Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogják fogadni a szüleim,...

Hogy fogják fogadni a szüleim, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

28 éves egyedülálló nő vagyok.Van lakásom,munkahelyem,átlagos életet élek.

Férjet nem szeretnék,viszont most teljesült életem legnagyobb álma:terhes lettem.

Az apa kiléte lényegtelen,mondhatnám alkalmi dolog volt,erre kellett.Soha nem fogom keresni,azt se fogja tudni,hogy van e gyereke.

De a szüleim nem tudom,hogy fogják fogadni.Szerintetek?


2014. okt. 5. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
36%
Na,kezdődik az észosztás😊
2014. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
56%

Vannak ám érdekes vélemények...

Miért önző? Mert gyereket szeretne, de pasit nem? Nyilván még nem találkozott az igazival. Mondjon le a gyerekről ezért? Mikor szüljön mégis? Aki 35 felett szül, az itt már karrierista dögnek számít... Elveszi a gyerektől az apát? Nem a mi dolgunk ezt megítélni. Nyilván 2 egymást szerető és tisztelő szülő az ideális, de a mai világban sajnos ez sokaknak nem adatik meg.

A kérdésre válaszolva: valószínűleg nem fognak örülni, de idővel megbékélnek,és szeretni fogják az unokájukat. Elsőre biztos sokkolni fogja őket a hír.

2014. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
34%
28 évesen még bőven ráér gyereket szülni. Az meg hogy más karrieristának mondja mert még nem találta meg az igazit kit érdekel? Igenis önző mert még lehetőséget sem ad a gyereknek normális családra. Igazán a gyerek számítana neki akkor neki akarna jót nem magának.
2014. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
12%
Hogy fogod felnevelni? Nem csak a pénzre gondolok, de mi lesz a gyerekkel, ha te mondjuk elmégy csapatépíteni 3 napra? Lesz pénzed minden vacak mellett ami a gyereknek kell, állandóan bébiszitterre? Kire számíthatsz majd a szüleiden kívül? Megkérdezted őket, kell-e ez nekik? Szerintem marhaságot csináltál. A pasit csak rángasd elő, ha dugásra jó voltál, csak örüljön a kölykének. Meg fizessen is rá, és segítsen, ha gondod van.
2014. okt. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
47%
Akkor már jobb lenne,ha két b..zi nevelné a gyereket ugye?ott szeretö családban lenne legalább.mindjárt ez következik majd.
2014. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
70%
Legyen három. Két fizetésből manapság egy gyereket eltartani majdnem lehetetlen.
2014. okt. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
76%
Na ja, mert jobb azoknak a gyerekeknek, akik a putriban nőnek fel szerető családban: apa, anya, 6 testvér.
2014. okt. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
22%
A rasszista homokosoknak van valami külön nevük?..:)
2014. okt. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
42%
Ha a gyerek is fontos lenne, akkor tudnia kéne, ki az apja.
2014. okt. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
70%

Ha én lennék bármelyik szülőd, örülnék az unokának. Minden más körülmény a te magánügyed. Ha kérsz tanácsot, adjanak, ha nem, akkor ne.

Szerintem nagyon okosan döntöttél. Bármit hoz az élet, nem függsz senkitől, nem fog beleszólni az "apuka", hogy mikor mész külföldre a gyerekeddel, hova költözöl, mit tanuljon, mikor pereskedik a gyerektartás csökkentéséről, de azért irányítaná az életedet az apuka jogán, a havi tízezre mögül. Ha jót akarsz, és nyugodt életet a gyerekednek, soha ne mondd meg senkinek, hogy ki az apa, mert tiszta jóindulatból "besegítenek" a családegyesítésbe, aztán küzdhetsz a gyerekért.

2014. okt. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!