Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Imádom az unokámat, mégsem...

Imádom az unokámat, mégsem engedik, hogy lássam! Miért?

Figyelt kérdés
A fiam és a menyem állandóan beleszónak abba, hogyan bánok az unokámmal. Egyre kevesebbet lehetek vele, pedig nagyon jó programokat találok ki mindig, de nekik semmi nem jó. Ők bezzeg sehova nem viszik, legfeljebb a játszótérre, egyébként otthon ülnek mindig. Állandóan veszekszik velem a fiam, ha valami nasit adok az unokámnak, azt mondja rosszul lesz tőle. Soha nem jó az, amit én adok. Mit tegyek, hogy többet láthassam?

2020. jún. 7. 13:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
97%

Az chron-betegseg es nem vicc!! Unokatestveremnek is az van. Nem ehet semmi liszteset, tul rostosat, tejtermeket, mert vereznek a belei. Igen vereznek!!!


Te egy ostoba nagymama vagy. Nezz utana a chron betegsegnek. Sajnos egyelore gyogyithatatlan, csak meg lehet tanulni egyutt elni vele.


Ha tenyleg chronos, epp azzal a chipsszel teszel rosszat. Nem tudhatod hanyszor kakilt szgenykem vereset a te kajaid miatt.


Fogd be a szad, eloszor is nezz utana a chron betegsegnek, utana okoskodj. Ostoba.

2020. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
100%
*Elnezest, elirtan, crohn betegseg.
2020. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
81%

Te jo eg, most latom hogy menyecske irta..


Hat te sem vagy ép....

2020. jún. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
58%
Ha chrome-beteg,sajnos nem reagáljátok túl.
2020. jún. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Nem akartam ilyen indulatokat kivaltani. Igazából szerettem volna kicsit a másik fél szemszögéből látni a helyzetet, ezért írtam ki fordítva a kérdést a nagymama szavait használva. Kíváncsi voltam hasonló helyzetben lévő nagymamák véleményére is, de talán itt nem az a korosztály van túlsúlyban. Nagyon sokáig húztuk, minden egyes alkalommal elmondtuk, mit ehet, mit nem. De mindig előjön valami új dologgal, szerencsére a gyerek már el tudja mesélni, mit evett a nagyinál. És utána jön a véres hasmenés. Egyébként tényleg imádják egymást, nagyon szeret vele lenni a gyerek is. Ezért fáj a szívem, de muszáj lesz korlátozni ezeket az alkalmakat. :(
2020. jún. 8. 09:02
 56/61 anonim ***** válasza:
21%

Sajnos nem egészen kamu a kérdés, én a meny vagyok


Pont ezért kamu. Mire jó ezzel szórakozni? Buta vagy, mint a tök. Menj dolgozni inkább.

2020. jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim válasza:
86%
Megértelek, Kérdező! Nálunk is hasonló a helyzet, szintén betegség miatt nem ehet bármit. Sajnos már nem találkozik a nagyival, mert nem volt hajlandó az étrendjének megfelelően etetni.
2020. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
76%
Hallod am egesz jol csinaltad volna ezt a kerdest ha nem akarsz minden kozhelyet egyszerre elloni
2020. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
7%

Nem vagyok anyós, se meny, éppen ezért megvan a józan eszem. Miért kell elzárni az unokát a nagyitól azért, mert nem a ti étrendeteket követi?


"Sajnos már nem találkozik a nagyival, mert nem volt hajlandó az étrendjének megfelelően etetni."-írja Jolika, és villog a feje, hogy sikerült megbüntetni az engedetlent.

Miért nem csináltok akkor egy olyan programot, ahol van nagyi, van unoka, meg vagytok ti. Nem tudja sutyiban etetni, de mégis találkozik nagyi és unoka.Ja, akkor nézni kellene egész nap a nagyi képét; meg akkor hol lenne a büntetés?

2020. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, te melyik kérdést olvastad? 🙄
2020. jún. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!