Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek ezután a barátomék...

Hogy menjek ezután a barátomékhoz, ha otthon van az anyukája?

Figyelt kérdés

Elég rég óta együtt vagyunk a barátommal és ma suli után elmentem hozzájuk egy picit,mert úgy volt,hogy a szülei csak 5 után érnek haza,mert az apukájának el ment tárgyalni vidékre,az anyukájának meg valami értekezlete volt.

És hát...a nappaliban voltunk és az anyja csak úgy a semmiből bejött hozzánk és elég fura helyzetben talált minket(vagyis inkább engem).

Eddig nem tudta,hogy én együtt vagyok a fiával,mert nem akartuk,hogy anyukám megtudja(borzasztóan régimódi),hogy van barátom.

De most gondolom leesett a barátom anyujának,hogy mi is a szitu.

Utána csak köszöntem,felvettem a blúzomat és eljöttem.

Mondta a barátom,hogy maradjak még,mert nem gond,ha ott vagyok de én nem akartam maradni,mert olyan ciki volt a szitu :$

Sokat voltam már náluk,de akkor senki nem volt otthon vagy ha otthon is voltak a szülei,akkor csak azt mondtuk,hogy segít nekem a matekba.

De gondolom így már az is leesett az anyujának,hogy már akkor is jártunk.


Most attól félek,hogy az anyukája elmondja anyának,hogy én ott voltam.

Meg ezután hogy viselkedjek a barátom anyukája előtt?

Mert elég furán nézett rám akkor és ott...és ráadásul a sulinknak a gazdasági igazgatója vagy nemtudom mije...

Szóval szinte naponta látom.


Mit tegyek?

Meg kérjem,hogy ne mondja el anyának,hogy ott voltam náluk?

Vagy hagyjam az egészet?



14L


2011. szept. 21. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz az anyukájától? Ezek után szeressen, azt se tudta, hogy a barátnője vagy, erre hazamegy arra, hogy a gatyájában matatsz.Igen, ezek után nekem nem lenne pofám oda menni, tuti, hogy szóba hozná. Anyukádnak igaza van, Ha szakítasz a pároddal, téged is ribinek kiállt ki, mint az előzőket.Talán anyukád nem örülne, ha a 14 éves lányát kígyóbűvölőnek hívnák.
2011. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 US-Nagi válasza:
79%
Szerintem nem kioktatni kéne, tudja ő magától is hogy hülye helyzetben van. Figyelj! Szerintem mondd el anyukádnak hogy "Nagyon régóta tetszett egy fiú, és én is neki ezért elkezdtünk járni, és nagyon szeretem" előbb ezt így fokozatosan adagold be anyukádnak, nagy levegő és menni fog, mondd meg neki hogy tanulni is fogsz, semmi probléma nem lesz ez után se. A barátod anyukájától pedig kérj elnézést és mondd meg neki, hogy őszintén szereted a fiát, mondd el, hogy mióta vagytok együtt, pár szép percet, hogy sétáltatok meg ilyenek... próbálj vele közös hangot találni. 14 évesen pedig ha rám hallgatsz ne feküdj le vele :( ha más nem, legalább a 15-öt várd meg... Én is nagyon szerettem az első barátomat (most tartok a második barátomnál) nevezhetsz régimódinak, de később a barátod büszkén mondhassa, hogy még nem feküdtetek le, mert megbecsül téged, ha rám hallgatsz ezt teszed, édesanyád meg nem fogja házisárkány módjára letépni a fejedet, ha látja hogy meg van a korodnak megfelelő érett eszed. Amennyiben lefeküdtetek akkor is maradj ennél. A barátod értelmesnek tűnik, ha nem akarja erőltetni, ami természetes, ha szeret, és ha ezt ő így mondta, akkor vedd észre, hogy ő sem akarja elsietni a dolgokat és meg akar tartani, és becsülni :) Ámen :) :D
2011. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
100%
Ezt, hogy lehet szépen beadagolni, szeretjük egymást, kéz a kézben sétálunk, szájra puszi,andalgás, csak az anyja ránk nyitott mikor örömöt akartam szerezni neki.
2011. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
Szegény.
2011. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
100%
váóóó:O az elején azt hittem, hogy ilyen 18-20 körüli lány lesz aki feltette a kérdést, de 14? nem csodálkozom, hogy meglepődött, gyerek vagy még...
2011. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
100%

Hát...éppen a kanapéról másztam le és ki akartam cipzározni a barátom nadrágját...

Nem Ő erőltette,én is szerettem volna.

Mi azt hittük,hogy legalább 5-ig az egyik szülője se jön haza és egyedül leszünk.Nem így terveztem a mai délutánt.



Szerintem örülj neki, hogy nem pár perccel később toppant be anyuka. Csinos lettél volna a fiú farkával a szádban. Amúgy meg miért nem a fiú szobájában voltatok? Miért pont a nappaliban? Bár ez most nem is lényeg, csupán felmerült bennem a kérdés.

2011. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
88%

Legalább annyi eszed lett volna, hogy a szobájában cidázod le a pasidat, csukott ajtónál, tudod intelligens emberekben benne van az ösztön, hogy elbújnak, ha szexelnek. Egyébként én anyuka helyében úgy kivágtalak volna, mint azt a bizonyos macskát a dolgát végezni és többet nem is engedtelek volna oda.


25 N

2011. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd azt az anyukájának, hogy nagyon megkívántam a kedves fia virslijét, és rámfért már a szájmunka. Anyám, 14 évesek szopkodnak, hát az eszem megáll... Biztos velem volt probléma, hogy én 14 évesen még azt sem engedtem meg fiúmnak, hogy a pólóm alá nyúlkáljon, nemhogy a pélóján csüngtem volna:OOOO az ilyenekből válogatják a tahóvilág "szereplőgárdáját", díszpéldány leszel benne röpke 4 év múlva.
2011. szept. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
100%

ha ennyire felnőtt vagy, ahhoz hogy szexelj, akkor legyen már benned annyi IQ, h mindezt csukott hálószobaajtón belül teszed, ahogy az intelligens, kulturált felnőttek szokták csinálni.

aztán utána lehet méltatlankodni meg kikérni magadnak, hogy a kedves barátod édesanyja ezt kifogásolja.


14 évesen még marhára nem f.a.s.z.szopáson kéne gondolkodni.... normális gyerekek (igen, gyerekek vagytok) még jó esetben csak smárolnak.

2011. szept. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
89%
Jaj, ez olyan szomorú kérdés. És szomorú, hogy valamit üldöz mindenki, és még épp hogy csak eszmél az életre, még föl sem ébredt teljesen, és már elvesztett valamit a varázsból. Érezhetitek jól magatokat úgy, hogy meghagyjátok mindennek az idejét. Nehéz ám itt megállni, és ha becsúszik valami, nagy lehet a keserűség. Szerintem hallgass ránk. Ki így, ki úgy ugyanazt mondja: túl korai ez még. És nem lenézésből: mind voltunk 14 évesek. Semmiről nem maradtál le, de sok mindenről lemaradhatsz, ha most erőltetsz mindent.
2011. szept. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!