Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményeket szeretnék a...

Véleményeket szeretnék a következő névről: HADÚR! Nekem nagyon tetszik. Neked?

Figyelt kérdés
Kulturált válaszokat kérek.

2011. nov. 4. 17:36
 11/92 anonim ***** válasza:
57%

Nincs rajta a hármas "leghülyébb név" toplistámon.

Az első a Káin - A múltkor a játszótéren anyuka rászólt a kisfiúra, aki kislapáttal csapkodta egy kislány fejét: Káinka, ne üsd a húgodat. (Még jó, hogy nem öccse van...)

A második a Bendegúz. Épeszű ember egy ilyen nevűtől nem vár el semmi jó viselkedést.

A harmadik meg a Neteniel. Nathaniel-ként ok, külföldön... A bölcsiben az egyik gyereket így hívták, anyukának meg annyira tetszett, hogy minden mondatába kétszer is beletette...

A Hadúr... Hát, csak ha tábornok lesz.

2011. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj de ez a név borzalmas.
2011. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy magyar (!!!!) keresztnév. És igen, ezt adnám a gyerekemnek. És nem hinném, hogy ha "rendes", tucatneve lenne, majd nem csúfolják. :D
2011. nov. 4. 18:03
 14/92 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor fogod még megkérdezni? Nem volt elég az eddigi adag oltás?!
2011. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__csaladfa_..


Kaptál 86 választ, miből gondolod, hogy most jobban fog tetszeni az embereknek?!

2011. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 A kérdező kommentje:

Reménykedtem, azóta vannak értelmesebb emberek is. És lám, vannak! :) Most vélemények jöttek és nem oltások.

Ja, te nem tartozol bele az értelmesek csoportjába, ne aggódj. A te gyereked nyugodtan lehet Lajoska meg Gáborka meg amit akarsz. :D

2011. nov. 4. 18:08
 17/92 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, nem tudom, miért hiszi azt sok szülő, hogy ha ilyen ingyom-bingyon neveket ad a gyereknek, attól lesz majd különleges! Igen, ez egy barom idétlen név. Ha valaki így mutatkozna be, hogy XY Hadúr vagyok, az első gondolatom az lenne, hogy úgy válaszolok, hogy én meg ZQ hercegnő.
2011. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad kívül mindenki értelmes, és képzeld el hagyományos neve van a gyerekeimnek, és nem ilyen idiótaság!
2011. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/92 A kérdező kommentje:
Szerintem a Káin sokkal rosszabb. :D Miért baj, ha valaki nem Szabolcskának meg Dávidkának akarja hívni a gyerekét? Nem attól lesz különleges. Tudom. De jobban tetszik a Hadúr,mint a tucatnév Bence vagy Máté.
2011. nov. 4. 18:12
 20/92 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem a környezetemben lévő embereket is, nekik tetszett a név. ;) Úgyhogy, értelmes vagyok. Köszönöm.

Az meg a te dolgod, hogy kitermeled-e az újabb Gáborka generációt.

2011. nov. 4. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!