Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy azért nem...

Normális hogy azért nem beszél már egy éve velem a lányom mert szóltam neki hogy kinevetteti magát?

Figyelt kérdés

10 éve van barátja.

A kapcsolat egy tini szintű, nevetséges vergődésnek indult egyetemista korukban, ráadásul a fiú még 2 évvel fiatalabb is. Egyik Debrecenben volt, másik Pesten, hetente járkáltak egymáshoz. Tini szintű dolgokon veszekedtek, semmi komolyság nem volt, de ő is már akkor ordítva, sírva közölte velem hogy igenis komoly kapcsolat. Ez így ment 4 évig alapból. 6 év kapcsolat után költöztek össze, szóval még akkor szerencsétlenkedtek 2 évet, amikor már egy városban éltek és lehetőségük lett volna albiba menni, dolgoztak.

Az összeköltözés után évekig nem kapott gyűrűt. Akkor már tudtam, hogy igazam volt végig és figyelmeztettem hogy ennek a fiúnak ő nem az élete szerelme, nem tiszteli és hiába állítja hogy házasságpárti, nem fogja elvenni mert akkor már megkérte volna. Azóta betöltötte a 30-at, én is és az apja is mondjuk neki hogy most már főleg nem fog működni mert neki már a gyerekvállalás is kockázatosabb évről évre innentől, a fiú meg simán összepasszol korban 20-25 közötti lányokkal szóval semmi oka vele tervezni, ez 20 évesen még működött de most már nem rendes, érett kapcsolat. Persze visítva bőgött és szemétnek nevezett.

Végül 8 év kapcsolat után megkérte a kezét. De esküvő még mindig nincs, pedig 2 éve eljegyezte már. Azt állítja, hogy majd jövőre, mert a sok egyéb kiadás miatt nincs több milliójuk esküvőre. Hiába mondom hogy ez csak kifogás, a fiú már simán elvehette volna szűk körben vagy akár 2 tanuval. De nem, ő nem olyan NŐ hogy kimaradjon neki a hercegnő pillanat és ne ünnepeljék meg tisztességesen és ez több millióba kerül. Én nem így neveltem, a pasi tömi ezzel a fejét, a lányom meg nem fogja fel hogy soha az életben nem lesz feleség.

Végül már nem áll szóba velem és azzal zárta le a dolgot, hogy az esküvőjére sem fog meghívni.



2023. ápr. 24. 15:06
 81/127 anonim ***** válasza:
85%

"a lányom meg nem fogja fel hogy soha az életben nem lesz feleség."

Úgy látszik, az a te célod, hogy a lányod feleség legyen, de az ő vágyait nem ismered.


27: Miért?....

2023. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/127 A kérdező kommentje:

Ti rohadtul nem értitek az egészet! Pont azaz hogy ma már bárki járhat egyetemre és az egyetem valós észre és életképességre nem oktat!

Ez van a fiúval is. Tiszteletlen és életképtelen, pont a tavalyi utolsó húzása erre a legjobb példa. A lányom nálam volt, közben otthon elromlott a mosógép, nem centrifugált. A gyerek próbálta megjavítani, de nem ment neki. Kipróbálta hogy kevesebb súllyal, kevésbé túltöltve működik-e, ezért mindenféle cuccot kipakolt belőle és a zuhanyzó padlójára rakta. Úgy sem működött és aztán feladta és ment játszani a gépen, amíg a lányom haza nem ment este. Pedig van a közelükben egy mosoda, ahol simán elintézhette volna! A lányom át akarta hozzám hozni a több 10 kilós, csöpögő ruhákat, de nemet mondtam, mert nem akartam, hogy a pasika hozzászokjon, hogy majd a lányom és én megoldjuk! Ő azt mondta hogy majd másnap viszi a mosodába mert este már semmi kedve nem volt, szerinte várhat a vízben csutakos ruha másnapig, ő inkább játszik! Ilyen ember ő.

2023. ápr. 24. 21:51
 83/127 anonim ***** válasza:
90%
Már megint igazad van. Hát miféle egyetem az ahol még mosógépet szerelni sem tanítják meg? Még jó, hogy nem téged küldött a patakra mángorlófával a kezedben. Megértelek én, egyre jobban.
2023. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/127 anonim ***** válasza:
86%
Te amúgy milyen egyetemen doktoráltál? Másnapra a vízben tocsogó ruha is megszárad, ki kellett volna dobáltatni a kád fölé, nem?
2023. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/127 anonim ***** válasza:
92%

És te milyen ember vagy? Olyan undorítóan beszélsz a saját lányodról, hogy az már bicskanyitogató.

Ezerszer inkább egy kényelmes pasi, akinek nincs kedve mosodába vinni a csöpögő ruhákat, mint egy ilyen begyöpösödött savanyúmarcsa, mint te.

2023. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/127 anonim ***** válasza:
81%

Ok, jó kis mese, de itt a végén már nagyon nagyot akartál mondani. A háztartási mosógépek maximális ruhatöltete 6-8 kg, ennyi cucc vizesen sem lesz "több 10 kilós". Kivéve persze, ha a lányodénak is mosodája van otthon, mert a több 10 kg-s már nagyipari mosógép (egy sima, utcáról besétálós mosodában is ennél kisebb gépek vannak).

De amúgy egész jól kidolgozott a sztori.

2023. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/127 anonim ***** válasza:
92%
Én már inkább a macskajancsi uradra lennék kíváncsi, hány éve "boldog" melletted? :)
2023. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/127 anonim ***** válasza:
75%
Atya ég, remélem a srác lelép mielőtt ilyen anyósa lesz!
2023. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/127 anonim ***** válasza:
93%
Szóval b*sztál segíteni neki, amikor bedöglött a mosógépük - nincs is annál nagyobb öröm... -, aztán csodálkozol, hogy nem áll veled szóba?
2023. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/127 A kérdező kommentje:
Köntösök, törölközők voltak a gépben, azok centrifugálás nélkül, tele vízzel rengeteget nyomnak.
2023. ápr. 24. 22:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!