Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha félek anyámtol?...

Mit tegyek ha félek anyámtol? már vagy 25 éve

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok... gyerekkoromban az anyám rengetegszer volt alkoholista... láttam majdnem öngyilkosnak lenni.. láttam pszihiátrián ágyhoz kötözve...jelenleg hihetetlen de 8 éve tiszta pedig régebben 2 évente előjött... senkisem tudja miért.... viszont az egésszégem rá megy hiába sok éve tiszta.... rettegek tőle mikor lesz ujra az.. mikor kezdődik elöröl.... és most jön a fura rész.. ennek ellenére németorszégba dolgozok vele, és jelenleg egy szobában is alszunk... épp a mullt miatt nem akarok egy lakásba költözni vele... félek és rettegek hogy mi lesz ha ujra kezdődik.. mit fogok tenni...van valami tipp?

jan. 14. 23:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
14%
Huszonéves létedre anyáddal élsz? Vicc. Hihetetlenül elpuhányodtak az emberek.
jan. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
Szia 10-es. Itt is folytatom, hogy mutassam ISTENt, Aki tud segíteni.
jan. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
:D Na ez is szép műsor lesz, gondolom tényleg nem elég ha egy helyen trollkodsz.
jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Volt egyéb abortusza mert vannak nők tudományosan bizonyított tény hogy a terhesség megszakítása különböző mentális problémákat okoz a nőknél amik KÉSŐBB előjönnek.

A nőnek ÖRÖKRE a tudatalattiába marad az hogy elvetett 1 gyereket stb. Es okoz ezt-azt.

Nem biztos de akár ez is lehet oka a stressznek.

Ha előjon barmi hivod a mentőket, vagy a legjobb lenne külön szoba , az nem olyan drága!!!

jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia 10-es. Írom az őszinte véleményemet, ahogy gondolom te is.
jan. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia 10-es. Folytatom.
jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
"Juhász Paci Laci": szerintem a vallás kategóriába menj át, mindent Bibliai idézetekkel meg hasonlókkal oldanál meg.
jan. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia 17-es. Köszönöm tanácsodat. A keresztyénség, az igazi, nem filozofálgatás, álmodozás a másvilágról, vagy annak földi vetületéről. Nem elmélet. És nem öreg néniknek való vígasz, félhomályos, gyertyafényes templomokban. A keresztyénség bűnös, de ISTENhez odafordult, megváltott emberek új életben járása hitben, reménységben, szeretetben és igazságban. Tenni a jót, ellenállni a gonosznak. És fölemelni a lesújtottat. Látva a bajban szenvedőt, segítséget nyújtani örömmel. Érted, hogy nem elmélkedés, hanem életvitel. De nem egyedül, magunkban, hanem az ÚR JÉZUS KRISZTUS bennünk levő Lelkével, és az Ő "Jó Pásztor"-lása alatt. És a Mennyei ATYA a Földön is lévő láthatatlan, és mégis valóságos országában. Én is ennek az ISTEN országának a polgára vagyok. És mivel a "gyakori" teli van bajjal, próbálok lelki segítséget nyújtani. Hiszen én is voltam ISTEN országán kívül, és nagy lelki betegségben, bajban. És pont a keresztyénektől kaptam gyógyító lelki segítséget. És most már tovább tudom adni a lelki orvosságot. Ezért itt írok, és nem a vallási oldalon filozofálgatok magas teológiai eszmefuttatásokat próbálgatva. Érted?
jan. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!