Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogják fogadni a szüleim,...

Hogy fogják fogadni a szüleim, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

28 éves egyedülálló nő vagyok.Van lakásom,munkahelyem,átlagos életet élek.

Férjet nem szeretnék,viszont most teljesült életem legnagyobb álma:terhes lettem.

Az apa kiléte lényegtelen,mondhatnám alkalmi dolog volt,erre kellett.Soha nem fogom keresni,azt se fogja tudni,hogy van e gyereke.

De a szüleim nem tudom,hogy fogják fogadni.Szerintetek?


2014. okt. 5. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
82%
Te ismered a szüleidet, szóval ezt neked jobban kéne tudni, mint nekünk.
2014. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
60%
Normális nagyszülő felháborodik,hogy unokájától elvetted a családot és az apát. Gyereknek mégis mit fogsz mondani,milyen minta lesz ez neki kamasz korában?
2014. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
56%
Mit fogsz mondani a gyerekednek majd, miért nincsen szegénynek apukája?
2014. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
63%

Nem lennék arra büszke, hogy önző módon megfosztod a gyereked az apától és annak a családjától, akármennyire is vágysz a bébibubibabóra.


Miért akartál ennyire terhes lenni? Magányos vagy?

2014. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
51%

Elég felelőtlen vagy. A munkahelyed visszavesz a Gyes után? Tolerálja, ha betegség, ovis-iskolai program miatt nem mégy dolgozni? Vagy a szüleidtől várod el, hogy neveljék a gyereked?

Azt az erkölcsi oldalát nem is említenem, hogy az apának joga van tudni a gyerekéről és a gyereknek is tudni, hogy ki az apja. Mit mondasz majd neki, ha megkérdezi, hogy neki miért nincs apja?

2014. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
57%

apám nem sokkal születésem után lépett le egy fiatal bigével. ha azt nézzük, nem sok különbség van a kérdező és az én esetem közt.

szerintem ha alkalmasnak érzed magad arra hogy anya legyél, és tényleg megvan az egzisztenciád, akkor nem hinném hogy a szüleid annyira kiborulnak. legalább megkímélted magad egy válási procedúrától.

2014. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó te tudod,hogy ki az apád legalább.Apád családjáról is tudsz,kérdező mégis mit tudhat egy egy éjszakás emberről? Illetve apád önként mondott le rólad,itt meg lehetősége sincs dönteni.
2014. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
69%
Ha 18 éves lennél, elítélnélek. 28 évesen megfelelő anyagi háttérrel viszont senkinek semmi köze hozzá, hogy hogyan vállalsz gyereket. Ha az én gyerekem ezt tenné, fájna, hogy nem találta meg a párját, és ilyen hamar feladta, de támogatnám és örülnék az unokának. Viszont szerintem az lenne a korrekt, ha az apa is tudna a dologról. Ha nem akarja vállalni, akkor elfelejthetitek egymást, egyedül is fel tudod nevelni. Az viszont nem túl etikus, hogy életed legnagyobb ajándékát kapod tőle, és őt megfosztod ugyanettől az élménytől. Lehet nagyon is szeretne gyereket, és szívesen lenne része az életének.
2014. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
39%
Már nem azért, de ez elképesztő önzőség volt a jövőbeli gyerekedre nézve.
2014. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
38%
Remélem a 28 éves felnőtt lányomnak több esze van annál, minthogy egy jöttment akárkivel összefeküdjön és gyereket vállaljon tőle. A gyerek genetikailag az apától, annak családjától is örököl. Nem akarnék a gyerekemnek ismeretlen géneket...
2014. okt. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!