiért ennyire eltudod engedni magad. Mi 10 éve vagyunk együtt, de a böfögésen kívül semmit nem csinálok előtte. Még soha nem hallott pukizni, végképp nem borotválkozni. Pedig tudom, hogy ezek hallatán és láttán nem változnának az érzelmei. De nem megy.
2011. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
75%
Én tökéletesen egyetértek veled. Nem is igen értem azokat a párokat, akik csak feszengenek a hasgörcsöktől, és rohannak a Wc-re, mert úristen mit szól hozzá a másik.
2011. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk semmiből nincs gond. Még a nagyvécéből sem :)

Elég szomorú lenne, ha csak úgy tudnám magam mellett tartani, hogy azt játszom, hogy én nem is vagyok ember, borotválás nélkül sima a lábam, soha nem pukizom, stb. Persze mi kicsit átestünk a ló túloldalára, de nem baj, végül is megfelel így mindkettőnknek :)

2011. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
72%
Mi is lassan 5 éve leszünk együtt, 3 éve együtt élünk! Nálunk nincsenek "titkok"! :)
2011. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

jó, természetesen a nagy dolgunkat nem egymás előtt végezzük:)


de pl. akkor ennyi erővel az apás szülés is "gusztustalan", pl. bátyám premier plán-ba nézte végig, ahogy megszületik a kis trónörökös. Jó tudom, hogy ez megint egy másik téma, sőt én is majd úgy akarok szülni, hogy ott legyen velem a párom:)

2011. szept. 11. 18:34
 8/37 A kérdező kommentje:
és persze, mindenki kap pontot, állásponttól függetlenül:)
2011. szept. 11. 18:34
 9/37 anonim ***** válasza:
78%
figy, ez egy nagyon furcsa dolog. Itt a GYIKen folyamatosan azt olvasom, hogy sokan nem szellentenek, büfiznek, wcnek a páruk előtt. Nekem ez azért furcsa, mert feleségemmel minden ilyen természetes dolog egymás között. Fontosnak tartom megjegyezni, hogy tényleg kizárólag egymás előtt, tehát ha lesznek gyerekeink, már talán előttük se, anyósék előtt meg pláne nem, de feleségemmel köztünk olyan mély kötelék van, hogy nincs mit titkolni egymás előtt... Én veled értek egyet, de azt gondolom, hogy mivel különbözőek vagyunk, talán mindenkinek úgy jó, ahogy csinálja. Én mindenesetre csak így tudom elképzelni, és örülök, h a feleségem is. Sztem örüljünk, h ez így van.
2011. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
64%

Én veled értek egyet kérdező. Mi is nyugodtan pukizunk, büfizünk egymás előtt, és borotvékozni is látott már. Pisilni is láttam ő is látott engem. Egyedül a kaki ami nem csinálunk egymás előtt, de az intimszféra miatt, hanem mert az azért undi. 2,5 éve vagyunk együtt.


És szerintem is mi nők is emberek vagyunk. Aminek ki kell jönni az úgy is kijön. Nem kell ezen kényelmetlenkedni.


A Szerelem és egyébkatasztrófák egyik jelenetében jól megfogalmazza a pszichológus nő. Tulajdonképpen a "fingáson" keresztül magyarázza a kapcsolatot. De nagyon igaza van.


Szabad pukijogot a nőknek!

2011. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!