Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Imádom az unokámat, mégsem...

Imádom az unokámat, mégsem engedik, hogy lássam! Miért?

Figyelt kérdés
A fiam és a menyem állandóan beleszónak abba, hogyan bánok az unokámmal. Egyre kevesebbet lehetek vele, pedig nagyon jó programokat találok ki mindig, de nekik semmi nem jó. Ők bezzeg sehova nem viszik, legfeljebb a játszótérre, egyébként otthon ülnek mindig. Állandóan veszekszik velem a fiam, ha valami nasit adok az unokámnak, azt mondja rosszul lesz tőle. Soha nem jó az, amit én adok. Mit tegyek, hogy többet láthassam?

2020. jún. 7. 13:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
93%
Kamu az egész. Provokatív kérdés.
2020. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
97%
szerintem is kamu. és kva nagy szerencséje, mert ha az én anyósom lenne, már agyonvertem volna.
2020. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
96%
Szentem is kamu. De ha esetleg mégsem, akkor is mindegy mit írunk, mert a hölgyet úgysem érdeklik a tanácsok. Csak azt szeretné, hogy szidják a szülőket, szóval innentől tényleg kár rá időt pazarolni.
2020. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
96%

"Ügyvéd/nagypapa ismerősöm ezt egyszerűen megoldotta.


Vagy jön rendszeresen az unoka, és nincs belepofázás abba, hogy miket csinál vele (NEM SZEXUÁLIS DOLGOK VAGY VERÉS!)lövészet, fagyizás, horgásztúra, csajok figyelése,..., vagy halála után az egész vagyont egy alapítvány kapja, és az unoka meg 18 éves korában pénzt."


NA ez lenne az a pont, amikortól kezdve a gyerek nem menne többé oda! Aki ilyen pofátlan, az nem megfelelö társaság a gyerekem számára.

A vagyonát meg teheti, ahová akarja!

2020. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
89%
Pedig az ő gyerekük, még jó hogy megszabják, hogy hogyan bánj vele... Ne haragudj, de ha ez alatt a röpke 5 év alatt ilyen apróságokat nem voltál képes betartani, mi lesz később?
2020. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:
Sajnos nem egészen kamu a kérdés, én a meny vagyok, csak kíváncsi voltam, hogy mi reagáljuk túl, vagy jogos. Tényleg beteg a gyerek, Chron-betegsége van, ami nem gyógyítható. Az anyósom szerint ilyen nincs. És többször megetette már mindenfélével, ami után hasmenése, véres hasmenése volt a gyereknek. Kapott már listát, könyvet, hogy mit ehet a gyerek, de ő jobban tudja mindig,mert felnevelt két gyereket. Most kiakadtam, mert már nem először fordult ez elő, és nem szeretném rábízni a gyereket így. :(
2020. jún. 7. 14:51
 37/61 anonim ***** válasza:
66%
Múltkor kiírzál ide egy ugyanilyen kérdést, ugyanilyen stílusban, kb. ugyanezekkel a szavakkal csak akkor más miatt nem engedték... Ha már kamuzol ennél érdekesebbé találj ki. Kamu kérdésekben a nagymamának minimum drogosnak kellene lennie, esetleg extrémsportrajongónak, aki bázisugrani viszi a 4 éves unokát.
2020. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
80%

Off: Ajánlom az Úgy csinálunk mintha 50 év felettiek lennénk csoportot, nagyon profin és élethűen nyomtad a szöveget:D

Egyébként én engedném a gyereket a nagymamához, de csak felügyelettel:( sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagytok.

2020. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:
Csak azokat a szavakat használtam, amiket a nagymama szokott, tényleg az ő nézőpontját próbáltam átadni.
2020. jún. 7. 15:11
 40/61 anonim ***** válasza:
94%
36., kérdező! Mi a jóistenért kell oldalakon keresztül becsapni a válaszolókat? Menyként is leírhattad volna ugyanezt... Nem szeretem a hazug kérdezőket! Ennyi!
2020. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!