Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek akik csalják a...

Feleségek akik csalják a férjüket, azoknak hogy van ennyi gerincük? Hogyan tudnak így élni és tükörbe nézni?

Figyelt kérdés

Az ismerősi körömbe,jó pár ilyen esettel találkoztam,volt aki szülés után lelépett,ott hagyta a 2 éves gyerekét és lelépet egy pasival.Teljesen jól szituált emberek voltak,tehát nem a putriból jöttek.Soha meg nem mondtam volna,arról a nőről.Ezen kivül volt egy ugyan ilyen eset.Plusz még a gerinctelen megcsalások,a legjobb eset az volt,amikor az akkori barátnőméknél voltunk,az anyja szeretőt tartott,majd képes volt oda vinni a lakásba a pasit,úgy hogy ott volt a férje,majd a pasi közölte a férjel,hogy ő szereti a feleségét és elfogja érni hogy elhagyja őt a nő,persze a nő vitte direkt oda.Nagyon sok ilyen gusztustalan húzást láttam nőktől.Miért kell ilyen gerinctelen módon?

Tudom a férfiak között is akad jópár ilyen,de miért csak nőket láttam ilyen helyzetben?Lehet hogy a férfiak is félre kefélnek,de legalább probálja nem megalázni a másikat.Szóval ez vajon mire jó nőknek?Pl hogy csináltat egy gyereket,majd lelép a szeretőjével szó bélkül,a gyereket hátrahagyva?


2014. nov. 18. 08:20
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ép most olvastam,pasi kicsontozta a feleségét mert az megcsalta.De vajon miért?jól írják itt többen egy kapcsolatban idegen soha nem lát bele.Lehet a környezete megvan gyöződve hú ez a pasi vagy a nő,egy főnyeremény.De a 4fal között marad a titok.Ez a pasi is egy állat volt,kalitkába tartotta az asszonyt akinek se jobbra se balra nem volt lehetősége tőle elmenni.Akart.kitudja ütötte verte terrorizálta bármi.Saját maga taszította bele a nőt a megcsalásba.Szóval mindennek oka van.te a ki azt írod milyen hű voltál a barátnőd mégsem fanyalodott rád.Megkérdezted magadtól miért?Nem.Mert megvagy róla győzödve te magad vagy a tökély,benned hiba nem lehet csak a volt csajodba...
2014. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Valos esett: házasság gyorsan alig 6 hónap után majd gyorsan jön a gyerek ... A terhesség kb 4ik hónapjától nincs szex a pasi részéről ha a nő kezdeményez akkor lerázza .... Pasinak nincs más nő meló után azonnal haza gép elé ... Gyerekkel feleséggel nem törödik ... A nő gyeten van mert volt már 2 gyereke ... A pasinak hitelei ... Az egész házasság és gyerek a pasi részéről csak az agyagi elönyök miatt volt .. A nő szerelmes volt .. De már a múlté .. A házasságba benne maradtak az anyagi dolgok miatt ... A pasinak nem kell szex nincs érzelem .. A nő még fiatal de nem tud kilépni még ebből a kapcsolatból ... Szerelemre szexre érzelemre vágyik így szeretőt tart aki nem csak a testét de a lelkét is kényezteti ... Szerinted ez elitélendő .. Én nem itélem el ezért megértem és támogattam a döntésében mert nem könnyen hozzta meg ..
2014. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

engem meg kidobott a párom(exvőlegény) szemetül, utána megismertem valakit, ekkor tudta meg mindenki nem vagyunk együtt és el vagyok hordva mindennek, mert az ex úgy adta elő, látjátok megcsalt, közben meg már jócskán külön is éltünk, csak nem volt bejelentve.


ennyit tényleg a külsősökről!

2014. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

"DE!Még sem csaltam meg,vártam még pár hónapot hogy "rámfanyarodik" e,nem tette,így befejeztem vele."


De ezt nem azért tetted, mert péniszed van, hanem mert ilyen ember vagy.

2014. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha-ha, képzeljétek ez az idióta kérdező aki itt játssza a hős férfit privátba küldött egy képet a farkáról. Hát nem csodálom hogy a csajod nem akart veled lefeküdni barátom.
2014. nov. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Micsoda kérdés! Úgy, hogy a férjem aszexuális és a gépén kívül nem izgul fel semmire! Ennyi
2014. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Nehezen nezek tukorbe, reggel mindig 50 ostorcsapast merek magamra, a nap tovabbi reszeben gyonok, verrel irogatom h "soha tobbet nem teszek ilyet",a tukor mar szetpattant:-))))))
2014. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!