Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira elegem van a párom...

Annyira elegem van a párom hisztijéből! Minden férfi ilyen?

Figyelt kérdés

Egy kicsit meg van fázva,de sem orrfolyás,sem köhögés,sem tüsszentés semmi! Mióta hazaért a munkából folyamatosan azt hallgatom hogy ő milyen beteg,meg biztos lázas mert rázza a hideg. Megmértük 37,4. Mondtam neki hogy ebbe biztos nem fog belehalni,erre felkapta a vizet!

Annyira eljátszotta a hattyú halálát hogy még fürödni sem akart,mondván hogy fáj mindene. Én meg mikor mondtam hogy legalább a lábát mossa meg mert irtó büdös,még ő áll nekem hogy "mennyire" együtt érző vagyok.



2012. okt. 5. 22:00
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
'van
2012. okt. 5. 22:45
 22/54 anonim ***** válasza:
97%
az én tapasztalatom is az, hogy minden pasi ilyen :D én jól elszórakozom ezen, meg szoktam kérdezni a barátomat hogy végrendelkezett-e már, meg direkt túlzásba viszem a babusgatást, és leesik neki hogy túlzásba esik:) ezt sajnos el kell viselni:D
2012. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
15%
A párod egész nap húzza az igát, amíg te otthon ülsz és babázol, hazaesik betegen és rögtön a hisztiddel szembesül, nem csoda, hogy "felkapta a vizet". Legközelebb próbálj meg kicsit kedvesebb lenni hozzá...
2012. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
91%
Én 27 éves férfi vagyok és érdekes módon sohasem hisztizem, ha lázas vagyok vagy ha fáj valamim. De persze ettől még senki nem lesz férfiasabb, csak gondotlam leírom, hogy vannak kivételek. Mondjuk én hisztizni sem szoktam, de van más negatív tulajdonságom (okoskodás).
2012. okt. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
17%

Te meg azon hisztizel, hogy egész nap otthon vagy egy másfél évessel. Mintha nem te akartad volna.

Mégis miért kell ezért türelmetlennek lenni?? Szép kis anya vagy.

Te sem vagy különb a férjednél...

2012. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:

"A párod egész nap húzza az igát, amíg te otthon ülsz és babázol, hazaesik betegen és rögtön a hisztiddel szembesül, nem csoda, hogy "felkapta a vizet". Legközelebb próbálj meg kicsit kedvesebb lenni hozzá..."


Ahhha...lehet cserélni! Majd én "húzom egész nap az igát",a férfi meg babázzon! Aztán megnézzük ki hisztizik jobban! Néhányszor már fel is ajánlottam neki,mikor ugyanilyen megnyilvánulásai voltak. Már az apa is mehet gyedre,és én sem keresnék kevesebbet.

Már azon is kiborult mikor pár óráig egyedül maradt a gyerekkel,még a dolgom végeztem!

2012. okt. 5. 23:01
 27/54 anonim ***** válasza:
87%

Mi van akkor, ha jót szórakozok rajta? Nem szapulom, nem szólok be neki, hanem inkább viccelődök vele. Azért elég nehéz kibírni mosolygás nélkül, mikor egy kis náthára úgy reagál valaki, hogy fetreng, jajgat és várja a megmentő halált. Vagy amikor megvágja az ujját és pár csepp vértől azt hiszi, el fog vérezni. Szerintem amúgy végtelenül aranyos, ezért is szórakoztat annyira. Igen, van, hogy a szeme láttára kimosolygom és kinevetem, plusz elejtek egy-két poént. Ilyenkor ő is elkezd poénkodni. Szerencsére veszi a lapot, nem egy besavanyodott alak. Jobb kedvre szokott derülni, a "halálos kór" pedig már egyből kevésbé tűnik számára annyira halálosnak. Ha komolyabb a probléma, akkor én sem így reagálok.

Hozzáteszem, ez kölcsönös, ha nekem van valami kisebb bajom, ő is szokott poénkodni.

2012. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:

Na jó szépen kezdünk eltérni az eredeti kérdéstől!!! Aki az anyai mivoltomat akarja tovább pocskondiázni az inkább tartsa meg magának,mert nem arra kértem véleményt......

Köszönöm a válaszokat annak aki normálisan a kérdésre válaszolt!

2012. okt. 5. 23:05
 29/54 anonim ***** válasza:
90%

23-nak. "Babáztál" már egész nap egy másfél évessel? Szerintem nem, előbb próbáld ki, hogy milyen, mielőtt ilyen véleményt írsz. Azért nem lázas a férj, hanem éppen hogy hőemelkedése van, azért felnőtt emberként ne akarjon már belehalni.


Kérdező: hátha holnapra jobban lesz. Szerencsére a párom nem ilyen, Ő elmegy aludni vagy csak ül és néz ki a fejéből. Nyugodj meg, ne idegeskedj emiatt, ettől nem fog megváltozni a férjed.

2012. okt. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező IGEN, az összes általam ismert férfi ilyen, önmagammal az élen. Valami okból kifolyólag az infarktust kihordjuk lábon adott esetben, bezzeg a náthába bele akarunk dögleni, úgy tűnik, az átlagos férfiagy így érzékeli a szenvedést.

A 37,4-es gondot is megértem, én is kb ennél a testhőnél érzem magam a létező legpocsékabbul valami okból, tán csak azért nem hívok ilyenkor papot, mert ateista vagyok:) De volt már olyan, hogy tök virgoncul elvoltam, de akkor meg a zasszony akart papot de legalábbis mentőt híni, mert akkor 41,6 volt a hőmérőn... és sokkal, nagyságrendileg jobban érezve magam ültem be a langyos vizes kádba hűtőfürdőzni, mint ahogy a nyüves 37,4-nél éreztem élőhalottnak magam.


Ez van, a dolog biológiai alapja valszeg annyi, hogy ez egy ilyen bűvös határérték, amikor a szervezet működése már nem normális, viszont még nem izzítja a saját kompenzáló mechanizmusait... oszt ha följebb megy, ha lejjebb, szubjektíve jobban lesz az ember.


Szóval egy náthás, 37,4-es testhőjű férfinál tessen szépen tudomásul venni, hogy szubjektíve a lehető legnyomorultabbul érzi magát, és eszerint ápolgatni a testét-lelkét:)))))

2012. okt. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!