Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira elegem van a párom...

Annyira elegem van a párom hisztijéből! Minden férfi ilyen?

Figyelt kérdés

Egy kicsit meg van fázva,de sem orrfolyás,sem köhögés,sem tüsszentés semmi! Mióta hazaért a munkából folyamatosan azt hallgatom hogy ő milyen beteg,meg biztos lázas mert rázza a hideg. Megmértük 37,4. Mondtam neki hogy ebbe biztos nem fog belehalni,erre felkapta a vizet!

Annyira eljátszotta a hattyú halálát hogy még fürödni sem akart,mondván hogy fáj mindene. Én meg mikor mondtam hogy legalább a lábát mossa meg mert irtó büdös,még ő áll nekem hogy "mennyire" együtt érző vagyok.



2012. okt. 5. 22:00
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a múltkor csak hőemelkedésem volt, 2 tized fokkal több, mint a párodnak, de én is olyan rosszul voltam, hogy mozdulni sem bírtam. Csak feküdtem az ágyban.

Szóval én azóta megértem, ha valakit ennyire kikészít egy kis hőemelkedés + megfázás.

Pedig én nő vagyok.

De azért erőt vehetne magán, hogy ne bűzölögjön, ez igaz.

2012. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
25%
Én is meg vagyok fázva és a halálomon vagyok! Ez nem vicces szerintem. Eléggé szomorú, hogy ezen ti jót szórakoztok! Bezzeg, amikor lemegyek ritkán meginni egy sört a kocsmába a haverokkal, akkor meg már megy a rinya...érdekes, azon nem szórakoztok, csak ha a párotok beteg...ez nagyon gáz.
2012. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
71%
Hetes vagyok. Két, aktívan sportoló bátyussal és egy szintén aktívan sportoló apukával nőttem fel. A párom is ilyen. És egy egyszerű nátha miatt is hatalmas cirkuszt csináltak. Tapasztalatból írtam :D
2012. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
27%
Kedves hetes, szóval 4 férfi tulajdonságát ráhúzod az összesre?
2012. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
59%
Ígérd meg neki, hogy szép temetése lesz.
2012. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon sok férfi ilyen, pl. apám is. Mondjuk nagy ritkán beteg, de akkor mint aki halálán van.

Párom mondjuk nem ilyen, de hála Istennek nem is volt beteg, mióta együtt vagyunk egy kisebb megfázást leszámítva, de akkor sem kényeskedett. :)

2012. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
18%
Egy kis megfázás más, akkor senki nem kényeskedik, de ha hőemelkedéssel is társul, az egész más!
2012. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
76%
Én egyet értek a hetessel. Én is csak hasonlókat tapasztaltam eddigi életemben. És a kezelési leírás is tökéletes :)
2012. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
20%
Nem attól férfi valaki, hogy szó nélkül szenved, ha beteg. Mint ahogy nem attól leszel te sem igazi nő, hogy együttérzés és segítség helyett itt pörögsz a vélt sérelmeden. Gondolom a gyereketekkel sem foglalkozol, mert biztos csak poénból sír és majd úgyis abbahagyja.
2012. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:

Kedves 19-es erre inkább nem reagálnék,de tudod hogy én hányszor voltam egész nap lázasan(nem hőemelkedés) egyedül a gyerekkel??? Vagy olyankor mikor fájt a fogam?! De túléltem,és nem jajgattam senkinek!

De az hogy valaki hőemelkedéssel annyira rosszul hogy egy pohár vizet nem bír felemelni azt nem veszem be.

2012. okt. 5. 22:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!