Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tudok tenni ez ellen ha a...

Mit tudok tenni ez ellen ha a sógornőméknél vagyunk?

Figyelt kérdés

Sokszor vagyunk ott, náluk van akkora hely, hogy az egész nagy család kényelmesen elfér. Nekik 2 gyereke van, már nagyobbak. Nekünk 2,5 éves a kicsi. Sajnos náluk egész nap megy a tv. A gyerekek nem is nézik, de mindig megy rajta valami mese vagy zene. Náluk otthon a kicsi nem tvzhet. És nagyon zavar, hogy itt meg nézné sokszor. Próbálom elvinni, de a tv a nappaliban van, mindenki ott van nem szívesen vonulnék külön. Próbáltam a sógornőmmel beszélni, hogy kapcsolják ki míg itt vagyunk, de lerázott, hogy ők vannak itthon, azt a pár órát kibirjuk, ők megszokták, hogy mindig van valami háttér zaj. Ha nem a tv adás megy, akkor még rosszabb mert konzollal táncolnak.

Már legszívesebben el se mennék legközelebb. Mit csináljak?


2023. szept. 27. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
65%
Túltoltad a kamut. Folyamatosan Disney egész estés mesék mennek, rendkívül valószínű. :D
2023. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy folyamatosan. Zene is megy. Sokszor kapcsolgatjak a tvt.
2023. szept. 27. 22:27
 13/89 anonim ***** válasza:
87%
Bolhából elefánt. Semmi baja nem lesz, ha mondjuk havonta 1-2 alkalommal olyan helyiségben van, ahol megy a tv. És tényleg a sógornődék vannak otthon. Ha nem tetszik, ne menjetek. Nem lesz ettől képernyőbolond a gyerek.
2023. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
44%
Válj el... Jobb lesz úgy a férjednek. c:
2023. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 anonim válasza:
89%
Vedd ezt lazábban szerintem. Ha te vagy vendégségben, akkor ne te akard teljesen megszabni mi legyen. Esetleg megpróbálhatsz valami jobb alternatívát felkínálni a gyerkőcöknek, persze nem biztos hogy vevők lesznek rá. Gyerekként én is teljesen rá voltam kattanva a rajzfilmekre és a számítógépes játékokra, abba sem akartam hagyni. Felnőttként baromira nem érdekel egyik sem, még tévém sincs.
2023. szept. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 anonim ***** válasza:
40%
Erre a kell a háttérzaj dologra mindig is allergiás voltam. Felnőtt emberek leülnek beszélgetni, a tv viszont muszáj menjen...
2023. szept. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
84%
Oké nem jó a folyton tv, de azért gondold el, ha a te kicsid nem azelső, hanem harmadik gyereked lenne, mennyi olyan dologgal találkozna a nagytesók révén, amitől az elsőt
2023. szept. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
60%

még meg tudtad óvni.

Bocsi elment hamarabb az eleje.

2023. szept. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván nincs minden héten szülinapja valamelyik családtagnak, hogy gyűljetek.

Évente néhányszor kibírod, a gyereknek se lesz ennyitől a világon semmi baja.

2023. szept. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim ***** válasza:
86%

Nincs igazad, az ő háza, az ő szabályai. Ha nem teszi megy akkor se panaszkodhatsz rá.

A testvérem is ilyen volt, mint te. Mi ellenőrzött időre kapcsolunk mesét nekik és bulizunk, ha Disney mesében zene megy. Ha jött a gyerekével, akkor rosszallóan követelte, hogy kapcsoljam ki azonnal, a gyerek szemét eltakarva, nehogy egy villanást lásson. Megtettem, de közben hülyének néztem, hogy egy óra miatt ilyen stílusban szól.

A második gyermeke után a nagyobb állandóan tableten kap mesét, hogy a kisebbre legyen ideje. Ennyit az elvekről.

2023. szept. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!