Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek ezután a barátomék...

Hogy menjek ezután a barátomékhoz, ha otthon van az anyukája?

Figyelt kérdés

Elég rég óta együtt vagyunk a barátommal és ma suli után elmentem hozzájuk egy picit,mert úgy volt,hogy a szülei csak 5 után érnek haza,mert az apukájának el ment tárgyalni vidékre,az anyukájának meg valami értekezlete volt.

És hát...a nappaliban voltunk és az anyja csak úgy a semmiből bejött hozzánk és elég fura helyzetben talált minket(vagyis inkább engem).

Eddig nem tudta,hogy én együtt vagyok a fiával,mert nem akartuk,hogy anyukám megtudja(borzasztóan régimódi),hogy van barátom.

De most gondolom leesett a barátom anyujának,hogy mi is a szitu.

Utána csak köszöntem,felvettem a blúzomat és eljöttem.

Mondta a barátom,hogy maradjak még,mert nem gond,ha ott vagyok de én nem akartam maradni,mert olyan ciki volt a szitu :$

Sokat voltam már náluk,de akkor senki nem volt otthon vagy ha otthon is voltak a szülei,akkor csak azt mondtuk,hogy segít nekem a matekba.

De gondolom így már az is leesett az anyujának,hogy már akkor is jártunk.


Most attól félek,hogy az anyukája elmondja anyának,hogy én ott voltam.

Meg ezután hogy viselkedjek a barátom anyukája előtt?

Mert elég furán nézett rám akkor és ott...és ráadásul a sulinknak a gazdasági igazgatója vagy nemtudom mije...

Szóval szinte naponta látom.


Mit tegyek?

Meg kérjem,hogy ne mondja el anyának,hogy ott voltam náluk?

Vagy hagyjam az egészet?



14L


2011. szept. 21. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
100%

Azért gáz mert 14éves vagy és anyukádnak igaza van, hogy ennyi idősen a szájra puszitól nem kell többet engednie. És igen ilyen idős korban joga van tudnia, hogy mi történik a hálószobában.

14évesen még moziba kellene járni, parkba, kerékpározni, görkorcsolyázni és miegymást. A testi kapcsolatra ráértek később is. Nem késnél le akkor is semmiről.

Nem a koroddal van a baj és azzal, hogy van barátod hanem azzal amit csinálsz vele.

Én 18évesen kezdtem a pasizást. 4hónap után feküdtem le először a pasival. Meg is bántam, de nagyon. 2évembe került kihevernem azt a kapcsolatot pedig 18voltam és nem 14. Mostani barátommal 9hónapig csak smároltunk és simogattuk egymást és csak a felső került le rólunk. Pedig már 21évesek voltunk. Utána lassan jöttek a testi dolgok.

Ebből csak azt akarom kihozni, hogy nem azzal van gond, hogy 14éves vagy és barátod van, hanem azzal van gond, hogy 14évesenen olyan dolgokat csinálsz a barátoddal amit nem kellene, mert ráérne később is.

2011. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg azt hiszed, tudnál olyat mondani a barátod anyjának, ami miatt pozitív irányban változna a véleménye ezek után? Komolyan azt gondolod, megkérheted, hogy hallgasson erről az anyukád előtt, és ő belemegy majd? Szerinted akarna a cinkosod lenni ebben? Ha nem derül ki, nincs bünti, nincs probléma?

Itt mutatkozik meg az, hogy mennyire vagy nagylány. Mert ezek a gondolatok végtelenül gyerekesek. És csak megnyugtatásképpen, ez az ügy előbb-utóbb úgyis ki fog derülni, és hidd el, nem fogsz jól kijönni belőle sem te, sem a fiúd.

2011. szept. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 A kérdező kommentje:

21:02


Azért nem a barátom szobájában voltunk,mert a nappaliban tévéztünk és csak úgy hirtelen jött az ötlet...De egyébként mindig a szobájában voltunk,csak most nem.



Egyébként szerintem nem fogja elmondani anyának,mert akkor már réges-rég megtette volna,de anya nem volt ideges,amikor hazajött.

De a barátom tegnap este beszélt vele,azt nem mondta,hogy mit,csak annyit,hogy valószínűleg minden rendben lesz.

2011. szept. 22. 16:21
 64/67 anonim ***** válasza:
Szerintem egy darabig inkább keressetek más találkahelyet.
2011. szept. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül? Kiderült? És együtt vagytok még?
2011. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
Ez nem semmi...
2012. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim válasza:
Ha az én lányom lennél felpofoználak!!!
2013. máj. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!