Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadtassam el magam a...

Hogyan fogadtassam el magam a párom gyerekével?

Figyelt kérdés

Az alapvető, hogy kedves vagyok és foglalkozom vele, de mi az ami mèg fontos lehet szerintetek?

Komoly kapcsolatot összeköltözést tervezünk


máj. 3. 21:30
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Nincs szó albérletről , valóban nem lenne erre plusz pénzem, saját lakása van a páromnak, nekem pedig egy házam csak épp onnan messzebb…

Ha bármi lenne van hova hazamennem, de épp ezért mert van hova nem tartom jónak pluszba alberletbe menni aztán mondjuk pár hónap múlva ismét költözni.


Nem, nem laktunk mèg együtt , hiszen ahogy írtam egyedül neveli a gyerekét tehát így erre nem volt lehetőség … akkor már a gyereket is ismerném. Alkalmazkodunk a körülményekhez, én is ehhez amiben ő él, ő is ahhoz, hogy csak szeptemberben tudok váltani. Párom már korábban szerette volna ….

máj. 4. 08:53
 22/46 anonim ***** válasza:
88%
Ha jó kapcsolatot szeretnél a gyerekkel, jobb lenne a fokozatosság. Kicsit úgy tűnik, hogy a párod lakása neked ideális a munkához, es ez a legfontosabb. A gyerek járulékos tényező, de ha már ott van, majd kedves leszel vele. Gondolj bele a 8 eves gyerek helyzetébe, hogy szeptembertől napi szinten kerülget majd egy idegen embert az otthonában, amit addig az apjával osztott meg. Ti tudjátok, lehet hogy működik, de ez kijöhet rosszul is.
máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
50%

"Honnan veszed, hogy van neki két havi kaucióra+bérleti díjra, plusz a költözködésre annyi pénze? "


Hát, ha nincs neki, akkor ne költözzön, ugyanis ha mégsem lesz habostorta az együtt élés, ugyanugy xarban lesz am

máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

22 Valamit félreértesz. Nem a párom lakása az ideális, hiszen itt is van munkám és házam is. De mivel ő jobb helyen lakik ( város, jó környék) és a gyereket sem akarja kiszakítani a környezetéből. Így ezért mennék én. Nekem a saját házam kényelmesebb lenne, de alkalmazkodom.


23 Ha mégsem lesz akkor van hova jönni. Ez nem gond. De a sajàt házam fenntartani plusz albérlet, nem làtom értelmèt. Ez a “fokozatosság” most nem reális, mert alaphangon 150-180 ezret vinne el havonta pluszban ès ez csak sacc. Nem ismerem az ottani albérlet àrakat.

máj. 4. 12:13
 25/46 anonim ***** válasza:
83%

"Ez a “fokozatosság” most nem reális,..."


De, realis, ha a cél a normalis kapcsolat kialakitasa a gyerekkel. Ha nem az a cél, akkor nyugodtan költözz oda. 8 éves a gyerek. Nem tudom mióta nincs az anyja a mindennapjaiban, de azt igen, hogy te vadidegenként akarsz a helyébe lépni. Ismerkedni kell. Nem két napig, nem oda koltozve, nem úgy, hogy azonnal ott vagy és kész.

máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
A gyerek anyjával mi van? Mióta neveli a gyerekét egyedül a párod?
máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

25 Amiatt nem reális, mert nincs egyikünknek sem pénze csak emiatt egy külön albérletet fenntartani addig nekem.Neki is vannak kiadásai, nekem is a házam felújítását mèg most fizetem stb.

Szóval nèznünk kell az anyagiakat is.

Ahogy írtam, én örültem volna ha nálam lakunk , elférnénk, nekem kényelmesebb is de alkalmazkodom a gyerek miatt.

máj. 4. 14:11
 28/46 A kérdező kommentje:
26 kb. 3 ève neveli egyedül, az anyja nem foglalkozik vele sajnos.
máj. 4. 14:12
 29/46 anonim ***** válasza:
Nem félsz, hogy pesztonkának akar befogni?
máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, kérdező. Nem igaz, hogy ilyen nehéz felfogásu vagy... Még nem éltél együtt ezzel a pasival, nem ismered a gyerekét, de hirtelen oda költözöl hozzájuk, ott hagyod a munkád is miatta. Ez így nem normális. Nézheted az anyagiakat, de nagyon megszívod, ha két hónap után kiderul, hogy a pasinak olyan dolgai vannak, amit nem bírsz elviselni és a gyerek szívből utál.
máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!