Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményeket szeretnék a...

Véleményeket szeretnék a következő névről: HADÚR! Nekem nagyon tetszik. Neked?

Figyelt kérdés
Kulturált válaszokat kérek.

2011. nov. 4. 17:36
 31/92 A kérdező kommentje:
Minden gyereket ugyanúgy hívnak ebben az országban... :( Hihetetlen.. Nekem miért kellene, hogy tetszen a ti gyerekeiteknek a neve...
2011. nov. 4. 19:27
 32/92 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy tetszen, nem vagyunk egyformák, mint ahogy a vélemények sem.

Én tényeket írtam, hogy csúfolni fogják, erre számíts, ennek tudatában dönts.

2011. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/92 A kérdező kommentje:
És mivel fogják csúfolni? Ha téged szandálnak csúfoltak, valószínűleg Szandinak hívnak. Javíts, ha tévedek.. A te nevedet könnyű csúfolni, ahogy az enyémet is... De most a Hadúr nevet mégis hogy csúfolnák?
2011. nov. 4. 19:31
 34/92 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként miért tetted fel ezt a kérdést?

Nekem is határozott elképzelésem van a jövendőbeli gyerekünk neve kapcsán (ha lány lesz), én a barátainkat kérdezgettem, igaz kicsit más okból. Engem nem az érdekelt, hogy tetszik-e nekik vagy sem.

De azért kérdeztem, mert bizonytalan voltam. Szerintem nálad is erről lehet szó, különben miért kérdeznéd..

2011. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 anonim ***** válasza:
100%
Alexandra vagyok, ahogy a kiíráson is látszik... A gyerekek fantáziája határtalan, biztos lehetsz benne, hogy ki fognak találni rá valamit.
2011. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 A kérdező kommentje:

Hát ez az! :)Kreatívak.. Ha nem a keresztneve miatt fogják csúfolni, megteszik a vezetékneve miatt, a hajszíne miatt, a fejformája miatt, a családja anyagi helyzete miatt. Oviban a cipője színe miatt, a játékai miatt, mert éppen kiöntötte a kakaóját...

Teljesen biztosak vagyunk benne, hogy ezt a nevet szeretnénk adni majd a babánknak. :)

2011. nov. 4. 19:41
 37/92 anonim ***** válasza:
75%
Hadúr annyit jelent, hogy a hadak ura. Fővezér a harcban. Szerintem erőszakos, agresszív. Nem barátkoznék szívesen Hadúr nevű gyerekkel.
2011. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/92 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy a te dolgod, vagyis a tiétek, de nem teljesen így van. Nem a te neved lesz. Hanem egy másik emberé. Aki a gyereked ugyan, de mégsem te vagy. Na, persze, most nem kérdezheted meg tőle. De azért próbáld meg beleélni magadat egy 8 - 10 - 15 stb éves gyerek helyzetébe. Ha úgy godnolod, hogy a gyerekednek majd tetszik, akkor legyen.

Viszont ha meg nem szeretnéd ha mindenki beleszólna, akkor tetted ide a kérdést?

2011. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy nem szeretném, ha mások beleszólnának. :D Jajj.. :) Véleményeket kértem. Tetszik/Nem tetszik. Tetszik, mert .... "erőt sugároz". Nem tetszik, mert ... "erőszakos". Ennyit kértem csak. :) Viszont azt nem kértem, hogy elmondjátok, szerintetek sznob vagyok-e, és ehhez hasonlók.
2011. nov. 4. 19:52
 40/92 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor képzeld már el felnőttként.

Mondjuk ügyvédként, vagy tanárként.

Dr. Kovács Hadúr-válóperes ügyvéd

Hú, de népszerű lesz. A te életedet jogod van úgy elcseszni, ahogy akarod, de a gyerekét nincs ! Adjatok egy 3. nevet neki, hogy legalább legyen hétköznapi neve is.

Annyi, de annyi ritka és szép férfinév van, miért kell ez ? Nevezd inkább Kertiasztalnak, az olyan szép.

2011. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!