Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira elegem van a párom...

Annyira elegem van a párom hisztijéből! Minden férfi ilyen?

Figyelt kérdés

Egy kicsit meg van fázva,de sem orrfolyás,sem köhögés,sem tüsszentés semmi! Mióta hazaért a munkából folyamatosan azt hallgatom hogy ő milyen beteg,meg biztos lázas mert rázza a hideg. Megmértük 37,4. Mondtam neki hogy ebbe biztos nem fog belehalni,erre felkapta a vizet!

Annyira eljátszotta a hattyú halálát hogy még fürödni sem akart,mondván hogy fáj mindene. Én meg mikor mondtam hogy legalább a lábát mossa meg mert irtó büdös,még ő áll nekem hogy "mennyire" együtt érző vagyok.



2012. okt. 5. 22:00
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
59%

az én párom nem ilyen, de ha ezt csinálná, akkor főznék egy teát, belenyomnék egy algopyrint, bedugnám az ágyba, aztán hadd aludjon. még mindig jobb, mint a pitsogását hallgatni, hogy ő most meghal :D


én ekkora "lázzal" még dolgozni is képes voltam a héten, bár nem tett jót, mert azóta sem gyógyultam meg.

2012. okt. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg a dolgok mögé látni.

Írtad, hogy egy 1,5 éves kisgyerekkel vagy egész nap, leköti minden időd és kevesebb időtök jut egymásra. Simán el tudom képzelni, hogy pusztán egy kis figyelemre vágyott!

2012. okt. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
64%
A férfi nátha és a női nátha egyáltalán nem ugyanaz. Míg nekünk meg se kottyan egy kis hőemelkedés, a pasik már haldokolnak ha folyik az orruk. Angolban ha egy nő meg van fázva az csak "cold", de ha egy pasi, az "men's cold". Had halkodoljon egy kicsit, mosolyogj magadban :)
2012. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is lehetnél kedvesebb a Pároddal. Megértem, hogy kivagy, de attól még Te vagy a felesége és tőled várja a szeretgetést. Próbáld kicsit lazábban felfogni! :)

Jobbulást a férjednek!!


24N

2012. okt. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
83%

De nem elég kedves a párjával úgy, hogy neveli a gyereket és főz neki? Aki ezeket az "apróságokat" nem tudja értékelni, az semmit sem tud.


A másik: látjátok a nők ezért nem mernek elmenni szülni, mert pár férfitársam a nyakán hordja a nemiszervét. Sajnos sok családban (nagyon sokban) az apa egyáltalán nem foglalkozi ka gyerekkel, szinte rá se néz. Egyedül kell vele lenni 1 órát és minden baja van ,kinek passzolja le Ez az érzelmi intelligencia teljes hiánya. (Érzelmi téren sajnos a férfiak kétharmada hadilábon áll).

Mert az anya tisztába teszi a gyereket (bár másfél évest ár lehet nem kell), szóval el lehet lenni a gyerekkel. Nem hiszem, hogy a kérdező pl sz*ros pelussal adja oda a gyereket az apjának. És sajnos a felnövő gyerekek pont az ilyen apák miatt ennyire droidok.

2012. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:

A múltkor én is tettem fel egy hasonló kérdést, az én párom is eszméletlenül idegesítő, ha beteg. Legutóbb pont tőlem kapta el valószínűleg. Kis nátha, hőemelkedés volt nálam is. Ettől még csináltam a dolgom, nem állt meg az élet. Két nappal később ő jelentett beteget, sőőt... hétvégén elment a hőemelkedésével és náthájával az ügyeletre, mert ha nem teszi ő meg fog halni és valami sokkal durvábbat kapott el mint én.

Az elején én is vigyorogtam rajta, hogy ennyire gyér, de amikor láttam, hogy komolyan gondolja, hogy nekem kellene egy hétig körülugrálni, mert le van gyengülve és "haldoklik" és nem tud dolgozni, sulizni és még lezuhanyozni sem, akkor már kezdett inkább idegesíteni a helyzet.

Én ápolgattam már úgy, hogy tényleg komolyan beteg volt és 40 fokos lázzal nyomta az ágyat, aludt egész nap, de ez a kis nátha kiakasztott. Pláne azért, mert ő egy teát sem volt hajlandó nekem főzni, amikor előtte én voltam beteg, én viszont értsem meg, hogy ő sokkal rosszabbul van és egy vajas kenyeret sem tud megkenni.

Ergo én abszolút megértem a problémádat, de próbálj meg túl lendülni valahogy ezen!! Feküdjön és aludjon egész nap, ha annyira vacakul van, ne hisztizzen.

2012. okt. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
21%

Nem megfogadtad, hogy jóban rosszban? Akkor ne rinyálj.

Ha még csak a párod, akkor ne menj hozzá.

2012. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:

30-as: párom szinte szó szerint ugyanezt szokta nekem elmondani, mikor nem értem, miért akar egy kis náthánál meghalni :) :)

Személy szerint én rendkívül aranyosnak és viccesnek tartom ezt, szóval ilyenkor egyáltalán nem esik nehezemre Őt körbeugrálni, babusgatni és puszilgatni. Amilyen nagy hálás boci szemekkel néz olyankor...

Az egész úgyis elmúlik legtöbbször egy-két nap alatt, utána pedig a férfiak mintapéldánya, egy szavam nem lehet rá.

2012. okt. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
45%

Az elmúlt 14 év tapasztalataira alapozva, igen kedves kérdező ezek ilyenek.

Míg én 2-3 nap alatt kigyógyulok egy megfázásból, addig nekik egy legalább 2 hét. Amíg én be tudok menni dolgozni, és otthon is teszem a dolgomat, addig ők már írják is a végrendeletüket.

Na részben ezért nem fogok én férjhez menni. Majd ha talán akad olyan, amelyik nem játssza el a hattyú halálát az első tüsszentés után, majd talán akkor meggondolom magam.

2012. okt. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
33%

Azonkívül írta az egyik válaszadó nő is, hogy ő is így volt vele, aztán azóta sem gyógyult ki belőle.

Ez pontosan így van! Ha nincs kifeküdve a nátha, akkor sokkal tovább tart.

Azt akarod, hogy ne gyógyuljon meg? Hogy minél tovább szenvedjen szerencsétlen?

2012. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!