Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti befogadnátok ilyen esetben...

Ti befogadnátok ilyen esetben a fiatokat? Szívtelenségnek tartjátok a szülők döntését?

Figyelt kérdés

A fiú már felnőtt, nős férfi. A második gyerekük koraszülött lett. Egészséges, csak extra fejlesztést igényel. A férfinak szeretője lesz, mert a felesége keveset tud vele foglalkozni. Amikor kiderül a kicsi 6 hónapos korában, akkor a felesége elválik.


A szülők nem engedték a férfinak, hogy hazaköltözzön, albérletre kell költenie a pénzét.


2015. okt. 9. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
78%

Ez a kérdés elég komplex.

Akaratlanul is a megcsalt feleség szerepébe élem bele magam, ugyanis én is hordom fejlesztésre a kicsit (2.gyerek), kétséges volt az értelmi fejlődése ráadásul az első három hónapban az egészsége is.

Napi két óra tornát kellett beiktatni, amit végigordított a gyerek, közben foglalkozni a naggyal is, hiszen csak négy éves volt, háztartás, stb.

A kicsi hasfájós és pocsék alvó volt nyolc hónapig.

Én minden este egy kicsit összeomlottam a zuhany alatt.

Ha ebben a helyzetben csal a férj az az önzőség csúcsa.

2015. okt. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
8%
aha... a feleség meg a szent... hát persze!
2015. okt. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mi történt, én másodkézből (a nagyszülőktől) tudom a történteket.


A nagy 2 éves volt, amikor a kicsi született. Még kórházban volt, amikor elkezdődött a viszony. Végül 6 vagy 9 hetesen engedték haza.


A válás után a nő visszament dolgozni, a nagyszülők segítettek neki ha a nagy beteg volt meg náluk volt a nagy amíg a kicsit fejlesztésre vitte.

A nővel nem sokat találkoztam meg nem is beszéltem vele, főleg nem ilyen mélységekben.


A bili most azért borult megint, mert a nagyszülők most lesznek 40 éves házasok, és a fiú nem akarja hogy az exe meg a gyerekek ott legyenek mert szerinte az ő hibájuk, hogy nem lakhat a szüleivel.

2015. okt. 10. 12:51
 54/80 A kérdező kommentje:
Egyébként egyértelmű, hogy a nagyszülők a nő oldalán állnak, ez biztos nagyon nehéz lehet a férfinek érzelmileg.
2015. okt. 10. 12:51
 55/80 anonim ***** válasza:
73%
Tuti nehéz lehet neki, hogy a szülei nem elvakult vérbvzik, akik mindent megbocsátanak a kölyküknek, hanem szülő létükre emberek is maradtak. Szar lehet, mikor egy felnőttnek felelősséget kell vállalnia a tetteiért.
2015. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
7%

a nagyszülők az unokák oldalán állnak.


ha a kicsi még kórházban volt, akkor egyértelmű, hogy nem az ő betegsége alakította ki ezt az állapotot. ott már előtte is baj volt.

akkor meg miért is kellett volna tovább jópofizni és álszenteskedni, hogy ők egy boldog család?


nem tartom kizártnak, hogy egy nem jól működő kapcsolatba a férfi nem is akart még egy gyereket, csak a nő "véletlenül" teherbe esett. gondolván, hogy az majd megmenti a házasságukat.

nem lepődnék meg, ha a kicsinek a problémái a terhesség alatti stresszre, veszekedésekre lennének visszavezethetők. az anya állandó idegeskedésének ez a következménye. csak a nőket ilyenkor nem érdekli, hogy a férfi nem akar még egy gyereket, úgyis ők döntenek egyedül.

2015. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
80%
Nehéz a férfinak érzelmileg??? NEKI nehéz?? Na várjunk csak... ő döntött úgy, hogy nem tartja a gatyájában a farkát... Az egész szituáció az ő egyéni döntése miatt alakult így. És még neki nehéz?? Nevetséges. Ha ezt mondaná a fiam, akkor még egy estére se fogadnám be. Mindennek van határa. Szemen köpném magam, amiért ilyen emberi szemetet neveltem.
2015. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott: azt mondta, így vezette le a stresszt. Mintha edzeni járt volna.
2015. okt. 10. 13:02
 59/80 A kérdező kommentje:

56: lombikos babák. Nem tudom, hogy megy, de szerintem kell a férfi aktív részvétele és nem másnapra van eredmény. Sok vizsgálat, anyagilag sem olcsó. Ha közben meggondolja magát, akkor nehezen lehet kényszeríteni.


Az meg, hogy nyilván a nő hibája hogy koraszülötten született a baba... hát ne haragudj, de ez undorító.

2015. okt. 10. 13:05
 60/80 anonim ***** válasza:
0%

amit ti csináltok, főleg a kérdező, hogy ÁLLÍTÓLAG ő nem szerepel a történetben, de ilyen mélyen beleássa magát, belepofátlankodik, na az az undorító!

érdekes, az elején még semmit nem tudott, de aztán mindig eszébe jut ez-az!

de ő csak egy távoli ismerős!

aki se a férfival, se a nővel nem beszélt a témáról!

de azért mindent nagyn jól tud!

csak a nagyszülők szószólója, akik egy szemszögből szemlélik az ügyet, ilyenkor meg kellene hallgatni a másik felet, mert érdekes dolgok derülhetnek ki.

nem ám az van, hogy az egyik 100% hibás, a másik meg 0.

de ilyenkor nincs lehetőség meghallgatni a másikat.


talán abba kéne hagyni ezt a tipikus vénasszony-szokást, hogy belepofázunk mások életébe, meg az ő életükről érdeklődünk vadidegeneknél.

majd megoldják, felnőtt emberek! nem a te dolgod!

vagy talán kérték a segítségedet?

nem bírod ki, hogy ne szólj bele?

2015. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!