Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogják fogadni a szüleim,...

Hogy fogják fogadni a szüleim, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

28 éves egyedülálló nő vagyok.Van lakásom,munkahelyem,átlagos életet élek.

Férjet nem szeretnék,viszont most teljesült életem legnagyobb álma:terhes lettem.

Az apa kiléte lényegtelen,mondhatnám alkalmi dolog volt,erre kellett.Soha nem fogom keresni,azt se fogja tudni,hogy van e gyereke.

De a szüleim nem tudom,hogy fogják fogadni.Szerintetek?


2014. okt. 5. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
62%

Hát, én a gyerek mellet az apát is nagyon sajnálom. Nem is tud róla, hogy van egy gyereke. Szörnyű lehet, ha egyszer kiderül. mondjuk mikor már felnőtt lesz a gyereke. Főleg, ha majd elveszíted az állásodat, egyből felkeresed a pasit, követeled tőle a gyerektartást, ő meg (és talán a családja/menyasszonya/felesége) csak kapkodja a fejét, hogy van egy gyereke.

Szóval szerintem ritka egy undorító dolgot művelsz.

2014. okt. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
32%
Ujabb gyerek, aki csonka csaladban nevelkedik... :(
2014. okt. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
32%

Na megszólaltak az erkölcscsőszök is....most komolyan mi közötök hozzá? Ti fogjátok eltartani? Nem. Ti adtok neki egy falat kenyeret? Nem. Fizetitek a számláit? Nem. Akkor mit sipogtok?

Nyilván jó oka volt Kérdezőnek arra, hogy az apa ne tudjon a gyerekről, nem ismeritek a dolog hátterét, nincs jogotok elítélni őt, megmondani neki mi a helyes. Igy döntött, ezt tette és KÉSZ! PONT.

Nem lesz apja a gyereknek. Honnan tudjátok mi lesz? Mi van ha olyan normális hapsit talál a kérdező, aki sajátjaként neveli majd a picit? Mert nem lehetetlen, vannak ám család centrikus, gyerekszerető férfiak!

Szégyelljétek magatokat, hogy így lehurrogtok egy kismamát! Elszomorító a hozzáállásotok, komolyan :((


Kedves Kérdező,

sok boldogságod és örömöd legyen az érkező piciben :) A szüleid is biztosan el fogják őt és a döntésedet fogadni. Ha nem is azonnal, de elfogadják.

Fel a fejjel, kitartást! :)

2014. okt. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
61%

"Az apa kiléte lényegtelen,mondhatnám alkalmi dolog volt,erre kellett. Soha nem fogom keresni,azt se fogja tudni,hogy van e gyereke."


Hát persze! Ahogyan Móricka elgondolta.

Azután majd egyszer csak hirtelen anyagi problémáid támadnak, (pl. munkanélküli leszel) és rögvest beállítasz majd az "apukához" hogy kezdje már el fizetni a gyerektartást, mert megváltoztak a körülményeid.

Addig is a gyereknek majd szidod a pasikat, hogy milyen szemetek, mert ez is lelépett...

2014. okt. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
68%

Hölgyem!

Mondták már Önre, hogy egy "sperma-tolvaj"??!


Ha egy apa sajátítaná ki magának a gyerekét, azt meghurcolnák.

De egy nőnek, mindent lehet bűntetlenül...

2014. okt. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
71%

Nem a kérdező gyermekének az apja az egyedüli férfi a világon,aki nem tudja,hogy megtermékenyített valakit.

Rengeteg férfi szórta szét a magjait a nagyvilágban.

Sőt,még az is lehetséges,hogy az itt lévő,erkölcsös,szent életű,példás anyukák között is akadnak olyanok,akiknek nem a férjüktől van a gyermekük,holott már a házasságuk alatt fogant a baba.

Csak ugye ez titok,mert ha kiderül,akkor ugrik ám az eddig jól felépített,idilli családi élet.

2014. okt. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kaptam hideget-meleget,amire számítottam.

Igazából sokan nem is a feltett kérdésre válaszoltatok.

Lehet spermatolvaj vagyok(ahogy valaki itt írta),lehet erkölcstelennnek tartotok,de ezt a babát a lehető legtöbb szeretetben és és tudásomhoz mérten fogom felnevelni!

2014. okt. 6. 07:02
 38/74 anonim ***** válasza:
57%
Két évvel ezelőtt 28 éves voltam, és pont ezen gondolkodtam én is, amikor teherbe estem és tudtam, hogy ha megtartom egyedül kell majd nevelnem. Először Anyámnak mondtam el, benne több volt a hirtelen öröm mint az ellenvetések. Mondtam neki , hogy mondja el Apámnak aztán ha kidühöngte magát akkor megyek, hívjanak fel :-) Hát persze nagyon örültek az első unokának de nem ezt képzelték el nekem hanem a szokásos forgatókönyvet: egy rendes pasi, esküvő majd gyermekek. Egy férfi aki mindig gondoskodik majd rólunk... Hát ezt dobta a gép és ezt el kellett fogadni mindenkinek. Rajongásik imádják a másfél éves lányomat, de a csalódás és aggodalom még mindig ott van a szemükben. Sok boldogságot kívánok neked a babával :-)
2014. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 zabmester ***** válasza:
58%

"Ujabb gyerek, aki csonka csaladban nevelkedik... :("


Tévedsz, ez nem csonka család, hanem egyszülős család. Óriási különbség.

2014. okt. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
61%

A 33-as hiába érzi, hogy megtalálta a bölcsek kövét az "erkölcscsőszökkel" szemben. A gyerek azt fogja akarni tudni, hogy ki a vérszerinti apja - ha tetszik, ha nem. Ki mint vet, úgy arat. Ez nem erkölcscsőszködés, hanem tény. De minthogy elmagyaráztátok nekünk, hogy minden a legnagyobb rendben lesz: ám legyen.

Nem leszünk ott úgysem gyerek- vagy kamaszkorában vagy később. Ám szerintem nem a szülők a leglényegesebb kérdés ebben, hanem először a gyerek, és utána az apa. Utána te, majd a szülők.

Az is más, ha valaki nekiindul a családnak és nem sikerül, mint ha eleve apátlanra tervezi.

Ja, és valaki segítsen már: a csonka és az egy szülős család között mi az "óriási" különbség?

2014. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!