Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnátok ha a gyerekete...

Hogy fogadnátok ha a gyereketek azt mondaná hogy transz?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben azon gondolkoztam hogy coming outolnák anyukámnak transzként. Tudom hogy ez egy szülőnek nagyon megterhelő dolog lehet, ezért szeretném megkérdezni hogy nektek mennyire lenne nehéz ezt elfogadni, mennyi idő lenne feldolgozni,stb...


Ha van itt esetleg transz gyerek(ek)nek a szülője nagyon szivesen meghallgatnám hogy ő hogyan élte ezt meg, mert szeretnék egy jobb rálátást nyerni arra, hogy anyukámnak min kéne keresztül mennie



2021. dec. 16. 03:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
6%

Nagyon dühös lennék a gyerekemre, ha ilyen sunyi paraszt lenne, hogy kitöröltet vàlaszokat.

(Rögtön az elsőt is)


Transznemű a műtét UTÁN leszel, addig csak tét nélkül beszélsz hülyeségeket.


Lehet jelenteni ezt is.

Eszem az érzékeny kis lelked!

2021. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
82%

#31

Nincs igazad!

MOST transznemű, a műtét után már az lesz, amivé operálják.

Még a személyi száma is, ami jelenleg 1 vagy 2, megváltozik.

2021. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
44%
Ha egy szülő nem veszi észre a gyermekén, akkor eléggé diszfunkcionális a család. 0 figyelem, 0 bizalom, stb. Én mindenesetre támogatnám a gyermekemet bármi is történjen.
2021. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
2%
Nem engedném be többet a házba, és teljes mértékben tagadnám hogy valaha is közöm lett volna hozzá.
2021. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
25%

Azt hittem, hogy ilyen szójáték.


A gyerekem azt mondja: "transz" erre én folytatom értelmes, sz betűvel kezdődő szóval: "Szibéria". És még a Transszibéria is értelmes.

2021. dec. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
17%

Kaptam privátot egy Lebemann felhasználónevű felhasználótól.


"Szerintem nincs is gyereked."


Nem érdekel hogy szerinted mim van vagy mim nincs. Egyébként tévedsz, van gyerekem.

2021. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
51%
Ez van, a primitív, homofób, vagy transzfób emberek is szaporodnak...
2021. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 anonim ***** válasza:
92%

A gyerekem,történjék bár mi is,a gyerekem marad.

Ugyan úgy szeretném,támogatnám,elfogadnám...

2021. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
87%
Ha már felvetődött, hogy kinek van és kinek nincs gyereke, azért elég valószínű, hogy akik itt fröcsögnek, azoknak nincs. A saját gyerek iránti kapocs olyan erős, hogy azt nem vetjük oda holmi társadalmi elvárásoknak. Ahol a társadalomnak való megfelelés fontosabb, mint a szülő-gyerek szeretetkapocs, az sokkal nagyobb baj, mint deviánsnak lenni.
2021. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:
11%
39-es Marhaság!
2021. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!