Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira elegem van a párom...

Annyira elegem van a párom hisztijéből! Minden férfi ilyen?

Figyelt kérdés

Egy kicsit meg van fázva,de sem orrfolyás,sem köhögés,sem tüsszentés semmi! Mióta hazaért a munkából folyamatosan azt hallgatom hogy ő milyen beteg,meg biztos lázas mert rázza a hideg. Megmértük 37,4. Mondtam neki hogy ebbe biztos nem fog belehalni,erre felkapta a vizet!

Annyira eljátszotta a hattyú halálát hogy még fürödni sem akart,mondván hogy fáj mindene. Én meg mikor mondtam hogy legalább a lábát mossa meg mert irtó büdös,még ő áll nekem hogy "mennyire" együtt érző vagyok.



2012. okt. 5. 22:00
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
Amúgy fürdik minden nap!
2012. okt. 5. 22:01
 2/54 anonim ***** válasza:
45%
Nem, az én párom igazi féri.
2012. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
84%
én is pont megvagyok fázva és ilyenkor utálok mindenkit, nincs kedvem senkihez és senki nem képes megérteni, hogy lesz.rom, ha nincs elmosva a tányér és ha a zoknim a földön van. Nem érdekel ha a ruha a földön van, nem érdekel ha valami éppen nem úgy áll, ahogy kellene. Csak ülni és kinézni akarok a fejemből meg forró kaját enni...ennyi kb.
2012. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
88%

Vedd lazábbra a dolgot, mosolyogj egyet magadban! :)

Mi a gond egyébként? Nem hiszem, hogy ezen húztad fel magad annyira.

2012. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
94%

igen ,hitelesen tanúsíthatom pasiként,hogy 37,4 igen is nagyon veszélyes hőemelkedés.

Én már többször is belehaltam.

Légy vele türelmesebb :)

2012. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
49%
#2 *férfi
2012. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
87%
Igen, minden pasi, legyen az akármilyen macsó, betegen hisztis gyerekké válik. Simogasd meg a buksiját, vigyél neki teát és hangoztasd, hogy mennyire együtt érzel vele "halálos hőemelkedésének hatalmas kínjaiban" :D. Akkor kicsit lenyugszik és neked is könnyebb lesz.
2012. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

Lehet hogy én szívom fel nagyon,de ilyenkor este az én türelmem is a végét járja,főleg hogy egész nap egyedül vagyok egy 1,5évessel!:(

Persze ha tényleg beteg lenne akkor az más,de az ilyet nem tartom poénosnak. Ha meg tényleg annyira sz@rul van fürödjön le,és aludjon ne jajgasson feleslegesen!

2012. okt. 5. 22:16
 9/54 anonim ***** válasza:
27%
#7 "kicsit" nem túlzás, hogy minden?
2012. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
88%
Én ezen jót szoktam szórakozni.
2012. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!