Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadtassam el magam a...

Hogyan fogadtassam el magam a párom gyerekével?

Figyelt kérdés

Az alapvető, hogy kedves vagyok és foglalkozom vele, de mi az ami mèg fontos lehet szerintetek?

Komoly kapcsolatot összeköltözést tervezünk


máj. 3. 21:30
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt a pasival?
máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

29 Nem fèlek ettől.


30 Nem hirtelen , mert már régebb óta együtt vagyunk , rendszeresen találkozunk rendben van a kapcsolatunk. Ha más lenne a szitu már együtt élnénk, de így vártunk az ideális időpontra.

Nem a munka miatt ,hiszen jelenleg is van munkám de annyira nem megy jól, hogy havi 150-180 ezret ki tudjak dobni pluszban.

A körülményeket is nézni kell, távolság , munka stb

máj. 4. 14:18
 33/46 A kérdező kommentje:
31 Egy ève már kb. Abban a korban vagyunk, hogy a cél nèlküli járogatásból már elég. Párom már fél év után akarta, hogy költözzek de én a munkához kötöttem ezt az időpontot.
máj. 4. 14:20
 34/46 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok egyutt? Volt már hogy több napot is együtt töltöttetek?
máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Az előbb válaszoltam. Igen voltunk már több napot együtt.
máj. 4. 14:22
 36/46 anonim ***** válasza:
Egyszerre írtunk, nem láttam akkor még a választ. Továbbra sem tartom jó ötletnek, dehat te tudod.
máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
36 Az élethelyzetet a körülményeket is kell nézni. Az előző pàrom 20 km-re lakott , és egy munkahelyen dolgoztunk, gyerek nem volt ….teljesen más szituáció nem lehet egyiket sem összehasonlítani a másikkal.
máj. 4. 14:28
 38/46 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem viszont ha elköteleződést akar a kérdező és a GYEREK MIATT az a legjobb, ha ő költözik oda hozzájuk, akkor jobb megoldás az nem lesz, mert az albi valóban mocskosul drága... Nekem ugyan párom gyermektelen, de én hajlok abba az irányba hogy szakítás lesz, mert ahogy a kérdező is mondja, fárasztó, reménytelen a cél nélküli járogatás. Ő fel se hozza az összeköltözést de nem is azért, mert 3 utcára lakik, hanem mert nem akar elköteleződni, érzem, tudom, elég sok elhintett utalást tett rá, legfeljebb én nem vettem a lapot. Tudom az én példám az nagyon más, de remélem érzitek a különbséget, hogy az azért jó dolog, hogy a párod akar téged és mindketten esélyt akartok adni ennek. Van saját otthonod, vissza tudsz menni oda, szóval nem lesz akkora anyagi probléma, ha nem sikerülne.

Én megértem azokat a válaszolókat akik félnének ettől az egésztől, de 2 felnőtt ember és a gyerek sem tehet arról, hogy egy gyerkőcöt is be kell vonni a folyamatba és a kapcsolat alakulásába, de a végtelenségig akkor sem lehet várni, mert az ember jó esetben haladni akar valamerre és el akar köteleződni.

máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
46%
38 vagyok. Plusz a kérdés amúgy sem az volt, hogy megkérdőjelezzétek a kérdező párkapcsolatát, hanem az, hogy hogyan lehet ezt a folyamatot könnyebbé tenni a gyereknek. Adott egy szituáció, bármennyire is vacak belátni, de azért nem a gyerek a világ közepe, meg akarjuk védeni az érdekeit persze, de a felnőttek hozzák meg a döntéseket, vele ezeket a döntéseket meg meg kell tudni értetni (igen, ha esetleg házasság meg új gyerek lesz, azt is meg kell vele értetni még akkor is ha nehezen fogadná el). Nem attól lesz apuka se jó szülő, ha a saját magát, meg a párkapcsolatát is mindig háttérbe tolja a gyerek miatt. A szülőnek magának is kereknek, egésznek és kiegyensúlyozottnak kell lennie. Ha ehhez most az kell, hogy megpróbálja egy új társsal, akkor meg kell próbálni. Nem lesz könnyű, de meg lehet oldani.
máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez túl hirtelen lesz a gyereknek. Dehát a pénz fontosabb ezrk szerint.
máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!