Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne hogy az egyik családtagom van hogy bejön a szobába (ami az enyém lenne elvileg) lülni meg ilyenek, azért nem szeretne átmenni másik szobába hogy minél kevesebbet kelljen gázszámlát fizetni.

Én viszont elküldöm néha mert zavar. (18 leszek nemsoká)

Jogosan küldöm el vagy el kellene ezt néznem?



2017. jan. 17. 19:27
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
27%
Te fizeted a számlát vagy ő? Tiéd a lakás vagy az övé ?
2017. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
27%
Ha te fizeted a számlákat akkor jogos az elküldés. De ha csak annyi a védekezésed, hogy 18 leszel, és semmit nem fizetsz, akkor nem jogos viselkedésed.
2017. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
66%
jujj első 2 de sokan egyetértenek veletek xd annyira szánalmas ez a te fizeted tiéd nem te nem tiéd onnan h valaki gyereket vállal elfogadja h ami az övé az a gyereké is. Am ezt szépen közöld vele h intim szféra pls...
2017. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
27%

No a tiniáradat már el is ért ide és szépen lepontoztak mindenkit, pedig igaz amit írtak előttem.

Pontozzatok annyit, amennyit akartok, attól még nem lesz igazatok.


3.- Ami az enyém, a tiéd is, de ez csak addig működik amíg a szülő megad mindent a gyereknek és körbeugrálja őt, mert a gyerek mindent csak magának akar.

2017. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
38%

Kedves harmadik. Attól, hogy te 39%-os arányoddal azt hiszed, a pontozás jelent valamit, nos nem igazán.

Ugyanis nincs joga a leányzónak valakit kizavarni egy olyan helyiségből amiért nem fizet. Megkérni megkérheti, hogy menjen, ki, de a családtagja mondhatja, hogy

-"drága úgy spórolunk, hogy a lakás 1-2 helyiségét fűtjük csak"

2017. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
59%
bár én a húszas éveim elején járok szóval gyerek még nekem nincs tervbe de a tiéteket sajnálom/előre sajnálom :D
2017. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván nem jogos. Ha nem spórolásról lenne szó, csak úgy bemenne, MEGKÉRHETNÉD, hogy legyen szíves máshová menni, mert egyedül akarsz lenni. De gondolom nem jókedvetekből spóroltok a számlákkal, úgyhogy egyszerűen tapló vagy.
2017. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
47%

ma 20:04


Ilyen hozzászólások miatt lettél 39 %-os? Nem is csodálom.

2017. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
33%
Kiállhatatlan alak lehetsz, kérdező.
2017. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, szerintem igazán kibírhatnád.
2017. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!