Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogják fogadni a szüleim,...

Hogy fogják fogadni a szüleim, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

28 éves egyedülálló nő vagyok.Van lakásom,munkahelyem,átlagos életet élek.

Férjet nem szeretnék,viszont most teljesült életem legnagyobb álma:terhes lettem.

Az apa kiléte lényegtelen,mondhatnám alkalmi dolog volt,erre kellett.Soha nem fogom keresni,azt se fogja tudni,hogy van e gyereke.

De a szüleim nem tudom,hogy fogják fogadni.Szerintetek?


2014. okt. 5. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
67%

Szerinetem?

Hmmm...inkább nem írom le.

2014. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 gömbicica ***** válasza:
87%

biztos nem fognak örömködni hirtelen felindulásukban(

Viszont mivel nem vagy kiskoru, van munkád,lakásod, elvileg mit szólhatnak?

lányom lennél, lehet hogy jó nagy veszekedés lenne,amit lehet hogy pár perc mulva meg is bánnék(((


Szüleid egyébként már szerették volna, ha családot alapitasz???

2014. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
75%
Hááát. Annak biztos örülnének, hogy babád lesz. De szerintem az nagyon gáz dolog, hogy egy pasi csak erre kellett. Miért nem választottad a mesterséges megtermékenyítést, mondjuk? Ez elég etikátlan volt, szóval ha az egyik szülőd lennék, én baromira kiakadnék.
2014. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
86%
De már feladtad, hogy igazi párod legyen? Mert a 28 azért annyira nem sok még. Vagy már nem remenykedsz benne abszolút?
2014. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem biztosan örülnek, hogy anyuka leszel és lesz unokájuk. Ha jó a viszonyotok, akkor biztosan mindenben támogatni fognak. Gondolom, már ők is vágytak rá.
2014. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
76%

28 éves FELNŐTT nő vagy, melóhellyel, lakással, egzisztenciával! Örülsz a babának.

Nem tök mindegy mit mondanak?! Ha jó, szerető szülők, akkor így is, úgy is melletted állnak, szeretni és támogatni fognak. Szerintem.

2014. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
57%
OFF: Azért egy kicsit undorító dolog, hogy csak egy kis g#ci kellett a pasitól... Mit mondasz majd a gyerekednek?
2014. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
74%

Én nem vagyok az a begyepesedett szülő, aki ezért leorditaná a fejed. Valószinű lesz nehézséged az egyedüli gyereknevelésben, de meg lehet oldani. Lehet majd adódnak gondok mikor a gyereked nagyobbacska lesz hogy kérdi majd hogy apuci hol van stb...


Én örülnék az unokának, támogatnálak ha az én lányom lennél, de kétlem hogy szüleid igy fognak hozzáálni... :(


Minden esetre kiváncsi vagyok a dologra, ird majd meg mi volt a reakciójuk ! :)

2014. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
59%
Azért a gyereket sajnálom. Elhiszem, hogy elég gyerek felnő apa nélkül, de ahol tudatosan ilyen életet rendez be neki anyuka, a saját önző tervei részeként? Mert a karrier, minden más pipa, épp csak a gyerek hiányzik a listáról, férfi meg állandóra nyilván nem ok nélkül nem sikerül be. Ha olyan lehetetlen személyiség vagy, hogy nem tudsz kijönni egy másik emberrel, gondolod, hogy való neked gyerek?
2014. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
67%
ha szeretnek elfogadjá te döntésed te életed, ha nem akkor meg az az ő bajuk nem nekik kell eltartani max egyszer kétszer vigyáznak rá vagy ilyesmi.
2014. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!