Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amikor a szüleidnél élsz,...

Amikor a szüleidnél élsz, mennyi az a havi hozzájárulás amikor már nem tartod jogosnak, hogy meg mondják mit csinálsz?

Figyelt kérdés

Én pl most 30-al szállok be a közösbe, gondolkodom azon, hogy legalább 50-nel érdemes lenne beszállni, még úgy is jóval jobban kijönnék mintha egy lakást kellene bérelnem


Ugyanakkor, az is jó lenne, hogy nem lenne meg mondva mit csinálok, amikor kicsivel több áramot használok valamire


Mekkora összegnek mondanád ezt?


Főleg pénzgyüjtés miatt költöztem vissza

28f


2022. jún. 16. 07:41
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
3%
Már van kéróm de amikor nem volt akkor se szálltam be, sőt takarították a hányásom miután hazamentem részegen. Persze engem ezért leszólt egy "szuperfüggetlen" volt osztálytársnőm aki mindig annál a hapsijánál élt ingyen, aki aktuálisan tolta. Megmondtam annak is hogy micsoda, pont egy ilyen egyéniség tett volna lakatot a szájára mint én?!
2022. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
78%
51: te már nagyon menő vagy akkor
2022. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
11%
49, ebben igazad van, de ez azért nem jó és rossz értékrend kérdése. Nem fogok kertes házból elköltözni egy panelba, hogy aztán nyomorogjak anyagilag csak azért, hogy elmondhassam, hogy 100%-ban önálló vagyok.
2022. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:
51es még dolgoznom kell az önfejlesztésen, hogy eljussak erre a szintre, valamit jól csinálsz az biztos
2022. jún. 16. 16:13
 55/58 A kérdező kommentje:

53-mas ez az érzésem nekem is, pedig kiváló keresetem volt (amikor még külföldön éltem) de akkor sem futotta jobbra mint egy albérlet


Van egy rakat konfliktus otthon, de azért nap végére csak kibékülünk, ami másnap kezdődik előlről, de mégis ebben látom a lehetőséget még 1 évig biztosan, amíg nem jutok el arra a pontra, hogy megérje nekem ( pl egy drasztikus fizetésemelés, vagy külföldre menni, pl osztrák remote munkával kinti nem is erős fizuval, ami itthon nagyon jónak számít már jól el lehet lenni )

2022. jún. 16. 16:17
 56/58 anonim ***** válasza:
89%
Ha a közös alatt csak a rezsit érted és minden! mást magadnak intézel, akkor reális a 30. Ha etetnek is, akkor az 50 is édeskevés.
2022. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
87%

Nem az a ciki, hog otthon van, hanem hogy spórolás címén gyakorlatilag eltartatja magát!


30 rongy az a havi kajára nem elég.

2022. jún. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 xp ali ***** válasza:
100%
:D 30-cal? A 130 már esetleg, mert az talán fedezi a veled kapcs költségeket. Ez csökkenthető megfelelő munkával a háztartásban, amire szükség van.
2022. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!