Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy a feleségem...

Mit tehetnék, hogy a feleségem ne ölje meg a gyerekemet?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, a feleségem 32. 4 éve vagyunk házasok, nem terveztünk babát, de (kínos, nem kínos) kiszakadt a gumi, és mivel ezt nem vettük észre (inkább csak sejtjük)mégiscsak becsúszott a bab. Én nagyon boldog vagyok, hisz mindkettőnknek van munkája, lakás, autó van, tökéletes lenne minden a gyermekvállaláshoz. Azonban a feleségem nem akarja megszülni a babát, ő még a karrierjét építgetné inkább (orvos). Már készül rá, hogy egy kollégájával elveteti, ráadásul a szülei is mellette állnak, az én szüleim pedig Amerikában laknak, nem sokat tudnak segíteni. Mit tehetnék? Nem akarom, hogy elvetesse a gyerekünket! Soha nem bocsátanám meg neki, de szeretem, és nem akarok semmit rákényszeríteni. Úgy érzem, a baba megölésével tönkretenné az életem..

2012. okt. 12. 16:08
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/263 anonim ***** válasza:
17%

Ha el akarja vetetni,el fogja.

De 100%,hogy neked fog sírni pár év múlva ha lassan 40 évesen sehogy nem akar összejönni a gyerek

2012. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/263 anonim ***** válasza:
35%
Na igen, akkor meg majd a pasi hibája lesz, hogy " nem tudja teherbe ejteni"....
2012. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/263 anonim ***** válasza:
69%
Könyörgöm, védekeztek, mert nem akartak gyereket. Becsúszott. A nő csak tartja magát az eredeti tervhez. Nem akar gyereket. Nem lehet rákényszeríteni.
2012. okt. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/263 anonim ***** válasza:
Azért megkérhetünk, hogy elmeséld mi lett a vége?
2012. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/263 anonim ***** válasza:
24%
Én elhagynám valószínűleg. Nő létemre mondom ezt. Bár védekeztetek, tehát nem lehetett tervezett, de nálunk is így van, ha mégis becsúszna, eszembe sem jutna elvetetni. Azért érdekes a feleséged, nem azt mondom, hogy idős, de 32 évesen mire vár még? Neked még lenne időd családot alapítani, neki is, de azért a szülés más, az idő előrehaladtával veszélyesebb, ezt neki tudnia kéne. Azért kíváncsi vagyok a végkifejletre. Mi történt, hogy alakult?
2012. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/263 Combi27 ***** válasza:
20%

90-es!


Ezt csak azért mondod, mert te így tapasztaltad...sajnálom..

Az első két évben az anya van tövóbbet a gyerekkel, mert hiszen ő van GYED-en.De ez sem jellemző, mivel a pénz nagy út, így ha anyuka jobban keres, apuka megy GYED-re a gyerekkel.Van egypár ismerősöm akinél ez volt...akkor az apa a jófiú, anya meg dolgozik reggeltől estig, és ő a megtűrt mert nem foglalkozik a saját gyerekével?Ugyan már...nekem 26 hónapos a fiam, és soha nem volt gond hogy ki mikor van vele.Tudomásul kellene viszont venni, amig az egyik otthon van a másik meg melózik, éjjel az otthon levő megy a gyerekhez ha van valami..Utána meg közösen..

2012. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/263 A kérdező kommentje:

Valaki írta, hogy nem törődnék eleget a gyerekkel meg stb...

Utánanéztem. Tudom hogy mivel jár a gyerekvállalás.

A feleségem továbbra is el akarja vetetni a babát. Nem hiszi el hogy elhagyom. Csakhogy ma beszéltem az ügyvédemmel. Ha holnap elveteti a gyereket, beadom a válópert.

2012. okt. 15. 18:59
 98/263 anonim ***** válasza:
24%
szerintem jól döntesz, bár iszonyú nehéz döntés lehet, külső szemmel jó döntést hozol, de Isten ments, hogy a helyedben legyek. De kíváncsi vagyok a folytatásra.
2012. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/263 anonim ***** válasza:
57%
Majd talál jobbat a feleséged, én emiatt tuti nem hagynám el életem szerelmét. Itt már eleve gondok voltok a házassággal, ha egy ilyen ürügy kell a felbontásához.
2012. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/263 Katucika0912 ***** válasza:
23%

Nagyon sajnálom , ha a feleséged ma elveteti a babáját , aztmeg mégjobban ha ez a házasságotokba kerül!

Kivánom hogy ne így alakuljon ! :(

2012. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!