Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy a feleségem...

Mit tehetnék, hogy a feleségem ne ölje meg a gyerekemet?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, a feleségem 32. 4 éve vagyunk házasok, nem terveztünk babát, de (kínos, nem kínos) kiszakadt a gumi, és mivel ezt nem vettük észre (inkább csak sejtjük)mégiscsak becsúszott a bab. Én nagyon boldog vagyok, hisz mindkettőnknek van munkája, lakás, autó van, tökéletes lenne minden a gyermekvállaláshoz. Azonban a feleségem nem akarja megszülni a babát, ő még a karrierjét építgetné inkább (orvos). Már készül rá, hogy egy kollégájával elveteti, ráadásul a szülei is mellette állnak, az én szüleim pedig Amerikában laknak, nem sokat tudnak segíteni. Mit tehetnék? Nem akarom, hogy elvetesse a gyerekünket! Soha nem bocsátanám meg neki, de szeretem, és nem akarok semmit rákényszeríteni. Úgy érzem, a baba megölésével tönkretenné az életem..

2012. okt. 12. 16:08
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/263 A kérdező kommentje:

# 68 igen így van...ha nem a gumi szakadt ki, akkor nem tudom honnan van a gyerek, de bízom a feleségemben.


Én már sokszor próbáltam vele beszélni az elmúlt két napban. Nem hallgat rám. Dúdolgat, vidám, nem veszi észre hogy engem meg tönkretesz. Most a kocsmából hazajöttem, mondtam munkaügyben voltam távol, bár nem érdekelte különösebben, mert többször is van ilyen. Nem tudtam berúgni, nem is igen ittam, pedig akartam, de úgy gondoltam tiszta fejjel újra beszélek vele. Megint elzavart:( Azon gondolkodom hogy holnap beszélek az orvosával, és valahogy ráveszem hogy nem válallja el a feleségem abortuszát...

2012. okt. 13. 20:35
 72/263 anonim ***** válasza:
31%
:( Én a helyedben otthon hagynám pár napra egyedül, mert úgy tűnik egyáltalán nem vesz téged figyelembe.
2012. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/263 anonim ***** válasza:
36%

Igen, az utolsó válaszolónak igaza van, ez hátha észhez térítené egy kicsit!

Nagyon biztos ő a dolgába és abban, hogy te úgyis vele maradsz!

2012. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/263 anonim ***** válasza:
19%
Elárulod, hogy miért kell neked ez a gyerek?
2012. okt. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/263 anonim ***** válasza:
69%
Most ezt lehet én nem értem...ha egy gumi kiszakad akkor azt azért észre lehet venni, ezért nem értem miért csak sejtitek és nem tudjátok 100%. Nem akarok gonosz lenni, de biztos tőled terhes? Mert nagyon megakar szabadulni attól a magzattól.
2012. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/263 anonim ***** válasza:
71%

több dolog is fura nekem ebben a történetben:

mi nem vagyunk se 30asok, se orvosok, mégis azonnal feltűnt, mikor kiszakadt a gumi, és reggel rohantunk a kórházba a tablettáért. mert az ilyet az ember megérzi, főleg ha nem akar gyereket.


a másik: úgy tudom, hogy az abortusz előtt egy bizottság elé le kell ülni, el kell mondani, hogy miért jutottunk erre a döntésre, pszichomókussal kell beszélgetni, stb stb.

vagy már ekkora protekció van az orvosok közt, h a feleséged nőgyógyász haverja a rendelés utáni fölös fél órájában gyorsan kikaparja, és puszi-puszi, mehetünk kávézni?


ezt a két dolgot magyarázd el kérlek hihető érvekkel, és akkor elhiszem, hogy valós a történet.

2012. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/263 anonim ***** válasza:
92%

ja, hát persze az is lehet, hogy a szeretőjétől terhes, viszont akkor nem verte volna ilyen nagy dobra otthon, hanem suttyomban elintéz mindent. főleg, hogy ti védekeztek, és állításod szerint nem szakadt ki a gumi.


bár aki ennyire nem akar gyereket, az a szeretőjével is rendesen védekezik, pláne ha nem egy 16 éves liba, hanem egy orvos, akinek azért ilyen alap dolgokat illik tudni.

2012. okt. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/263 anonim ***** válasza:
62%

"nem verte volna ilyen nagy dobra otthon, hanem suttyomban elintéz mindent"


Aki el tudja titkolni a férje elől, hogy abortusza volt, az minimum Oscar és Golden Globe várományos... Azért fantasy-ba ne menjünk már át...!


Én elhiszem a gumit is, a sztorit is, egyetlen dolog nem fér a fejembe: hogy lehet vidám egy nő, aki épp abortuszra készül?! Jó, jó, nem akarja a gyereket, de akkor is, azért egy mandulaműtét előtt se direkt boldog az ember...

2012. okt. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/263 anonim ***** válasza:
68%

Úgy lehet vidám, hogy nem akar gyereket. És nem lesz gyereke. Komolyan, ha őszintén vidám, szerintetek nem jobb, ha elveteti?


Vagy pedig lehet, hogy az agya így birkózik meg a dologgal. (Pl. én mikor nagyon izgulok, elkezdek vigyorogni. Nem direkt, ez csak úgy történik. Érettségin mindenki úgy nézett rám, mint egy őrültre, mert azt mondták, falfehér voltam, mint aki mindjárt elájul, közben meg fülig ért a szám.)

2012. okt. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/263 Katucika0912 ***** válasza:
73%

Úr isten !!!! Erkölcsileg ilyen meg olyan az abortusz !! 4 hónapos a kislányom , Én vagyok a világ legboldogabb anyukája !! Mi terveztük , nem becsuszott .


Itt szerintem a kérdező nem azt akarja , hogy pálcát törjünk a felesége feje felett !! Én annak idején feladtam a karrierem , hogy gyermeket vállaljak....... Én így terveztem !!!


Valóba kompromisszumot kell kötni , probálj hatni rá hogy 35 felett már valóban , sem a terhesség sem a gyermeknevelés nem olyan egyszerü, bár ezt csak szóbeszédből "tudom" én 28 évesen lettem anya ...


Az biztos, hogy ez nem csak a feleséged döntése...de valóban nem lehet ráerőltetni..... csak ha az abortusz mellet dönt , vigyázz nehogy lekileg jobban megviselje mint ahogy azt Ő maga gondolná.....

2012. okt. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!