Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként belemennétek, hogy...

Szülőként belemennétek, hogy a 11. osztályos gyereketek 16 napot hiányozzon üdülés miatt?

Figyelt kérdés
Azért lényeges, hogy 11.-es, mert az év végi jegyek már beleszámítanak a továbbtanulásba.
2015. jan. 12. 19:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%

Ez sok mindentől függ. Lehet olyan helyzet, hogy igen, belemennék.

Vannak az életben elszalaszthatatlan alkalmak, amikért áldozatot hozni sem sajnál az ember. Egy "gyerek" életében is előállhat ilyen helyzet.

Persze azért ehhez különösen jó lehetőségnek kell lennie, mert iskolaidőben 16 napos "sima" kirándulgatás azért nem feltétlenül szükséges, de ha mondjuk külföldi csereprogramról, vagy ilyesmiről van szó, akkor mindenképp!

2015. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%

Áhh, már a 63 óra hiányzás is sok.

Tegyétek át az utat a tavaszi szünetre.

Én nem engednélek, mivel van sok-sok más megoldás is, hogy el tudj menni, anélkül, hogy hiányoznál a suliból.

2015. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Tavaly 213 órát hiányoztam.

Jelenleg az osztályban nekem az egyik legkevesebb a mulasztott órám.

A tavaszi szünetben iskolai útra megyek.

2015. jan. 12. 19:54
 14/26 anonim ***** válasza:
78%
213 óra hiányzás? Gratulálok. Te miért jársz egyáltalán iskolába?
2015. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Sokat voltam beteg.
2015. jan. 12. 20:08
 16/26 anonim ***** válasza:
76%
És egyébként 17 évesen hogyan finanszírozol egy 16 napos üdülést?
2015. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Apa kifizeti a részemet, már megkérdeztem.

Csak ugye Anyával élek, ezért Vele is jó lenne megbeszélni.

2015. jan. 12. 20:15
 18/26 anonim ***** válasza:
36%
Ha ez a közös programotok apukáddal, már 6 éves korod óta, akkor gondolom ebben az évben sem fogja anyukád ellenezni.
2015. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Nem.

A síelés a közös programunk, de az ettől független.

Ez egy külön út, az unokatestvéremmel. Csak Apa kifizeti a részemet.

2015. jan. 12. 20:30
 20/26 anonim ***** válasza:
64%

Egy tini életében ezek nagy tragédiák, de egyik sem olyan, hogy ahhoz a világ végére kelljen menekülni, mert csak a tengerparton napozva meg vásárolgatva lehetne megoldani. Ha nyári szünet lenne mehetne, de iskolaidőben, ráadásul olyan tanévben amikor már tétje van a jegyeknek, nem.

Ha annyira úgy érzed, keress fel egy szakembert, beszélgess vele, ha rossz anyukáddal a kapcsolatod akkor vele is beszélgetni kéne nem pedig elmenekülni előle.

És még a 63 óra hiányzás is sok, nemhogy a 213... Nem vagyok sokkal idősebb nálad, de mióta suliba járok (általános-középiskola-okj-főiskola) nem hiányoztam ennyit, pedig én is beteges voltam... Ha ilyen beteges vagy akkor inkább kivizsgálásra kéne elmenned, hogy kiderüljön miért kapsz el minden nyavalyát.

2015. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!