Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy a feleségem...

Mit tehetnék, hogy a feleségem ne ölje meg a gyerekemet?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, a feleségem 32. 4 éve vagyunk házasok, nem terveztünk babát, de (kínos, nem kínos) kiszakadt a gumi, és mivel ezt nem vettük észre (inkább csak sejtjük)mégiscsak becsúszott a bab. Én nagyon boldog vagyok, hisz mindkettőnknek van munkája, lakás, autó van, tökéletes lenne minden a gyermekvállaláshoz. Azonban a feleségem nem akarja megszülni a babát, ő még a karrierjét építgetné inkább (orvos). Már készül rá, hogy egy kollégájával elveteti, ráadásul a szülei is mellette állnak, az én szüleim pedig Amerikában laknak, nem sokat tudnak segíteni. Mit tehetnék? Nem akarom, hogy elvetesse a gyerekünket! Soha nem bocsátanám meg neki, de szeretem, és nem akarok semmit rákényszeríteni. Úgy érzem, a baba megölésével tönkretenné az életem..

2012. okt. 12. 16:08
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/263 anonim ***** válasza:
62%
Ez egy nagyon szomorú történet... nagyon sajnálom, kérdező, de tudod, semmi nem véletlen. Ki tudja, mi vár Rád ezek után.
2012. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/263 anonim ***** válasza:
32%
Az orvoslás intuíció és empátia? Ez egy elég ostoba kijelentés.
2012. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/263 anonim ***** válasza:
66%
Akkor hagyd el, ahelyett, hogy itt nyafogsz.
2012. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/263 A kérdező kommentje:
Hát nem...most eljöttem otthonról, egy kocsmában ülök és a telefonomról gyk-zok. Szerintem most leiszom magam, jól fog esni.
2012. okt. 13. 18:20
 65/263 A kérdező kommentje:
Nem nyafogok, csak szarul esik.
2012. okt. 13. 18:21
 66/263 anonim ***** válasza:
77%

"Az orvoslás intuíció és empátia? Ez egy elég ostoba kijelentés."


Igen, csakhogy nem ezt írtam. Hanem hogy felerészt szaktudás, de megette a fene a bemagolt 10000 oldalt, ha nincs mögötte valami: a gyógyításra való hajlam, akarat és képesség.

2012. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/263 anonim ***** válasza:
80%
Azért kicsit fura hogy 2 30 évees diplomás ember nem ismeri a 72 órás tabletát pláne ha sejteték hogy szakadt a gumi pont az ilyen estekre találták ki.
2012. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/263 anonim ***** válasza:
82%

"mivel ezt nem vettük észre (inkább csak sejtjük)"


Segítek: most így utólag gondolják, hogy kiszakadhatott, mert akkor nem vették észre.

2012. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/263 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon sajnállak kérdező :( Azt tudom tanácsolni, hogy próbálj meg még egyszer, utoljára beszélni a feleségeddel. Ha ennyire elvakultan nem veszi észre, milyen fájdalmat okoz ezzel neked, én otthagynám egyedül pár napra. Talán észreveszi mit veszíthet vele. Nem tizenéves gyerekek vagytok már, hogy ennyire féljen attól, hogy kimarad kis időre a munkából. 30 felett csoda, hogy ennyire könnyen sikerült, nem biztos, hogy menni fog legközelebb is. Mikor akar gyereket, 40 évesen?
2012. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/263 Combi27 ***** válasza:
21%

tudjátok mi a gáz? az hogy ilyenkor mindenki a nőt védi hogy neki van döntési joga a ygerekről, aztán ha elválnak és a gyereket a nőnek ítélik tartja a markát....

Ha a feleséged ilyen, akkor ha el tudod fogadni maradj vele, ha nem akkor indíts tovább...32 év felett mint orvosnak tudnia kellene a gyereknemzés és szülés nehézségeiről: Ha most fontosabb a karrierje, később sem fogja alább adni, pláne hogy a férje helyett a szüleire hallgat olyan döntésben amibe neked nagyobb beleszólásod lenne..

2012. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!