Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek ezután a barátomék...

Hogy menjek ezután a barátomékhoz, ha otthon van az anyukája?

Figyelt kérdés

Elég rég óta együtt vagyunk a barátommal és ma suli után elmentem hozzájuk egy picit,mert úgy volt,hogy a szülei csak 5 után érnek haza,mert az apukájának el ment tárgyalni vidékre,az anyukájának meg valami értekezlete volt.

És hát...a nappaliban voltunk és az anyja csak úgy a semmiből bejött hozzánk és elég fura helyzetben talált minket(vagyis inkább engem).

Eddig nem tudta,hogy én együtt vagyok a fiával,mert nem akartuk,hogy anyukám megtudja(borzasztóan régimódi),hogy van barátom.

De most gondolom leesett a barátom anyujának,hogy mi is a szitu.

Utána csak köszöntem,felvettem a blúzomat és eljöttem.

Mondta a barátom,hogy maradjak még,mert nem gond,ha ott vagyok de én nem akartam maradni,mert olyan ciki volt a szitu :$

Sokat voltam már náluk,de akkor senki nem volt otthon vagy ha otthon is voltak a szülei,akkor csak azt mondtuk,hogy segít nekem a matekba.

De gondolom így már az is leesett az anyujának,hogy már akkor is jártunk.


Most attól félek,hogy az anyukája elmondja anyának,hogy én ott voltam.

Meg ezután hogy viselkedjek a barátom anyukája előtt?

Mert elég furán nézett rám akkor és ott...és ráadásul a sulinknak a gazdasági igazgatója vagy nemtudom mije...

Szóval szinte naponta látom.


Mit tegyek?

Meg kérjem,hogy ne mondja el anyának,hogy ott voltam náluk?

Vagy hagyjam az egészet?



14L


2011. szept. 21. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:
És azért nem akartam,hogy az ő anyuja is megtudja,mert akkor jobban utált volna(bár szerintem az lehetetlen már) és féltem,hogy anyának is elmondaná aa dolgok.
2011. szept. 21. 16:47
 22/67 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

14 évesen tényleg nagyon gáz a helyzet. Még kislány vagy(tudom hogy szar ha ezt mondják, de igaz) Szerintem(nem azt mondom hogy szakíts a barátoddal, mert miért tennéd) lassítsatok a tempón. Amúgy úgy tényleg könnyebb lenne válaszolni ha leírnád hogy mit is csináltatok, mert ha semmi komoly nem volt, akkor nem olyan nagyon ciki. Nem kell részletesen, de nagy vonalakban.

És tényleg jobb ha anyukád tőled tudja meg és nem a barátod anyjától.

16/l

2011. szept. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 A kérdező kommentje:

A barátom is 14 éves,ráadásul osztálytársam.

A kanapéról másztam le éppen,mert ki akartam cipzározni a nadrágját,amikor bejött az anyja...De amúgy ezt már írtam valamelyik komimba.

2011. szept. 21. 16:50
 24/67 anonim ***** válasza:
90%
És védekezni, hogy védekeztetek volna.Talán el kéne mondani anyukádnak, mert így is úgyis megtörténik, vagy megtörtént, talán felírhatnának neked valamit. Egyébként nagyon korai, még se lelkileg, se testileg nem vagy felkészülve. Nagyon megbánhatod később.
2011. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
84%

Én is voltam 14 éves, szerintem mint mindenki. Komoly(nak hitt) kapcsolatom is volt, de NEM térdeltem le a pasi elé, hogy lesz.opjam. Még jó hogy a srác anyja hazaért...

9 hónap múlva jött volna a sírás-rívás, hogy mit csináljak a gyerekkel, mert felelőtlen voltam...

2011. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
78%

az mindegy, hogy utál, vagy nem, szíve joga.

de amíg olyan éretlen buta lány vagy, hogy egy kapcsolatot nem mersz a szüleid és az ő szüleid előtt felvállalni, akkor még a csókolózáshoz is éretlen vagy, nemhogy a szopáshoz. és mostmár legalább joggal utál - mert egy kis lotyó vagy, tetszik vagy sem.

legalább most legyen annyi bőr a képeden, és mutass annyi felelősséget, hogy odaállsz anyád elé, és elmondod neki, mert ha az én gyerekem lennél, nem akarod tudni mit kapnál, ha egy másik anyuka azzal jönne, hogy "bocs, de múltkor belefutottam a lányodba a nappaliban, aki épp a fiamat akarta lepippantani. mióta is vannak együtt...? és miért is neveltél te egy ócska rühest a lányodból, hogy a hátam mögött ilyeneket csináljon a lakásomban? vagy csak alkalmi menet?"

és utána a barátod anyjához is menj oda, és kérj elnézést, ez a minimum.

mert te már érettebb vagy a korodnál, meg egy igazi szent, ugye? Na akkor bizonyítsd is kivételesen. ja és anyádnak gratulálok...

2011. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
100%

Pf, 16 voltam, amikor az aktuális fiúm épp nálam volt, és anya arra nyitott be, hogy ruhástól feküdtünk egymáson és csókolóztunk. Na, ahogy akkor nézett rám anya, azt nem felejetem el sose, brrr. Szerencsére volt annyi eszem, hogy 19 éves koromig nem feküdtem le senkivel, csak csókolózás, és simogatás volt. Nagyon régimódi lehetek, mert a férjemen kívül nem is szexeltem még senki mással, s több mint 10 éve együtt vagyunk.

Ami nem világos nekem, hogy miért kell már 14 évesen le..opni valakit.

hogy a hajad nem fested? Hát be ne f@ssak. ☺ Mi köze az egészhez?

2011. szept. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 A kérdező kommentje:

Nem leszek terhes,mert még nem feküdtünk le.

Amúgy pedig van óvszer...-.-

2011. szept. 21. 16:55
 29/67 anonim ***** válasza:
89%
Különben nincs oka utálni, nyilván nem erőszakoltad meg a kedves, ártatlan kisfiát. Szerintem inkább csalódott... a korban, amiben élünk, és csődnek tartja magát, hogy neki is csak egy ilyen gyereket sikerült nevelnie, akit 14 évesen egy másik 14 éves szopogat.
2011. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 A kérdező kommentje:

De miért csak engem utál?

A barátomnak már elég sok barátnője volt és egyiket sem utálta...Pedig pár elég nagy ribi volt.

2011. szept. 21. 17:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!