Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Imádom az unokámat, mégsem...

Imádom az unokámat, mégsem engedik, hogy lássam! Miért?

Figyelt kérdés
A fiam és a menyem állandóan beleszónak abba, hogyan bánok az unokámmal. Egyre kevesebbet lehetek vele, pedig nagyon jó programokat találok ki mindig, de nekik semmi nem jó. Ők bezzeg sehova nem viszik, legfeljebb a játszótérre, egyébként otthon ülnek mindig. Állandóan veszekszik velem a fiam, ha valami nasit adok az unokámnak, azt mondja rosszul lesz tőle. Soha nem jó az, amit én adok. Mit tegyek, hogy többet láthassam?

2020. jún. 7. 13:27
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
0%

Annál súlyosabb, ha a meny/anya írta a kérdést. Mert én még a legmegbízhatóbb nagymamára se bíznám egyedül a kisgyerekem.

Nagyszülőkre -2-re- esetleg, de egyedül egyre nem. Mert mi van, ha a mama rosszul lesz véletlenül. Hiszen öreg. Akkor mi van egy kisgyerekkel? Nagyobb, iskolás, talán rendben van, ha van telefonja, és ha valami van hívhat engem egyből.

Problémás gyereket meg egyáltalán nem hagynék másra, amíg nem tud kiállni magáért.

2020. júl. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!