Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek akik csalják a...

Feleségek akik csalják a férjüket, azoknak hogy van ennyi gerincük? Hogyan tudnak így élni és tükörbe nézni?

Figyelt kérdés

Az ismerősi körömbe,jó pár ilyen esettel találkoztam,volt aki szülés után lelépett,ott hagyta a 2 éves gyerekét és lelépet egy pasival.Teljesen jól szituált emberek voltak,tehát nem a putriból jöttek.Soha meg nem mondtam volna,arról a nőről.Ezen kivül volt egy ugyan ilyen eset.Plusz még a gerinctelen megcsalások,a legjobb eset az volt,amikor az akkori barátnőméknél voltunk,az anyja szeretőt tartott,majd képes volt oda vinni a lakásba a pasit,úgy hogy ott volt a férje,majd a pasi közölte a férjel,hogy ő szereti a feleségét és elfogja érni hogy elhagyja őt a nő,persze a nő vitte direkt oda.Nagyon sok ilyen gusztustalan húzást láttam nőktől.Miért kell ilyen gerinctelen módon?

Tudom a férfiak között is akad jópár ilyen,de miért csak nőket láttam ilyen helyzetben?Lehet hogy a férfiak is félre kefélnek,de legalább probálja nem megalázni a másikat.Szóval ez vajon mire jó nőknek?Pl hogy csináltat egy gyereket,majd lelép a szeretőjével szó bélkül,a gyereket hátrahagyva?


2014. nov. 18. 08:20
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

ma 08:47


Nem bánkodnál egy ilyen nő miatt??Oké rendben.De mivan ha az ember szerette azt a nőt?És eszébe nem jutott hogy megcsalja a felesége.Ezzel szerinted milyen lehet szembesülni,hogy a gyereked anyja,akire azt gondoltad a társad,a szeretőd,az igazi,az faképnél hagy ilyen módon.

Arról nem beszélve hogy persze ha megcsal egy nő,arról is mi tehetünk és arról is ha mi csaljuk meg őket.

Legalábbis a nők szeretik azt hangoztatni,ha félrelép,hogy nem foglalkozott velem eleget,nem volt jó a szex,nem volt elég pénze,buta volt stb.Titeket nőket ez már feljogosítt a megcsalásra,gndoljátok ti és azt is hogy mindig a pasi a hibás.

2014. nov. 18. 08:54
 22/37 A kérdező kommentje:

Aki itel,az meg nem tapasztalta meg milyen az,amikor a ferjed megalaz, evente max ketszer nyul hozzad, kulonben ul a sarokban a gepevel estenkent, higy konyorogsz, hogy szepited magad, sportolsz, hogy szexin libegsz, megse kellesz, de valni nem akar, a gyerek miatt. Es akkor jon valaki, aki azt mondja, gyonyoru vagy. Mit szamit, higy hazugsag, par ora alatt visszaadja az onbecsulesedet, boldogga tesz, higy a szex nem arrol szol, hogy semmi csok nelkul, csak radugrik, hanem gyenged. Ne itelj, mert meg Te is kerulhetsz ebbe a helztebe es ne mondd, hogy annal gerincesebb vagy. Nekem a ferjem volt az elso es 13 evig hu voltam es boldogtalan



Na tessék itt az élő példa!Titeket ez már feljogosít a megcsalásra??Akkor mi a frnacért nem váltok el inkább ha valami nem tetszik?Nem,inkább szétteszitek a lábatokat másnak,mert dicsér egy kicsit titeket.Hát ennyi.Ha annyira rossz,akkor le kell lépni,nem megcsalni.

2014. nov. 18. 08:57
 23/37 A kérdező kommentje:
Én is voltam ilyen esetben,hoy a volt barátnőm nem szexelt velem fél évig,minden félre kifogásokat talált.Persze én voltam a hibás,hogy nem szexel velem.Nem voltam elhízva,nem voltam igénytelen.És igen nem éreztem magam férinek!DE!Még sem csaltam meg,vártam még pár hónapot hogy "rámfanyarodik" e,nem tette,így befejeztem vele.De nem csaltam meg!Pedig számtalan lehetőségem lett volna rá!
2014. nov. 18. 09:00
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint azok a férjek, akik csalják a feleséget.
2014. nov. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

21, ezt a mindkét nem megcsalói előszeretettel hangoztatjàk, ez a jelenség sem nemszelektív, akàrmennyire is annak akarod.


22, szerintem sem jogosítja fel a megcsalàsra, a vàlaszló leìrta az okot, amivel ennek a cselekedetnek az okàt kicsit jobban megértheted, hisz ez volt a kèrdésed.


nem teljesen értem, miért tetted fel a kérdést, ha csak olyan vàlaszokat értékelnél, hogy " úgyvan a nők milyen riherongy gerinctelen, megcsalàst a génjeikben hurcoló szutykok, tiszzta gàz, sokkal több göztük a gerinctelen, mint a pasik közt..." ez persze túlzàs, de érted..

2014. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

# 7


"Tudtok egy ilyen kérdésnél mással is védekezni?Vagy ilyenkor a védekező mechanizmus ennyibe kimerül?"


Ne haragudj, de megírnád, hogy nekünk mégis miért kéne akár védekeznünk, akár védenünk ezt a fajta viselkedést?


Azért, mert mi is nők vagyunk?


Attól, hogy te férfi vagy, tudsz azonosulni azoknak a férfiaknak a viselkedésével, akik gerinctelen módon csalják a feleségüket, vagy "lelépnek", és az anyánál hagyják a gyereküket / gyerekeiket?


Te a védelmedbe vennéd a viselkedésüket, pusztán azért, mert te is férfi vagy?


Ha nem, akkor tőlünk miért várod el, és kéred számon ilyen hangnemben?


Ha "védekezést" szeretnél hallani, akkor úgy kellett volna megfogalmaznod a kérdésedet, hogy csak hűtlen feleségeknek szóljon, nem pedig róluk.


Okokra voltál kíváncsi, "vörös felhőcske" pedig a lehetséges okokról írt. Ha már "bla bla bla-nak minősítetted a válaszát, akkor légy szíves oszd meg velünk a saját, az övénél értelmesebb meglátásaidat a jelenség okairól!


Feltételezem, hogy tisztában vagy vele, hogy sem a hűség, sem a gerincesség nem nemhez kötött tulajdonság.


Azokban az esetekben, amikről nekem van tudomásom a saját környezetmben, ismeretségi körömben - egyetlen kivétellel - férfiak csalták a feleségüket.


Van olyan három gyerekes barátnőm, aki még a legkisebbel volt otthon gyesen, (akiért egyébként a férje évekig "rágta a fülét"), amikor a férje egy nap véletlenül lebukott azzal, hogy kb. egy éve kettős életet él, és nem a sok túlóra miatt volt annyit távol a családtól, sokszor még hétvégéken is.


Amikor a barátnőm az első sokk és néhány átbőgött éjszaka után átgondolta a helyzetet, és adott neki egy hónap gondolkodási időt, hogy döntsön, a férje az utolsó napon úgy költözött el otthonról, hogy nem búcsúzott el a saját gyerekeitől (akik éppen oviban, illetve iskolában voltak, kivéve a másfél évest, aki nyilván nem sokat fogott fel abból, hogy mi történik).


A felesége hiába kért tőle annyit, hogy legalább üljenek le együtt, és ő mondja el a gyerekeknek, hogy elköltözik, ne rá háruljon ez a hálátlan feladat.


Egyedül maradt a három gyerekkel egy olyan hitellel a nyakában, ami nem volt sokkal kevesebb, mint a diplomás minimálbér, amit a gyes előtt keresett, és csak a szülei segítségének köszönhetően nem árverezték el a házukat a fejük felől.


A férje egy idő után még a bíróság által megítélt, 3x25 ezer forint tartásdíjat is önkényesen lecsökkentette gyerekenként 15 Ft-ra, majd elintézte, hogy a cég, ahol építésvezetőként dolgozott (és az építőiparban megszokott módon nem csekély összeget nem hivatalosan kapott kézhez), átjelentse minimálbérre.


Abból, hogy ő így viselkedett a feleségével és a saját gyerekeivel, meg abból, hogy az én ismeretségi körömben - a te tapasztalataiddal ellentétben - egy kivétellel férfiak voltak hűtlenek, és tettek nem túl gerinces dolgokat, nem vontam le azt a következtetést úgy általában, hogy arányában több lenne köztük a hűtlen és gerinctelen ember, mint a nők között.


De nyilván kiírhatsz ilyen jellegű kérdést kizárólag a nőkre vonatkoztatva, ha te férfiként valamiért jobban elítéled, ha egy nő tesz ilyet, mintha egy férfi, vagy esetleg kevésbé érted a nők motivációját a hűtlenségre, mint egy férfiét.

2014. nov. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj, ez nem fekete meg fehér. Nem ilyen egyszerű ez. Nem látsz bele egy kapcsolatba sem. Azért mert kívülről úgy tűnik, még nem biztos hogy jó. Sokszor van olyan, hogy a nő mindent megtesz, ahogy az egyik válaszoló is írta. Nem hagyja el magát, próbálkozik. De folyton csak elutasítást kap. De igaz ez a férfiakra is. Megszületik a gyerek, a nőnek már nincs igénye csak arra hogy anya legyen. De van olyan is, ahol nem romlik el semmi, mert tesznek róla. Az emberek hajlamosak belekényelmesedni egy kapcsolatba. Főleg ha már házasság, gyerek van. Abba meg valahol igazad van, hogy akkor szakítson. Csak ez se olyan egyszerű. Főleg ha mondjuk hiteles ház, gyerek van. Ezt, mint már írtam, a férfiak jobban belátják. Egy kósza menetért nem borítanak. A nők viszont érzelmi alapon döntenek. Jön a rózsaszín köd és elborítja az agyukat.
2014. nov. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

"Ezzel szerinted milyen lehet szembesülni,hogy a gyereked anyja,akire azt gondoltad a társad,a szeretőd,az igazi,az faképnél hagy ilyen módon."


Szerinted a barátnőmnek, akiről az előző hozzászólásomban írtam, milyen lehetett azzal szembesülni, hogy a férfi, akiről azt gondolta, hogy "a társa, a szeretője, az igazi", az előző egy évben úgy járt haza esténként a közös ottunukba, hogy az előző pár órában nem túlórázott, hanem egy, a szeretőjével közösen bérelt lakásban hancúrozott, miközben ő vacsorát főzött, a két nagyobb gyerekükkel foglalkozott meg a legkisebbet szoptatta?

2014. nov. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen ismeroseim, sot meg a ferjuket is ismerem.Bennem is felmerult ez a kerdes, de aztan azt mondtam magamnak, h ferfikent egyik ferjet sem ismerem, nem eltem veluk egyutt, fogalmam sincs h milyenek egy hazassagban ergo nem itelkezem:-)
2014. nov. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Ebben csak az a gáz, hogy úgy beszélsz kérdező, mintha csak a nők lépnének félre és tennék szét a lábukat más pasinak, ha otthon nem jó valami..........

Amúgy nem, nincs gerincük. De nem csak a félrelépő nőknek nincs, hanem a félrelépő pasiknak sincs! Ezt azért tegyük hozzá...

Teljesen mindegy milyen nemű ember megy félre...minden eset megalázó.

Személy szerint én csak férfiakat láttam a környezetemben félrekettyingetni...és? Ettől még tisztában vagyok azzal is, hogy a nők is megteszik ezt adott szituban...és egyiket sem tartom kevésbé rossznak...

2014. nov. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!