Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Imádom az unokámat, mégsem...

Imádom az unokámat, mégsem engedik, hogy lássam! Miért?

Figyelt kérdés
A fiam és a menyem állandóan beleszónak abba, hogyan bánok az unokámmal. Egyre kevesebbet lehetek vele, pedig nagyon jó programokat találok ki mindig, de nekik semmi nem jó. Ők bezzeg sehova nem viszik, legfeljebb a játszótérre, egyébként otthon ülnek mindig. Állandóan veszekszik velem a fiam, ha valami nasit adok az unokámnak, azt mondja rosszul lesz tőle. Soha nem jó az, amit én adok. Mit tegyek, hogy többet láthassam?

2020. jún. 7. 13:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell eroltetni a nasizast, sem az extra programokat. Inkabb narancsot, banant kellene venni a gyereknek. Sajnos vagy nem sajnos, de ebben a helyzetben az van amit a szulo mond. Ezt el kell fogadni. Unokaocsem sokat van nalunk. Anyu mindig vitaminos etelekkel bombazza! Az udvarunkba van egy kismedence, ami pont neki lett veve. Kreativnak kell lenni. Anyum nem is merne elvinni a strandra, mert unokaocsi eleg furge gyerek. Ha barmi gaz lenne, Anyum nem tudna olyan gyorsan cselekedni.
2020. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
73%
#19 Hogy jön ide a jávorszarvas? xD Ezt most miből sikerült levezetned? Egy nagymama nasit ad a gyerekének, akinek nem nagyon bírja a gyomra. Te meg jávorszarvasokat vadászol Alaszkában. Összefüggés?? :D
2020. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
92%
Akik meg azt írkálják, hogy tini korában mit fog enni vagy nem enni... full irreleváns, jelenleg egy 5 éves gyerekről beszélünk, akinek a táplálkozása a szüleinek a felelőssége. Az, hogy 17 évesen hajnali 4kor benyom-e egy girosztálat, jelenleg halál mindegy. Azt ő maga akkor már el tudja dönteni. Mellesleg ha ételintoleranciája van, akkor nem fog ilyeneket enni nagykorában sem, mert belátja, hogy nem jó neki. Erre egy 5 éves még nem képes, ezért ne etesse a nagyi olyannal, amit nem bír a gyomra.
2020. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
75%
Én sem engedem, hogy a gyerekemnek édességet adjanak a szüleim. Engem mindig tömtek vele, 13 éves koromra cukorbeteg, majd kamaszként anorexiás lettem. Szóval ezt 100%-bán megértem. A programokat viszont támogatom, kell a kimozdulás.
2020. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:
Az sem tetszik nekem, hogy szerencsétlen gyereket állandóan ezekhez a sarlatán orvosokhoz hordják. Ilyen picikének még tükrözést is csináltak alul-felül. Azt mondják a szülei, hogy gyógyíthatlan beteg, krómbetegsége van vagy mi. De én egyszer sem láttam hogy rosszul lenne. Csak tömik gyógyszerrel, de az én természetgyógyászomhoz meg akupunktúrás kezelésre nem akarják vinni. Olyan érzésem van, mintha direkt csinálnák, hogy engem kontrollálhassanak.
2020. jún. 7. 14:27
 26/61 anonim ***** válasza:
96%
Persze, direkt beteg gyereket szült a hölgy, hogy Önt hátráltassa:D a tükrözést pedig nem a szülő dönti el, hanem az orvos, ok nélkül gyereknek sose csinálnak, magánban SEM.
2020. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
98%
Na jó most már vagy kamu a kérdés, vagy pedig már értem, hogy miért is nem engedik el veled a gyereket. Az orvosok sarlatánok, a természetgyógyászok az igazi gyógyítók persze 😂😂 biztos ők élvezik, hogy egy ilyen kicsi gyerekkel orvosról orvosra járjanak, meg tükrözés stb. De persze, nincsen neki baja, hiszen te nem látod rajta... édes isten gyere le.
2020. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
96%
Tiszteletem apukának, hogy egyeltalán esélyt adott a nagymamának, ha az ő gyermekkorában is így gondolkodott.
2020. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:
Igen, még azt sem engedik, hogy csapvizet igyon! Mert klóros, csak palackozott vizet vagy szürt vizet lehet. Én nem értem, 2 gyereket felneveltem, semmi bajuk nem lett a csapvíztől.
2020. jún. 7. 14:34
 30/61 anonim ***** válasza:
91%
Veséje jó? Kiskoromban én sem ihattam egy évig a vesém miatt orvosi javaslatra.
2020. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!