Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti befogadnátok ilyen esetben...

Ti befogadnátok ilyen esetben a fiatokat? Szívtelenségnek tartjátok a szülők döntését?

Figyelt kérdés

A fiú már felnőtt, nős férfi. A második gyerekük koraszülött lett. Egészséges, csak extra fejlesztést igényel. A férfinak szeretője lesz, mert a felesége keveset tud vele foglalkozni. Amikor kiderül a kicsi 6 hónapos korában, akkor a felesége elválik.


A szülők nem engedték a férfinak, hogy hazaköltözzön, albérletre kell költenie a pénzét.


2015. okt. 9. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 A kérdező kommentje:

Ha boldogtalan, akkor persze, váljon el.

De foglalkozzon a gyerekekkel, vigye a kicsit fejlesztésre vagy legyen addig a naggyal.


A szülők egyik ismerőse vagyok.

2015. okt. 9. 19:38
 12/80 A kérdező kommentje:
Lombikos babák, ott szerintem nem lehet trükközni.
2015. okt. 9. 19:42
 13/80 anonim ***** válasza:
84%

Ácsi, a beteg baba fejlesztése nem a feleség luxuriája, hanem közös érdek... ...kellett volna, hogy legyen. A férj cserben hagyta a feleségét, a gyerekeit, pont akkor, mikor a legnagyobb szükség lett volna rá.

Nem, nem fogadnám be.

Egye meg, amit főzött.

2015. okt. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
70%

Kb egy hétre befogadnám, amíg nem talál új lakhelyet.

Az ő rossz döntéséért viselje ő a következményeket.

2015. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 A kérdező kommentje:
Egyébként nem mostani a történet, csak most újra téma lett.
2015. okt. 9. 19:51
 16/80 anonim ***** válasza:
81%

"A férfinak szeretője lesz, mert a felesége keveset tud vele foglalkozni."



Így csinálja egy igazi férfi. :DD

ha valami gond van szeretőt tart.

Nem lenen egyszerűbb megbeszélni a dolgokat.


És akkor ez lenne a nagy "Keresztény Ország".

Érdekes módon én még akkor sem vetemedtem arra, hogy szeretőt tartsak amikor a barátnőm 1 évig nem szólt hozzám. És én nem vagyok Keresztény. ;)


A hü*lye gondolkozásmód miatt van annyi idióta gyerek.

Nem törődnek velük a szüleik, elválnak, túl sokat melóznak. És akkor jönnek a hü*lye idősek azzal, hogy ezek a mai fiatalok. Nem a mai fiatalok tehetnek arról, hogy a szüleik sík hü*lyék. De azért ők vannak okolva, hogy miket csinálnak blahblahblah.

2015. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
35%

A saját fiam esetében szó sincs "befogadásról".

Az én otthonom mindig, örökre az ő otthona is.

2015. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
13%
Mellesleg a kérdésre válaszolva csak akkor fogadnám be ha térden állva könyörög. Persze kapna egyet-kettőt.
2015. okt. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
82%
Nem fogadnám be. Engem nem érdekelne, hogy a gyerekem, ez egy szar ember. Nekem meglenne a büntetésem, hogy ilyen lett.
2015. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
31%

így igaz, miféle szülőnek tartják magukat?

elutasítják a saját fiukat, mert ő mondjuk elutasította az ő gyerekeit?

de hát akkor az öregek semmivel sem különbek!

a beteg gyereknek szüksége lett volna az apjára, de az nem állt rendelkezésre. ott egy betegség volt a téma.

most egy fiúnak szüksége lett volna a szüleire, de azok nem állnak rendelkezésre. itt az anyagiak okozzák a problémát.


az öregek mit gondolnak, ha ilyen példát mutatnak, ha ők így állnak a saját gyerekükhöz, akkor az mit visz tovább?

amit otthonról hoz!

mindegy, hogy aki bajba kerül, az 1 vagy 41 éves.

a szülő mindig szülő, neki állítólag mindig a gyereke marad az első és legfontosabb! akkor mellé kellene állni a bajban, és támogatni!

de így? mit várnak?

a férfi helyében ezek után - a gyerekeim támogatása mellett természetesen, de ettől függetlenóül - megszakítanám a kapcsolatot a szülőkkel.


mondhatjuk az apára, hogy milyen szülő az ilyen?

de akkor ugyanilyen jogon mondhatjuk az öregekre is, hogy szülők ezek???

2015. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!