Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményeket szeretnék a...

Véleményeket szeretnék a következő névről: HADÚR! Nekem nagyon tetszik. Neked?

Figyelt kérdés
Kulturált válaszokat kérek.

2011. nov. 4. 17:36
 21/92 anonim ***** válasza:
nem tetszik
2011. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem,hogy a sznob szülők miért találnak ki a gyereküknek ostobábbnál ostobább neveket? Nem gondolnak arra,hogy ezzel a névvel gyerekként csúfolni fogják,felnőttként kinevetik és senki nem fogja komolyan venni.

Nem attól lesz valaki különleges,hogy milyen nevet visel.

Ha neked annyira tetszik,akkor ne kérdez mások véleményét. Add neki,és magadra vess,ha később szemedre hányja,hogy miért ezt a nevet adtad neki.

2011. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim ***** válasza:
100%
Akiket a környezetedben megkérdeztél, azok vagy ugyanolyan sznobok,mint te. Vagy nem akarták a szemedbe mondani az őszinte véleményüket.
2011. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 anonim ***** válasza:
100%

Szánok még rád néhány szót, ha nem haragszol. Először is szögezzük le azt hogy minden név egy üzenet.

Ha te azt akarod üzenni ,vetiteni a gyerekedről ,hogy különleges akkor számits rá hogy majdan az elvárások vele szemben is különlegesek lesznek.És akkor már a ha csak jó valamiben az rég kevés mert az ő neve különlegest igért.Tehát kudarcélmény, neki is és a környezetének is.Amitől flusztrált lesz és kisiklik az élete a normális mederből.Ami csakis rosz irányba viszi:öntagadás,korlátok nélküliség, börtön ,bolondok háza stb.

De ha egy teljesen átlagos nem feltétlenül divatos magyar neve van valakinek és ugyan azt teljesiti bármiben mint a fenti egyed akkor annak örül mindenki és élnek boldogan mig meg nem halnak.

Ne adj ilyen predesztinációval terhelt nevet az utódodnak mert akik különlegeskedni akarnak azok könnyen szánalom,közröhely és/vagy közutálat tárgyai lehetnek.

2011. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 A kérdező kommentje:

Fúú de okos vagy Sándor.

A teljesen hétköznapi nevemmel is akartam öngyilkos lenni, mert a szüleim a teljesen hétköznapi nevem ellenére TÚL SOKAT vártak tőlem.

2011. nov. 4. 18:57
 26/92 anonim ***** válasza:
100%
Na ugye.Hát még ha Eisteinkének hivának!:)
2011. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 anonim ***** válasza:
100%

Sándor igenis értelmes, én például nagyon kedvelem.


Kérdező, ízlések és pofonok, nekem például nem tetszik.Tény és való, hogy akit piszkálni akarnak a suliban, azt akármivel tudják, de ha őt nem is néznék ki maguknak, akkor is alapból gúny tárgya a neve miatt.

Felnőtt korában is mindenki vissza fog kérdezni.

Vannak olyan nem tucatnevek, amik nem viccesek, de ez.. Ismerem a mentalitást az iskolákban és ez egyre rosszabb lesz. Ezt te is beláthatnád.

2011. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 A kérdező kommentje:
Közvetlen kapcsolatban vagyok pici gyerekekkel. Elég fura neveik vannak. Mire az én picim óvodába meg iskolába megy, nem hiszem, hogy annyira kihúzó lesz majd a nevével az Eperkék, Angyalkák, Ajándékok között. Addigra a ti Gáborkáitok meg Bencuskáitok felnőnek és csúfolják egymást a hajszínük, a családi helyzetük, az anyagi helyzetük, a vallásuk (nem vallásuk) miatt.
2011. nov. 4. 19:11
 29/92 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi alapon sértegetsz itt mindenkit a Gáborkával, ne haragudj,de kb. úgy viselkedsz, mint azok a gyerekek.

Ha fiam lenne, akkor a Krisztián Tibor nevet kapná. Ami nem vicces, és számomra a leggyönyörűbb két keresztnév a világon.

Elvárod, hogy mindenki essen hasra ettől a megbocsáss,röhejes névtől, de te nyugodtan bunkóskodhatsz?

Ha ennyire leszarod mindenki véleményét, akkor mégis minek kérdezted meg?

Elmondtuk, többségünk normálisan, kulturáltan, sértés nélkül.

Ha nem tudod elfogadni a válaszokat, akkor teljesen felesleges feltenned bármiféle kérdést, nincs olyan vélemény, ami mindenki számára egységes.

2011. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én bölcsis/ovis voltam, nem volt gyakori a nevem. Általában szandálnak csúfoltak. Utáltam ezzel a névvel felnőni, ma már azt mondom, hogy szép, de gyerekként baromi rossz volt.

Én még véletlenül se adnék ilyen nevet a gyerekemnek, mint amire te készülsz, én tudom, hogy milyen rossz, ha csúfolják az embert!

2011. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!