Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg önzőség lenne a...

Tényleg önzőség lenne a férjemmel eltölteni kettesben egy hosszú hétvégét (csütörtöktől vasárnapig) csak kettesben, messze a gyerekünktől?

Figyelt kérdés

2 éves a pici, a nagyszülők vigyáznának rá addig, mi pedig elutaznánk kicsit külföldre.

Viszont a környezetemben sokan ezt önzőségnek titulálják és szerintük a gyereket is vinni kellene és hogy úgysem lesz el a nagymamával..

Ti hány évesen utaztatok el nélküle bárhová? Hogyan fogadták a többiek az ötleteteket?


2013. márc. 25. 21:03
 161/171 anonim ***** válasza:
91%
Egyátalán nem önzőség,aki ezt mondja valójában irigy,hogy nem teheti meg,Semmi baja nem lesz a gyereknek attól,hogy a nagyszüleivel van.Ugyanúgy ha heti 1szer kettesben vagytok vagy 2-3 hetente elmentek szórakozni sem probléma és nem önzőség egyátalán.A gyerekvállalás nem egyenlő azzal,hogy a szülők igényei megszűnnek,ő egy robot lesz egy rabszolga,aki így gondolkodó elég szűk látókörű és nem is őszinte.
2013. márc. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/171 anonim ***** válasza:
79%
*gondolkodik
2013. márc. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/171 anonim ***** válasza:
82%

Egyáltalán nem önzőség, ne hallgass a sok nyomorultra, aki azt mondja, hogy az... néhány napot el lesz a gyerek a nagymamával, és különben is, MÉG CSAK 2 ÉVES, fölösleges lenne elvinni külföldre... majd ha nagyobb lesz, akkor vigyétek magatokkal.


"Hogyan fogadták a többiek az ötleteteket?" A többiek véleményével ne foglalkozz.


Érezzétek jól magatokat!

2013. márc. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/171 anonim ***** válasza:
82%

Erezzetek jol magatokat!


Az utakon pedig csak ovatosan, ez a ho nagyon kitart...

2013. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/171 anonim ***** válasza:
81%
Na hogyan döntöttetek? :-) ...Én azt mondom jó utat és érezzétek jól magatokat ;-) !
2013. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/171 A kérdező kommentje:
Megyünk végülis. :) Lebeszéltük most már tutira a nagyszülőkkel és a szállodával is, valamint megkérdeztem a védőnőt és a gyerekorvost is, azt mondták ha jó a pici kapcsolata a mamával és a papával akkor nyugodtan vihetjük. Most szép fokozatosan szoktatjuk, tegnap pl egész nap velünk volt a nagymama is és ő csinált mindent (még a fürdetést és az altatást is!) én csak külső megfigyelő voltam, de semmi szükség nem volt rám, mert szuperül elvoltak ketten, nem volt hiszti. Remélem így lesz majd később is! :)
2013. márc. 29. 19:06
 167/171 anonim ***** válasza:
82%
Naná,hogy úgy lesz!Nagyon jó pihenést nektek:)
2013. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/171 anonim ***** válasza:
82%
Örülök, hogy így döntöttél! Jó pihenést!
2013. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/171 anonim ***** válasza:
82%
érezzétek jol magatokat!!!!:)
2013. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/171 anonim ***** válasza:
87%
na most kiverem itt sokakból a biztosítékot, 1 éves és 2 éves volt a fiúnk amikor elmentünk kettesben 10 napra!! nyaralni. Persze azzal a feltétellel ha bármi baj van, sírnak, nem boldogok én megyek haza azonnal. Hát egy büdös percig nem hiányoztunk nekik, ők nekem igen, de azért jó volt. Ők nagyokat játszottak, aludtak mint a bunda stb. Bár ők egymásnak ott voltak, szóval az egy biztos pont azért.
2013. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!