Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményeket szeretnék a...

Véleményeket szeretnék a következő névről: HADÚR! Nekem nagyon tetszik. Neked?

Figyelt kérdés
Kulturált válaszokat kérek.

2011. nov. 4. 17:36
 51/92 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem tetszik, mivel agresszívnek hangzik, nem tudom egy cuki kisfiúhoz kötni. Amúgy meg te is visszafoghatnál, te sem tűröd, hogy a te kedvenc nevedet sértegessék, és simán megeshet, hogy másnak meg a Dávid/Gábor/Máté tetszik, amivel meg te "vágsz vissza". Én pl. még sosem hallottam, hogy a Gábort sátornak csúfolták volna, de biztos én vagyok a hülye. De a Dávidot és a Mátét sem. Én csak annyit tudok ezzel kapcsolatban mondani, hogy amikor gólyatáborban megkaptuk a 9. osztályosok névsorát, épp az ilyen neveken kezdtünk el nevetni, mert lerítt róluk, hogy a szülő mindenáron azt akarta, hogy a gyereke kitűnjön. Igen, lehet minket is lebunkózni!
2011. nov. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/92 anonim ***** válasza:
69%
Remélem, hogy csak álmodozik itt ez a hülye p icsa és a férje majd úgysem fog engedni ilyen nevet a gyereknek...remélem...
2011. nov. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/92 anonim ***** válasza:
79%
Kedves Kérdező, képzeld el csak ha majd a fiacskád félénk, vissza húzódó típus lesz, mekkora röhej tárgyává válik. A Hadúr névnek erőszakos hangzása van. Ne légy már kretén!!!
2011. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/92 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírom a beszélő neveket. Nevetségesek tudnak lenni. A múltkor hallottam egyet: Mátravölgyi Bátor. Borzasztó. Még jó, hogy nincs második keresztneve. Pl Álmos, vagy Sólyom.
2011. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 anonim ***** válasza:

Akkor inkább legyen Kandúr :)

Vagy Anál, Orál...:)

2011. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/92 anonim ***** válasza:
2011. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 anonim ***** válasza:
100%
kit érdekel ki milyen nevet ad a gyerekének. egy biztos ilyen névvel sok attrocitás éri majd, de ha olyan mentalitású mint te akkor talán nem lesz öngyilkos :D
2011. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/92 A kérdező kommentje:

Annak, aki le"hülyep*csázott" és majd a férjem lebeszél róla.

A név az ő javaslata. ;) Úgyhogy ez bukta.

2011. nov. 5. 15:03
 59/92 anonim ***** válasza:
100%

A linkelt kérdésnél olvastam a kérdező egyik érvét, miszerint nem akar tucatembert nevelni a gyerekéből.

Egyvalamit szögezzünk le: a különleges név semmit nem garantál. Attól még bőven lehet tucatember, lehet átlagon aluli IQ-ja, lehet, dadoghat, lehet diszlexiás, és mindeközben egy Gábor is (hogy a példánál maradjak) lehet kiemelkedő jellem, intelligens és tehetséggel megáldott ember. Tehát ez egy marhaság.

A név sokat számít, ha tetszik, akkor nevezzétek így, természetes. De ne ettől várjátok, hogy a gyerek különleges lesz.

2011. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/92 anonim ***** válasza:
86%

sztem jó lesz az neki.


még annyit, h mikor jöttök vele hazafelé a kórházból, ugorjatok be egy tetováló szalonba és varrassatok a hátára nagymagyarországot, meg lovasíjászt!


:-)

2011. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!