Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek ezután a barátomék...

Hogy menjek ezután a barátomékhoz, ha otthon van az anyukája?

Figyelt kérdés

Elég rég óta együtt vagyunk a barátommal és ma suli után elmentem hozzájuk egy picit,mert úgy volt,hogy a szülei csak 5 után érnek haza,mert az apukájának el ment tárgyalni vidékre,az anyukájának meg valami értekezlete volt.

És hát...a nappaliban voltunk és az anyja csak úgy a semmiből bejött hozzánk és elég fura helyzetben talált minket(vagyis inkább engem).

Eddig nem tudta,hogy én együtt vagyok a fiával,mert nem akartuk,hogy anyukám megtudja(borzasztóan régimódi),hogy van barátom.

De most gondolom leesett a barátom anyujának,hogy mi is a szitu.

Utána csak köszöntem,felvettem a blúzomat és eljöttem.

Mondta a barátom,hogy maradjak még,mert nem gond,ha ott vagyok de én nem akartam maradni,mert olyan ciki volt a szitu :$

Sokat voltam már náluk,de akkor senki nem volt otthon vagy ha otthon is voltak a szülei,akkor csak azt mondtuk,hogy segít nekem a matekba.

De gondolom így már az is leesett az anyujának,hogy már akkor is jártunk.


Most attól félek,hogy az anyukája elmondja anyának,hogy én ott voltam.

Meg ezután hogy viselkedjek a barátom anyukája előtt?

Mert elég furán nézett rám akkor és ott...és ráadásul a sulinknak a gazdasági igazgatója vagy nemtudom mije...

Szóval szinte naponta látom.


Mit tegyek?

Meg kérjem,hogy ne mondja el anyának,hogy ott voltam náluk?

Vagy hagyjam az egészet?



14L


2011. szept. 21. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
85%
Ő az első fiúd, és a hajadat sem fested? Ja, hát akkor igazad van, tényleg nincs itt semmi probléma, nem is értem.
2011. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez igen. 17 vagyok, a barátom 19, 10 hónapja vagyunk együtt és nem feküdtünk le. Még egyszer mondom én is MÉG CSAK TIZENHÉT VAGYOK!

Annyira hihetetlen lenne elfogadni, hogy neked nem kéne ilyeneket csinálnod? Nem azt mondom, hogy csináld azt amit én, csak azt hogy ezt neked rohadtul nem kéne!

Nem is kéne barátodnak lennie... barátnőidnek kéne lenniük, vásárolgatnod kéne, filmezni havercsajokkal a nappaliban, nem levenni a nadrágot a barátodról...

Én a helyedben elképesztően szégyellném magam, általános iskolában, az osztálytársamat lecumizni... atyaéééég!

Te nagyon nem tudod hol a helyed, egyáltalán nem vagy tisztában a dolgaiddal. Csak azt hiszed magadról, hogy nagylány vagy és tudod kezelni a dolgokat, de látod, az élet eléd dobott egy szitut és te INTERNETEN akarsz megoldást keresni a problémára :D

Ügye te is felfogod, hogy röhejes vagy és szánalmasan viselkedsz? De farok már járt a szádban, büszke lehetsz magadra.

Csak egy kis pic$a vagy...

17/Lány

2011. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
80%

"pedig pár elég nagy ribi volt"


ajj de gratulálok:D te is beálltál a ribik sorába =DDDD

L/17

2011. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
59%

Most miért kell szegényt lelotyózni meg leribancozni? Csak egy tanácstalan fiatal, aki kényelmetlen helyzetbe került.

Hát valóban túlságosan korai még szerintem is, hogy belemenjetek az igazán intimebb dolgokba, de hát már más világot élünk... Meg egyébként lehet ezt 14 évesen is ésszel (óvszerrel) csinálni. Bár nem tudom, hogy mi volt a célotok, mikor vetted le a barátodról a nadrágját, (mert már mindenki összerakta, hogy szájjal akartad kielégíteni)meg hogy szűz vagy-e még. Mindenesetre ez ennyi idősen is működhet, ha jó felvilágosítást kaptatok a szülőktől, vagy a suliban, de a szülőktől kellene elsősorban, csak hát sajnos a legtöbben kibújnak ez elől, aztán csodálkoznak, hogy a gyerekeik 12-13 évesen teherbeesnek, vagy életük végéig frigidek lesznek.

2011. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
69%

KicsiCsillag!!!!

Ha ahoz elég nagy lánynak érzed magad, hogy leszopd a barátodat, vagy kefélj vele, akkor ahoz is legyél elég nagylány, hogy odaállj anyuci elé és elmond neki!!!

2011. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
91%

Meg se merem kérdezni, hogy a barátod mikor kezdte a csajozást, mert azt írtad, hogy már sok barátnője volt előtted.

Ez a mai sokk-kérdés, szinte minden napra jut egy ilyen ebbe a kategóriába.

2011. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 A kérdező kommentje:

Miért ne lehetne barátom?

Sokkal jobb a kedvem azóta,amióta van barátom.Érzem,hogy valaki igazán szeret.

Vannak barátnőim is,velük is eljárok vásárolni,mozizni.

Nem csak az osztálytársam,hanem a szerelmem.Az teljesen mellékes,hogy egy osztályba járunk.


Mégis miért olyan sokkoló ez?

Nem lehet barátom 14 évesen vagy mi??

Attól,hogy örömet szeretnék neki néha okozni,attól nem vagyok olyan rossz -.-

2011. szept. 21. 17:45
 38/67 anonim ***** válasza:
81%

Aranyom!

Nem az a gond, hogy van barátod! 14 évesen volt nekem is az első barátom, aki a nagy szerelmem, a gyermekeim leendő apja, a jövendőbeli férjem és még mittudomén mim lesz...gondoltam akkor...de nem feküdtem le vele. Mert még K.I.S.L.Á.N.Y. voltam.

17 voltam, mikor fél év után lefeküdtem valakivel, szerintem az a normális kor.

2011. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
91%
Én nem értem a fiatalokat, kikérik, hogy szüzek, de simán le.opják a pasijukat. Amikor én elvesztettem, eszembe nem jutott ilyen.Talán várni kéne még, amikor kölcsönösen csináljátok, de 14 évesen örömöt okozni, hát durva.Tudod a szüzet nem csak az aktusra értik.
2011. szept. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
80%

buta vagy te még, nagyon buta...

egyszerűen nem érted amit mondunk neked.

de igazad van, hiába magyarázzuk, eszet nem lehet adni senkinek=)

csináld, ahogy jónak látod.

csak azt felejted el megmagyarázni, hogy miért nem akarod, hogy anyukád megtudja, hogy a pici lánya pici szájában nem csak a villa járt. és arra sem tudsz értelmes választ adni, hogy miért itt siránkozol, ahelyett hogy megoldanád a problémát.

pedig azt mondtad, te nagylány vagy.

L/17

2011. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!