Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy azért nem...

Normális hogy azért nem beszél már egy éve velem a lányom mert szóltam neki hogy kinevetteti magát?

Figyelt kérdés

10 éve van barátja.

A kapcsolat egy tini szintű, nevetséges vergődésnek indult egyetemista korukban, ráadásul a fiú még 2 évvel fiatalabb is. Egyik Debrecenben volt, másik Pesten, hetente járkáltak egymáshoz. Tini szintű dolgokon veszekedtek, semmi komolyság nem volt, de ő is már akkor ordítva, sírva közölte velem hogy igenis komoly kapcsolat. Ez így ment 4 évig alapból. 6 év kapcsolat után költöztek össze, szóval még akkor szerencsétlenkedtek 2 évet, amikor már egy városban éltek és lehetőségük lett volna albiba menni, dolgoztak.

Az összeköltözés után évekig nem kapott gyűrűt. Akkor már tudtam, hogy igazam volt végig és figyelmeztettem hogy ennek a fiúnak ő nem az élete szerelme, nem tiszteli és hiába állítja hogy házasságpárti, nem fogja elvenni mert akkor már megkérte volna. Azóta betöltötte a 30-at, én is és az apja is mondjuk neki hogy most már főleg nem fog működni mert neki már a gyerekvállalás is kockázatosabb évről évre innentől, a fiú meg simán összepasszol korban 20-25 közötti lányokkal szóval semmi oka vele tervezni, ez 20 évesen még működött de most már nem rendes, érett kapcsolat. Persze visítva bőgött és szemétnek nevezett.

Végül 8 év kapcsolat után megkérte a kezét. De esküvő még mindig nincs, pedig 2 éve eljegyezte már. Azt állítja, hogy majd jövőre, mert a sok egyéb kiadás miatt nincs több milliójuk esküvőre. Hiába mondom hogy ez csak kifogás, a fiú már simán elvehette volna szűk körben vagy akár 2 tanuval. De nem, ő nem olyan NŐ hogy kimaradjon neki a hercegnő pillanat és ne ünnepeljék meg tisztességesen és ez több millióba kerül. Én nem így neveltem, a pasi tömi ezzel a fejét, a lányom meg nem fogja fel hogy soha az életben nem lesz feleség.

Végül már nem áll szóba velem és azzal zárta le a dolgot, hogy az esküvőjére sem fog meghívni.



2023. ápr. 24. 15:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/127 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen felfogás fog egyedül maradni, én azt mondom élje nyugodtan az életet a lány és a párja is. Ha annyira gond lett volna a kapcsolatukba akkor már szét mentek volna az első két év után. De 10 évig csak bírja a kapcsolat...nem? Ne legyünk már ennyire begyepesedettek.
2023. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/127 anonim ***** válasza:
85%
Felfogás miatt*
2023. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/127 anonim ***** válasza:
90%

Fú baxki, kérdező, akkor kérjem meg a páromat, ha bemutatom anyáméknak, előttük markoljon a seggemre és smárolás közben nyomjon a falnak? :DDDDDD


Szerintem tessék örülni, hogy a lánya egyáltalán eddig szóba állt magával, mert ha egyetemista évei alatt önellátó volt, már akkor megtehette volna, hogy többet haza se jön magához és az apjával is csak nyilvános helyen találkozik. Már ha Önt elviseli hosszú távon bármilyen papucsállatka is, mert ebben is kételkedem.


Nekem pont ilyen anyám van, mint maga és eljutottam odáig, ha ebben az életben lesz olyan férfi, akivel családot alapítok, onnantól ő nem lesz a része. Pont ugyanezért a degradáló, szarkavaró stílus miatt...


Bár remélem, csak trollkodik valaki evvel a kérdéssel, bár sajnos, nem zárom ki, hogy a kérdező tényleg ilyen gyökér, mert az én anyám is hajszál pontosan ilyen...

2023. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/127 anonim ***** válasza:
90%
Velem szinte ugyanez van, csak mi egy éve vagyunk együtt. Bármit csinál a párom, az szerinte manipuláció, leuralás és "áldozat" vagyok. Ilyenről szó sincs, csak nem az van, amit ő akar. Beszélgettünk arról, hogy szeretnénk összeházasodni, közölte, hogy eszembe se jusson, hogy itt pár éven belül esküvő lesz, mert szerinte túl korán van. Lassan már mindenki ellenünk fordul. Egy éve hallgatni is szörnyű ezt, nemhogy 10 évig! Nem csodálom, hogy a lányod nem akar beavatni téged semmibe, mert ez iszonyat leterhelő, amit leművelsz. Gratulálok! Tökéletes úton vagy afelé, hogy minél jobban elvágd a kapcsolatot közted és a lányod között! (Egy 23 éves lány véleménye)
2023. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/127 anonim ***** válasza:
90%

2 évvel fiatalabb?

Az semmi.

Megértem a lányokat, hogy nem akarja ezt a károgást hallgatni

2023. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/127 anonim ***** válasza:
88%
A legjobb barátnőm is igazi "hercegnős" esküvőt akart. 10 év után jegyezte el a párja, közben lett egy gyerekük is, majd 12 év együttlét után tartották meg a lagzit az anyagiak miatt. Szerintem ez egy teljesen reális szituáció, nem értem a problémát. A két év korkülönbség pedig semmi.
2023. aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/127 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda undorító banya vagy...


Egy kérdés: ha összeházasodnak, és a kívánságod (jaj!) szerint lesz gyerekük, le fogsz szállni róluk, vagy akkor is a szétszakítás lesz a célod, hogy az unokád szülei véletlenül se legyenek jóban egymással?

2023. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!