Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek is bunkó volt,...

Szerintetek is bunkó volt, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném hogy utálom a családom mert a nővérem a kiskedvenc, és csak azt nèzik mikor szólhatnak le.pl: Mindig kitűnő voltam alsóba nővérem soha, most is csak egy két négyesem van es mindig megkapom hogy nem igaz hogy ilyen szar vagyok. De a példákat napestig sorolhatnám.

A kérdés a mamám mai viselkedésére vonatkozik. Nàluk voltunk vdndègsègbe, ülünk a kanapèn . Elkezdi : "Te (èn) màr megint híztál? Mert igy olyan ronda az arcod. " hát köpni nyelni nem tudtam, ezt igy egyenesbe , es tudni kell hogy nem, nem hiztam, sőt több kilót is fogytam + izmosodtam az utóbbi időben. Ezek után nővérem próbálta terelni a témát hogy ő viszont sajnos hízott , erre mamám rákontráz: " kész szerencse , tul vékony voltàl" ..... Egy magasak vagyunk. Jelenleg 5 kg Al vagyok kevesebb a tesómnál , es rajtam izom is van . Jobban nézek ki most nála ezt ő is tudja,de nem szoktam vele amugy sem hencegni, jo a viszonyunk. Pedig nekik jobbak az adottságai


Szerintem hatalmas bunkosag volt, apám szerint csak egy " jóindulatú kérdés" volt . WTF.

Mamám teljesen ép eszű nő, 57 éves, szemével nincs baj , és nem volt rajtam semmi olyan ruha vagy bármi amitől igy láthatta, szóval teljesen szándékos volt. Mellesleg nem ez az elso eset ilyesmire......


2017. jan. 21. 18:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
És most látom hogy elírtam, 67 éves nem 57 de amugy meg nem értem ezen miért akadt fel bárki , nem hiszem hogy sok köze lenne a kérdéshez .. (Amugy meg akkor is simán lehetne hogy mindkettőjük 18 évesen szült, ebbe pedig nem látok elítélendőt, Mégha nem is igy volt)
2017. jan. 27. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!