Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 14 hamarosan...

Elengednétek a 14 hamarosan 15 éves fiatokat (9. osztályos) Szilvesztererzni a barátaival?

Figyelt kérdés
Én vagyok a 14 éves, és kíváncsi vagyok arra, hogy elengedné-e más a gyerekét(még nem mertem rákérdezni itthon). Az az igazság, hogy egy 12km-re lévő településen lenne (kb 15perc az út oda, egyik barátomnál aludhatnék) És ki van nekik adva egy egész kocsma, lesz lehetőség táncra, van tánctér, zene minden.

2015. dec. 29. 16:21
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
34%-os, nem nem szúrták el, a legtöbb esetben. Csak a tiniknél megy a csordaszellem, meg a menőzés, és nem ismerik a saját határaikat. De neked hiába is magyarázom, hisz ebbe a korosztályba tartozol. Az ha egy tini taccs részegre issza magát nem a szülő hibája, hanem a tinié. Max annyiban, hogy adott neki rá pénzt.Akkor se normális hogy egy 13-16 éves gyerek részegen fetrengjen, meg minden hétvégén bulizgasson, akármit mondasz. Elég sok buliban voltam, de mióta átment óvodába,azóta a kifejezetten 18 felettieknek szóló helyekre járok csak. Érdekes ott nem láttam még táncparketten hányó embert, míg a tinibulikba nem egyet. Akármit is mondasz, egy gyerek még nem mond olyan könnyen nemet mint egy érettebb gondolkodású ember.
2015. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
Egy évvel voltam idősebb a kérdezőnél amikor a barátaim nagy része cigizett, sokat ivott és füvezett. Nekem eszembe sem jutott ilyen, csak mértékkel ittam. Ebből talán látszik hogy ha valamit nem akar az ember azt nem is fogja csinálni, a társaság nem veszi rá semmire.
2015. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!