Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek ezután a barátomék...

Hogy menjek ezután a barátomékhoz, ha otthon van az anyukája?

Figyelt kérdés

Elég rég óta együtt vagyunk a barátommal és ma suli után elmentem hozzájuk egy picit,mert úgy volt,hogy a szülei csak 5 után érnek haza,mert az apukájának el ment tárgyalni vidékre,az anyukájának meg valami értekezlete volt.

És hát...a nappaliban voltunk és az anyja csak úgy a semmiből bejött hozzánk és elég fura helyzetben talált minket(vagyis inkább engem).

Eddig nem tudta,hogy én együtt vagyok a fiával,mert nem akartuk,hogy anyukám megtudja(borzasztóan régimódi),hogy van barátom.

De most gondolom leesett a barátom anyujának,hogy mi is a szitu.

Utána csak köszöntem,felvettem a blúzomat és eljöttem.

Mondta a barátom,hogy maradjak még,mert nem gond,ha ott vagyok de én nem akartam maradni,mert olyan ciki volt a szitu :$

Sokat voltam már náluk,de akkor senki nem volt otthon vagy ha otthon is voltak a szülei,akkor csak azt mondtuk,hogy segít nekem a matekba.

De gondolom így már az is leesett az anyujának,hogy már akkor is jártunk.


Most attól félek,hogy az anyukája elmondja anyának,hogy én ott voltam.

Meg ezután hogy viselkedjek a barátom anyukája előtt?

Mert elég furán nézett rám akkor és ott...és ráadásul a sulinknak a gazdasági igazgatója vagy nemtudom mije...

Szóval szinte naponta látom.


Mit tegyek?

Meg kérjem,hogy ne mondja el anyának,hogy ott voltam náluk?

Vagy hagyjam az egészet?



14L


2011. szept. 21. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ribi!

Azóta utál,amióta oda kerültem abba a suliba.És ezt nem csak én gondolom így.

2011. szept. 21. 16:38
 12/67 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg lövésed sincs, miért nem voltál/vagy a kedvence? A fiús anyuka lennék, nekem sem lennél az.
2011. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
86%
És a fiú hány éves?
2011. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
81%
Hát ne haragudj, de nem csodálom, ha az anyukája nem szeret, eztán meg még annyira sem fog. Miért kell elsietni a dolgokat? Nem az a menő, ha 14 évesen ke*félsz hanem az ha nem teszed. Ha ismerik egymást édesanyáddal akkor minden bizonnyal be fog neki számolni erről a dologról. Esetleg illő lenne ha elé állnál és beszélnél vele sűrű elnézések közepette. Emellett nem volna baj ha édesanyádnak is elmesélnéd, hidd el ha más füléből tudja meg, sokkal nagyobb balhé lesz belőle. Egyébként hány éves a barátod és mit jelent az, hogy régóta vagytok együtt?
2011. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
79%
mitcsináltatok? mert azért nem mind1.. és a barátod hány éves? miért nem tudott rólad az anyukája? amugy igen ribanc vagy :))
2011. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
76%
Az elég régóta mennyit takar, hogy most még csak 14 éves vagy? Meg ne haragudj, de ez milyen már? Ha ennyire írod, hogy szeretitek egymást és természetes amit csináltok, akkor mondd el anyukádnak is, szerintem nem is régi módi anyukád, hanem te vagy fiatal.
2011. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 A kérdező kommentje:

16:38

Hát...éppen a kanapéról másztam le és ki akartam cipzározni a barátom nadrágját...

Nem Ő erőltette,én is szerettem volna.

Mi azt hittük,hogy legalább 5-ig az egyik szülője se jön haza és egyedül leszünk.Nem így terveztem a mai délutánt.


16:38

Mégis mi a gond velem?

Rendes lány vagyok,nem szoktam minden hónapban más sráccal járni,a barátom nekem az első fiúm,nem festetem a hajamat,stb.

Az a nő utál valamiért.


16:39

Ő is 14.

2011. szept. 21. 16:45
 18/67 anonim ***** válasza:
86%
irtad h azért nem szóltatok h nehogy anyukád megtudja.. na ez itt a baj, 14 éves vagy, normális h ilyen korban kezdtek egymás iránt érdeklődni.. és nem is egy hete vagytok együtt, ha már nagynak érzitek/érzed magad ahhoz, hogy a barátodéknál 'élvezkedjetek' akkor legalább szólj anyukádnak, és lehet elnézőbb lenne, és engedékenyebb, oké hiába régimódi, de legalább látja rajtad/tok hogy nem titkolóztok, nem sumákoltok el semmit.:)
2011. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 A kérdező kommentje:
9 és fél hónapja vagyunk együtt,de anyának nem akartam még elmondani.Majd talán az 1 éves évfordulónk után...
2011. szept. 21. 16:46
 20/67 anonim ***** válasza:
79%

szia hat szerintem ha o most megy anyudhoz elmeselni a dolgokat akkor megha megkerned sem hallgatna rad.

Keves eselyet latom h elmondja ha edig nem tette(ezt arra ertem h ugyis tudta mi a szitu veletek)

Plusz hazajosz melobol es egy meztelen lannyal vajon mit csinal eppen a fiad...(vagy valami hasonlo szitu) biztos neki is kenyelmetlen ezek utan a lany megker h ne mond el a szuleinek. Hat inkabb ne kerj szivesegeket.

Ez ugysem olyan tema amit csak ugy felhoz anyukadnak ,ha egyaltalan ismeri. Amugy tizennegy evesen meg en is korainak tartom a dolgot de ez a te ugyed ettol meg nem leszel rosszabb masnal. Lehet h most van valakid kicsit korabban mint 1 atlag lanynak de ez nem azt jelenti h naponta valtogatod a pasikat. AZ egesz annak kerdese hogy allsz hozza a dologhoz. Amugy a srac hany eves?

2011. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!