Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményeket szeretnék a...

Véleményeket szeretnék a következő névről: HADÚR! Nekem nagyon tetszik. Neked?

Figyelt kérdés
Kulturált válaszokat kérek.

2011. nov. 4. 17:36
 41/92 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem kap 3. nevet?

Sorolj fel nekem kérlek szép és ritka férfineveket. Köszönöm.

2011. nov. 4. 20:41
 42/92 anonim ***** válasza:
Szerintem se add ezt a nevet a kisfiadnak. Csúnya, és kigúnyolnák.
2011. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem érdekes név, valahol tetszik is. De nem adnám a gyermekemnek. És nem azért mert "úristen, csúfolni fogják", hanem azért, mert túl kemény, erőszakos.

Én azt mondom ,hogy ha Te ezt a nevet szeretnéd adni, akkor nyugodtan add. Engem is mindenki le akart beszélni a lányom ne, hogy így meg úgy fogják csúfolni, de ez nem érdekel. Ha csúfolni akarják úgyis fogják, tök mindegy mi a neve. Rengeteget hallottam, és hallgatom még a mai napig is, hogy ez fiúnév, meg sokszor vissza is kérdeznek, mert nem értik. De nem érdekel, én büszke vagyok a lányomra a nevével együtt.

2011. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim ***** válasza:
80%
Röhejes, ahogy a kérdező itt toporzékol. Tényleg nem értem én sem, hogy mi a bánatnak kérdez. És ha kíváncsi rá, ha nem, sértegetni itt normális embereket, Gáborkázni megállás nélkül utálatos. Kiállhatatlan ember lehet. Csóri gyereket már nem csak a leendő neve, hanem a szülei miatt is előre sajnálom. Nem lesz könnyű gyermekkora az fix.
2011. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 A kérdező kommentje:

Ne ítélj meg, ha nem ismersz. :) Nem a válaszokat kell véleményezned, hanem a kérdésre válaszolnod. Azt tedd, ha már idekattintottál. Egyéb más nem érdekel. Szia!


Kedves utolsó előtti! Hogy hívják a kislányodat? :) Én kislányban a Jankán is gondolkodom. Az régen valóban fiúnév volt. Most akkor ezért csúfolnák a gyerekemet? Ejnye! Dehogy! :)

2011. nov. 4. 21:39
 46/92 anonim ***** válasza:
Magyar név párti vagyok, a kislányom neve Villő.
2011. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 anonim ***** válasza:
73%

hihihi mindenki hogy gyilkolja egymást.... pedig aztán ízlés dolgában nem dönt a józan ész, és SENKINEK nincs igaza, van aki szerint szép név, van, aki szerint nem, de ez egyéni, úgysem tudtok dűlőre jutni.


a Hadúr szerintem is érdekes név, nem tudom , hogy tetszik-e, még sosem hallottam előtte. de lehet HAdinak becézni az aranyos :)

2011. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 A kérdező kommentje:

Jajj a Villő nagyon szép! :) Egy édes szőke kislány jut róla eszembe. Szerintem tündér név. :)


Utolsó! Köszönöm. Igen én sem "győzni" akartam itt, hogy nekem van igazam és ez egy gyönyörűséges név és ez aztán mindenkinek tetszen...

Leírtam már, hogy véleményeket várok. Tetszik, mert ... és Nem tetszik, mert ... alapon.

Az meg nem indok, hogy azért nem adom a gyerekemnek az xy nevet, mert csúfolni fogják. Ilyen alapon nem lennének Szandik, mert őket szandálnak lehet csúfolni, Juditok, mert ők Csutkák, Lajosok, mert ők idegbajosok... Stb.

2011. nov. 4. 22:09
 49/92 A kérdező kommentje:

Rékák, mert ők békák meg répák. Gáborok, mert Gábor-sátor. Diák, mert ők diók meg diófák. Annák mert ők meg kannák.

Na ennyit a nevek alapján csúfolódásról.

2011. nov. 4. 22:16
 50/92 anonim ***** válasza:
100%

De komolyan, baromi vicces, amit művelsz (sok másik kérdezővel egyetemben). Felteszel egy kérdést, amire te már tudod is, hogy milyen választ vársz, ha meg nem olyat kapsz, bunkózol, aztán meg benyögöd, hogy téged úgysem érdekel senki véleménye, mert te milyen marha okos vagy, mi meg mind taplók, mert esetleg nem ilyen ultra különleges (tiszta hipster :D) neveket adunk a gyerekeinknek.


Azt mondod, hétköznapibb nevekkel is gúnyolják a kicsik a másik gyereket. De könyörgöm, a Hadúrról még a legtöbb felnőttnek is az első gondolata valami marhaság. (Nem a te kérdésed miatt, de ismerősömmel beszéltük, hogy milyen fura neveket adnak mostanában, a Hadúrra az volt a reakció, hogy "akkor miért nem Napoleon vagy Dzsingisz kán, az sokkal trendibb".) Egy Tibort vagy egy Dávidot el tudok képzelni ügyvédnek, fogorvosnak, autószerelőnek, boltosnak, bárminek. De mondjuk egy Horvát Hadúr nevű pasiról egyből egy brutális üvöltő kiképzőtiszt jut eszembe. Vagy képzeld el, ha mondjuk felnőttként nem lesz túl férfias. Milyen hülyén fog kinézni egy csendes, szégyenlős ember Hadúrként. Ugyan ez az oka, hogy nem adnék lánynak Angyalka vagy Napsugár nevet.

2011. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!