Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Imádom az unokámat, mégsem...

Imádom az unokámat, mégsem engedik, hogy lássam! Miért?

Figyelt kérdés
A fiam és a menyem állandóan beleszónak abba, hogyan bánok az unokámmal. Egyre kevesebbet lehetek vele, pedig nagyon jó programokat találok ki mindig, de nekik semmi nem jó. Ők bezzeg sehova nem viszik, legfeljebb a játszótérre, egyébként otthon ülnek mindig. Állandóan veszekszik velem a fiam, ha valami nasit adok az unokámnak, azt mondja rosszul lesz tőle. Soha nem jó az, amit én adok. Mit tegyek, hogy többet láthassam?

2020. jún. 7. 13:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
91%

Onnantól, hogy króm sütött a dolog.


Amúgy nagyon sajnálom a gyerekeket. Biztosan Crohnos? Nem olyan gyakori dolog ez gyerekeknél. Mióta van nála?

2020. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
96%
Én is Crohnos vagyok. Nem tudom, ért-e a nagyi az internethez, vagy kinyomtatni neki hogy mi az a crohn. Szájbarágósan, képeket mutatni sztomazsakrol, mutetekrol, hogy nez ki egy crohnos ember belrendszere. Youtube videokat. Csomagolj a gyereknek etelt, es csak azt adhatja oda. Kozold vele, hogy ha mast is ad, ez volt az utolso alkalom, hogy elvitte. A gyermekednek is magyarázd el, hogy mondjon nemet és higy miért.
2020. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
94%

Meg elmagyarazni neki egyszeruen, hogy az immunrendszer mashogy működik, megtámadja az emesztorendszert, fekélyeket okoz. Bizonyos etelek súlyosbítják a tüneteket. A fekély helyétől függően ez lehet véres hasmenés, hányás, hasi fájdalom, van akinél székrekedés, láz. Megtámadhatja az immunrendszer a szemet, ízületeket, bőrt. Ezek a bélen kivuli tunetek.

Én már láttam hogy nez ki a belem tükrözés közben. Vannak képek a neten milyen az egészséges és milyen a Crohnos.

2020. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
100%

Magyarázhatod, ha ilyen a felfogása, akkor se érti meg, ha szó szerint belevered az orrát. Ha az én gyermekemről lenne szó, már rég nem mehetne hozzá, akármennyire is szeret "unokázni". A többször elmagyarázott dolgok, betegség ismertetése ellenére "csakazértis" nem hajlnadó betartani az ételekkel kapcsolatos szabályokat: nincs találkozás sem, nemhogy ott legyen nála.

Ezen kívül, pont a fentiek miatt, már megállhat a szándékos egészségkárosítás is, mint büntetendő cselekmény.

2020. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
33%
Ha ez csak annyiban kamu, hogy nem a nagyi vagy, akkor múltkor miért volt még tök más baja a gyereknek? Szerintem te csak egy unatkozó tini vagy, aki utálja a nagymamát, vagy egy öreg nő, akinek nincs unokája és itt éli ki magát.
2020. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
91%
Ha bármelyik nagyszülő ennyire felül akarna bírálni, és ennyire telibeszarná, hogy mit kérek tőle, akkor a felügyeletem nélkül nem láthatná. Ha pattog, akkor azzal sem, amíg nem vesz vissza. Oszt lehet sírni meg köködni, nem érdekel. Azért a nagyi mit képzel...
2020. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
49%
Vagy kamu kérdés, vagy a gyerek anyja írta ki.
2020. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
63%
Na, most olvastam vissza, hogy igazam van. 47
2020. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
87%

Istenem Te is egy újabb sötét nagymama vagy aki a múlt homályában ragadt.. MERT ÉN FELNEVELTEM EZENEG AZON 2 GYEREKET ÉS SEMMI BAJUK..🤦‍♀️


Kedves idióta buta nagymama! Olvass utána mi az a crohn betegség! A crohn betegség gyógyíthatatlan autoimmun gyulladásos betegsége van, aminek következtében az immunrendszer működésében zavar keletlezik. Csökken a bélnyálkahártya ellenálló képessége és krónikus bélgyulladás alakul ki!


Igen is nagyon szigorú diétát kell követni. Ellenkező esetben a gyereknek a belei akár ki is lukadhatnak, nagyon súlyos véres hasmenéssel pokoli gyulladással jár, akár műtétileg kell eltávolítani a beteg szakaszokat, sőt ki is vezetkezik a belet.

És halálos is lehet, ha valaki nem figyel oda az egészségére!

Én sem adnám a gyerekemet oda neked! Mert a tudatlan felelőtlenségeddel meg is ölheted akár!


Arra nem veszed a fáradtságot,hogy utána járj mi az unokád betegsége, nem hogy meg komolyan is vedd! A menyednek fiadnak igaza van!

2020. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
98%

Az én anyám hasonló buta nagymama mint TE kérdező..


Kisebbik gyermekem tejfehérje allergiás volt. Volt mert szerencsére elnőtte 2 éves korára.

De addig szigorú tejmentes diétát kellett tartanunk.

Szüleim ugyan ezek a buták mint Te.. Egy kicsi nem árthat.. Meg kell szoknia.. Mert régen bezzeg ilyen nem volt (de igen volt, én is tejérzékeny vagyok csomó allergiával amit anyám telibe szart)

Aztán hiába volt a sok pofázás, kérés veszekedés süket fülekre találtam.. Persze nem neki kellett szegény gyerekkel virrasztania mikor épp cefett hasmenése hasfájása volt mert megzabáltatta sütikével..


Aztán sajnos 1x ismét rájuk kellett hagynom.. Újból nem ellenőrízték le a csomagolást.. Hm..miért is olvasná el az ember az aszalt gyümölcs szeletet mert abban tuti nincs tejfehérje.. Téves.. Manapság szinte majdnem mindenben ott van..

Akkor ijedtek meg először és értették meg miért nem szabad felelőtlenül tömni a gyerekemet anélkül,hogy átolvasnák az összetevőket!

A gyerekem percek alatt 2 napig tartóan nagyon durván kipöttyösödött és megállás nélkül sikított a hasfájástól! Azóta képesek megkérdezni szabad e valamit adni ahelyett, hogy automatikusan tömnék.



Tégy egy szívességet az unokádnak, és fogadj szót a menyednek, mert az életével játszól!

2020. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!