Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira elegem van a párom...

Annyira elegem van a párom hisztijéből! Minden férfi ilyen?

Figyelt kérdés

Egy kicsit meg van fázva,de sem orrfolyás,sem köhögés,sem tüsszentés semmi! Mióta hazaért a munkából folyamatosan azt hallgatom hogy ő milyen beteg,meg biztos lázas mert rázza a hideg. Megmértük 37,4. Mondtam neki hogy ebbe biztos nem fog belehalni,erre felkapta a vizet!

Annyira eljátszotta a hattyú halálát hogy még fürödni sem akart,mondván hogy fáj mindene. Én meg mikor mondtam hogy legalább a lábát mossa meg mert irtó büdös,még ő áll nekem hogy "mennyire" együtt érző vagyok.



2012. okt. 5. 22:00
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
34%
Most az a normális, ha egy pasi elkezd rinyálni ha náthája van?
2012. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
47%
Tudod előző, a diszkomfort-ÉRZET az szubjektív, tág határok között nem létezik benne normális vagy nem normális. Illetve, aki ezen kezd rugózni, attól rövid úton célszerű megszabadulni, mert túltengenek benne az elvárások.
2012. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem a kérdezőnek ez csak egy utolsó csepp volt a pohárban,nem lehet,hogy a valódi gondod az a pároddal,hogy nem becsüli a te otthoni munkádat,és nem foglalkozik a saját gyerekével? Mert nekem ez az érzésem van,elolvastam az összes kommented és a hszeket.

ha tényleg beteg a párom én is ápolgatom,bár ő nem is szokott így szenvedni,sőt,amikor tényleg baja van akkor sem akar orvoshoz menni,hát nem is tudom melyik a jobb:-/

Hogyha az a helyzet,hogy tényleg semmibe veszi azt,hogy te otthon mindent megcsinálsz+ a gyereket is ellátod,és még mellé az ő popóját is ki kéne nylanod a kemény 37 fokos hőemelkedése miatt,akkor érthető szeirntem,hogy kiakadtál ,én is kiakadnék. Persze érezheti magát tényleg rosszul valaki ,de akkor fürödjön meg,vegyen be egy gyógyszert ,feküdjön le aztán szevasz. Feküdtem már otthon 3 hetet tüdőgyulladással,arcüreggyuladással ,voltunk hányás-hasmenéses virusosak 1 hétig ,akkor igen,természetesen ápoltuk egymást. Na de nem egy kategória egy kis hőemelkedés,meg az,hgogy egy hét alatt 6 kilót hányik-fosik le magéról valaki,és tényleg ápolásra szorul. Szal azért ez kicsit tényleg nevetséges,és bosszantó is lehet,ha belegondoltok.

2012. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsó hogy legalább te átlátod hogy mi a bajom!!!:)


Annak/azoknak akik az anyaságomat kritizálják(bár sehol nem szerepel a kérdésben),kívánom a "legjobbakat"......

2012. okt. 6. 16:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!