Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy azért nem...

Normális hogy azért nem beszél már egy éve velem a lányom mert szóltam neki hogy kinevetteti magát?

Figyelt kérdés

10 éve van barátja.

A kapcsolat egy tini szintű, nevetséges vergődésnek indult egyetemista korukban, ráadásul a fiú még 2 évvel fiatalabb is. Egyik Debrecenben volt, másik Pesten, hetente járkáltak egymáshoz. Tini szintű dolgokon veszekedtek, semmi komolyság nem volt, de ő is már akkor ordítva, sírva közölte velem hogy igenis komoly kapcsolat. Ez így ment 4 évig alapból. 6 év kapcsolat után költöztek össze, szóval még akkor szerencsétlenkedtek 2 évet, amikor már egy városban éltek és lehetőségük lett volna albiba menni, dolgoztak.

Az összeköltözés után évekig nem kapott gyűrűt. Akkor már tudtam, hogy igazam volt végig és figyelmeztettem hogy ennek a fiúnak ő nem az élete szerelme, nem tiszteli és hiába állítja hogy házasságpárti, nem fogja elvenni mert akkor már megkérte volna. Azóta betöltötte a 30-at, én is és az apja is mondjuk neki hogy most már főleg nem fog működni mert neki már a gyerekvállalás is kockázatosabb évről évre innentől, a fiú meg simán összepasszol korban 20-25 közötti lányokkal szóval semmi oka vele tervezni, ez 20 évesen még működött de most már nem rendes, érett kapcsolat. Persze visítva bőgött és szemétnek nevezett.

Végül 8 év kapcsolat után megkérte a kezét. De esküvő még mindig nincs, pedig 2 éve eljegyezte már. Azt állítja, hogy majd jövőre, mert a sok egyéb kiadás miatt nincs több milliójuk esküvőre. Hiába mondom hogy ez csak kifogás, a fiú már simán elvehette volna szűk körben vagy akár 2 tanuval. De nem, ő nem olyan NŐ hogy kimaradjon neki a hercegnő pillanat és ne ünnepeljék meg tisztességesen és ez több millióba kerül. Én nem így neveltem, a pasi tömi ezzel a fejét, a lányom meg nem fogja fel hogy soha az életben nem lesz feleség.

Végül már nem áll szóba velem és azzal zárta le a dolgot, hogy az esküvőjére sem fog meghívni.



2023. ápr. 24. 15:06
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/127 anonim ***** válasza:
93%

Nem a Te dolgod, ennyi. Elég fura felfogásod van, ha szerinted csak akkor komoly egy kapcsolat, ha házasság is van mellé.


10 éve együtt vannak, mi ez, ha nem komoly kapcsolat, de most őszintén?..

A lányod már felnőtt, te pedig nem fogod fel ezt. Saját élete, saját döntései vannak. Ha őt nem zavarja, hogy nem vette el feleségül X évig, akkor téged miért zavar? :D

2023. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/127 anonim ***** válasza:
93%
A "hercegnő pillanatnál" röhögtem el magam, szép történet ma is, grat.
2023. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/127 anonim ***** válasza:
92%
B.sszus, 64, neked van igazad. Engem meg ez a téma különösen érzékenyen érinthet, úgy fölrántottam magam, hogy meg tudtam volna pofozni. Köszi, hogy kibillentettél. Amúgy néha úgy beletalál, hogy fél óra múlva esik le nekem. Most még akkor sem. :)
2023. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/127 anonim ***** válasza:
91%
Én 45 évesen mentem férjhez ELŐSZÖR tavaly (a fiam apjával nem voltunk házasok) és igen, bár nem hosszú habos-babos ruhában, de egy ekrü alkalmiban, RENDES esküvőnk volt, ahol én voltam a hercegnő és minden úgy volt, ahogy kislánykorom óta megálmodtam. Baj? Neked nem voltak álmaid, akkor neki se legyenek? Csak úgy jó mindenkinek élni, ahogy azt te elképzeled meg eldöntöd? Már a gyerekkorát is így megmérgezted az ellentmondást nem tűrő véleményeddel amúgy?
2023. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/127 anonim ***** válasza:
92%
Jó lenne már leszakadni a lányáról!
2023. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/127 anonim ***** válasza:
91%
Nem kellett volan beleszólni.
2023. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/127 anonim ***** válasza:
89%
Hm, milyen érdekes, hogy az a pár hozzászóló, akik a kérdezővel értenek egyet, mind pont ugyanannyi pipával rendelkeznek. Imádom az ilyen véletlen egybeeséseket. Lehet, hogy a mai nap egy varázslatos szerencsenap! 🤗😊🌼💛🌈🌸🌞🌷
2023. ápr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/127 anonim ***** válasza:
93%
Remélem, hogy csak kitaláció ez a sztori, kérdező. Egy normális anya nem képes ennyire lenézően és gusztustalanul beszélni a saját lányáról.
2023. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/127 anonim ***** válasza:
93%
Aki ilyen szavakat használ a lánya fontos pillanataiban, hogy vergődés, szerencsétlenkedtek és ilyen szavak sokasága az anyának nem való. Szégyelld magad, ha olvasod hanem a kommenteket az első bekezdést is szinte kínok között olvastam el, mert az eszem megáll hogy ilyen hlye, csökönyös ember létezik mint te. Te nem akarod ezt a kapcsolatot sőt azt se hogy boldog legyen, hagyd már élni azt a lányt te isten barma.
2023. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/127 anonim ***** válasza:
92%
utolsó vagyok, ha ilyen anyám lenne én letagadnám.
2023. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!