Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogják fogadni a szüleim,...

Hogy fogják fogadni a szüleim, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

28 éves egyedülálló nő vagyok.Van lakásom,munkahelyem,átlagos életet élek.

Férjet nem szeretnék,viszont most teljesült életem legnagyobb álma:terhes lettem.

Az apa kiléte lényegtelen,mondhatnám alkalmi dolog volt,erre kellett.Soha nem fogom keresni,azt se fogja tudni,hogy van e gyereke.

De a szüleim nem tudom,hogy fogják fogadni.Szerintetek?


2014. okt. 5. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
26%
Más párok meg szeretik egymást, küzdenek a biztos háttérért, és évekig nem tudnak teherbe esni. Az ilyen érzelmi nullák meg egyből, lelkiismeret nélkül teherbe esnek. Ez olyan szomorú.
2014. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Mégis mikor lettél várandós? Hol ismerted meg a pasit? Vagy régi jóbarát?
2014. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted a születendő gyerekednek nem lesznek jogai? És az apjának8vagy esetedben spermadonornak, akit a beleegyezése nélkül tettél azzá)? A legnagyobb problémád, hogy a szüleid, hogy fogadják a hírt? Éretlen, és önző vagy, hiába 28 éves.
2014. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
47%

Hát hogyha valóban nem akarod elmondani neki hogy terhes lettél, legalább később nem követelhetsz gyerektartást. Ha jól tudom, az anya a gyerek 2 éves koráig követelheti az apától a tartást. Onnantól már nem.

Gratulálok egyébként ehhez az önző spermatolvajláshoz, és illenék visszaírnod ennek a srácnak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2014. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
2014. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
61%
Kedves Kérdező! Vedd fel velem a kapcsolatot. Én vagyok az apa. Hogy tehetted ezt?!
2014. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
32%

"Na megszólaltak az erkölcscsőszök is....most komolyan mi közötök hozzá? Ti fogjátok eltartani? Nem. Ti adtok neki egy falat kenyeret? Nem. Fizetitek a számláit? Nem. Akkor mit sipogtok? "


Ő jött kérdezni,ezért őszintén válaszolunk még ha fáj is pár gerinctelen "embereknek".

2014. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
23%

KÉRDEZNI jött, nem ítéletet kérni. Nehogy már én legyek gerinctelen, azért mert te nem érted a szöveget,a kérdést!


Láttam a másik kérdést is...hát így már nagyon gyanús ez nekem, nem-e kamu az egész sztori és csak arra ment ki a játék, hogy jól egymásnak ugrasszák a válaszolókat. Mert az milyen "jó móka".

2014. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
80%
Én vagyok aki kiírta a kérdést, hogy lefeküdtem valakivel és esetleg terhes. Most itt vagyok és várom a hölgy válaszát, de sem privátban, sem másképp nem reagál.Nagyon ideges lettem, remélem nem várja meg, hogy személyesen.....
2014. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
71%
Haha, nagyon vicces, utsó!Ti tényleg hülyének nézitek az egész GYK-t? (mondjuk halkan megjegyzem, igazatok van :-))))))))
2014. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!